lekarz Leszek Białaczewski

Laryngolog

Po kilku miesiącach leczenia u lekarza rodzinnego zmuszeni bylismy iść na prywatna wizytę i pomogło, a wcześniej mimo ciągłego kaszlu i kataru naszej córeczce nic nie było wg lekarzy. Dopiero po wizycie u pana doktora przeszło, mnie również, a nikt nie mógł pomóc moim zatokom. Lekarz bardzo kompetentny i nie drogi, co w dzisiejszych czasach dziwi. Jak najbardziej polecam!

niestety ale doktora biłczewskiego nikomu bym nie polecił poniewarz straciłem do niego zaufanie który kazał podawać mojemu dzicku przez pół roku silny antybiotyk który nic niepomógł lecz nawet zaszkodził efektem leczenia była niobecność mojego dziecka w szkole przez 7 miesięcy.

Mam bardzo pochlebą opinię na temat doktora Białaczewskiego,niedawno usuwał migdałki mojemu synkowi i bardzo profesjinalnie wykonał zabieg,jak również samo podejście do mojego dziecka ,który poraz pierwszy był w szpitalu, było naprawdę godne podziwu,był niesamowicie sympatyczny również dla innych dzieci,mój synek pomimo bólu po zabiegu mile wpomina czas spędzony w szpitalu ja również,jestem mu bardzo wdzięczna pomimo moich obaw wszystko było ok i nareszcie moje dziecko może swobodnie oddychać i mam nadzieję,że skończą się jego problemy anginowe,oby takich lekarzy jak doktor Białaczewski było więcej, to jest lekarz naprawdę z powołania,widać satysfakcję ...

w szpitalu, było naprawdę godne podziwu,był niesamowicie sympatyczny również dla innych dzieci,mój synek pomimo bólu po zabiegu mile wpomina czas spędzony w szpitalu ja również,jestem mu bardzo wdzięczna pomimo moich obaw wszystko było ok i nareszcie moje dziecko może swobodnie oddychać i mam nadzieję,że skończą się jego problemy anginowe,oby takich lekarzy jak doktor Białaczewski było więcej, to jest lekarz naprawdę z powołania,widać satysfakcję jaką mu daje widok uśmiechnietych szczególnie małych pacjentów, krórym pomógł.

Pan doktor Leszek Białaszewski jest wspanialym lekarzem i super pluka uszy.

Pan doktor Leszek Białaszewski jest wspanialym lekarzem i super pluka uszy.

prywatnie bardzo miły . W szpitalu w potrzebie nie zobaczył nawet dziecka (5 lat) diagnozując infekcje (przez drzwi)

Leczyłem sie u kilku laryngologów,niestety bez efektu.Pierwsza wizyta u dr.Białeczewskiego i wiedziałem w końcu jak sie leczyć.Dokładnie wytłumaczył na czym polega problem i jak dalej bedzie prowadził leczenie.

Jestem z Tomaszowa i byłam kilkakrotnie u Doktora Białaczewskiego z trójką małych dzieci. Pan Doktor przebadał dokładnie dzieci i wytłumaczył bardzo dobrze dawkowanie leków.Na prawdę polecam.