dr n. med.Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
105 opinii

• 5

Najwazniejsze to zeby był skuteczny, no i fakt ze jest wiec z tego jestem najbardziej zadowolona. im jestem czesciej u pana dr to tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze wie co robi no i tez mam z nim dobry kontakt, pewnie wszystko zalezy i od pacjenta i od lekarza:)

• 4

Lekarz kompetentny. Wie co robi, tłumaczy wszystko pacjentowi. Można na niego liczyć, w stałym kontakcie z pacjentem. Jedyna rzecz która razi po oczach w klinice Pana Doktora to zachowanie jego i jego astystentki (szepty na ucho przy pacjencie w trakcie wizyty lekarskiej, na korytarzu) nie fajne to bardzo. Warto nad tym popracować.

• 5

najwazniejsze jest kompleksowe podejscie do pacjenta i zastosowanie rowznych metod nie tylko tych drogich, ale przede wszytkim takich ktore pomoga wyprowadzic z choroby (w moim przypadku z tradziku), wlasnie takie mialam wrazenie w tym przypadku, polecam jesli ktos ma problemy dermatologiczne moge powiedziec ze ten lekarz pomoze :)

• 4

DOBRY SPECJALISTA, MIALEM PROBLEM Z TRADZIKIEM I POZNIEJ BLIZNAMI POTRADZKOWYMI, TERAZ JEST OK CZEKAM JESZCZE NA OSTATECZNY EFEKT BO JESTEM W TRAKCIE LECZENIA, JEST OK

• 5

suuuper! :) miałam problem z rumieniem i już go nie mam, duzy plus za kompleksowe podejście i wytłumaczenie mi sprawy, a poza tym Pan Doktor to bardzo miły człowiek:)

• 5

Świetny specjalista! widać że zna się na rzeczy i że pracuje na najlepszym sprzęcie, wyeliminował u mnie trądzik z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna! :) najbardziej podobało mi się że kompleksowo podszedł do sprawy, dlatego wiem że to człowiek który zna się na rzeczy jak będę miala jeszcze jakis problem to na pewno się do niego wybiorę :)

• 1

brak zainteresowania pacjentem chodziłem na laseroterapie doktor obiecywał wielkie zmiany nic nie pomogło aby straciłem dużo pieniędzy nie polecam nikomu

• 1

MIAŁAM ZABIEG THERMAGE U PANA DOKTORA ,JESTEM I MIESIĄC PO ZABIEGU ZAPŁACIŁAM ZA BÓL A NIE MA ŻADNYCH EFEKTÓW

• 5

Pan Doktor usuwał mi przed czterema latami blizny potrądzikowe laserem fraxel repair.Twarz, ramiona i dekolt nadal są gładkie. Trądzik nie występuje. Muszę zawsze nawilżać skórę i stosować w dni słoneczne krem z filtrem UVB + 50. Zawsze korzystam z porad i pomocy Doktora. Natalia.

• 5

Wielokrotnie chodziłem sam i z dziećmi do Pana Doktora. Zawsze trafna diagnoza i leczenie,nigdy mnie nie zawiódł sposobem zachowania,uprzejmością,tłumaczeniem choroby jej przyczyn i postępowaniem w leczeniu.

• 5

Świetny diagnosta i fachowiec, poza tym kulturalny i przystojny. No może niekiedy się spóźnia do pracy ale wiemy, że dojechać z Warszawy na czas nie zawsze można. Wszystkich przyjmie, zleci badania dodatkowe,dokładnie wytłumzczy schorzenie i postępowanie w leczeniu. Jest wymagający od pacjenta aby przestrzegał jego zaleceń terapeutycznych. Jak zauważyłam jest wyjątkowo cierpliwy dla Wszystkwiedządzych o kosmetyce, leczeniu,ociekających od makijażu kapryśnych panienek". Zna się na kosmetyce, wprowadził nowoczesne metody leczenia blizn, trądziku, przebarwień, odnowy skóry, wygładzania zmarszczek i celulitu. Polecam.

• 5

Zgadzam się z ostatnią i innymi opiniami, które tak pozytywnie oceniają Pana Doktora. Wprawdzie raz i to kilka dobrych lat temu korzystałem z jego usług i do tej pory szpecącxe mnie od młodości zmiany chorobowe , widoczne na skórze twarzy zniwelował. Polecam wszystkim, których blizny po trądziku gnębią niech skonultuje Pan Doktor i je leczy.

• 5

Doktor usuwał mi w swoim gabinecie przy ul. Bukowińskiej w Warszawie znamiona, brodawki płaskie i liczne brodawki łojotokowe, które mnie strasznie szpeciły. Wygładzał mi skórę na dłoniach i twarzy, trochę bolało, ale jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym i nieznajomym. Ponadto co za kultura osobista.

• 5

Doktor usuwał mi znamiona barwnikowe. Blizny wygoiły się są bardzo estetyczne (prawie ich nie widać). Badania histologiczne nie wykazały zmian nowotworowych.Jestem szczęśliwy. Polecam Pana Doktora za jego fachowość, postawę, kulturę.

• 2

Zbyt długie oczekiwanie na spóźnionego i co pół godziny wychodzącego pana doktora na 4o minut, co ważne jeśli czeka się trzy godziny z czteroletnim dzieckiem - zupełnie nie ogladał dziecka, zerknął jedynie i od razu zaczął wypisywać recepte, moje pytania zbywał jednym słowem, nie dał się wciągnąć w rozmowę o chorobie, powiedział, że jak nie przejdzie po tym co przepisał to mam przyjsc za miesiąc - nie przeszło, ale nie pójdę- zero zainteresowania pacjentem. Wizyta za każdym razem trawała 2 minuty.

• 5

sporo ponad rok temu robiłam u niego usta, to było moje trzecie w życiu podejście do tego zabiegu, dwa poprzednie wykonywałam w innych miejscach, efekt w przeciwieństwie do poprzednich utrzymuje się do dziś, trochę tylko mniejszy, ale to jest już ponad 16 miesięcy, a wcześniej utzrymywał się 3 może 4 miesiące

• 5

Świetny, kulturalny, uczynny lekarz.Usuwał moim dzieciom brodawki laserem,żonie wygładzał skórę na dłoniach, twarz i dekolcie,mnie usuwał laserem brodawki łojotokowe. Polecam Doktora wszystkim,również tym,którzy piszą bzdury z zazdrości.

• 1

Nie polecam, leczenie zakończyło się w szpitalu !!! Totalne dno lekarskie. Czytam kilka opinii, o tym jak ktoś napisał, że cyt. "kto pisze negatywne opinie ten jest po prostu złośliwy". Analogicznie, zadajcie sobie pytanie, czy osoba, która jest zadowolona z zabiegu lub leczenia poświęcałaby swój czas na wychwalanie doktorka na forum? Aha. I ciekawe gdzie moja negatywna opinia i kilku moich znajomych korzystających z usług, nagle dziwnym trafem zniknęły. Ludzie zastanówcie się 10 razy zanim pójdziecie do Pana Doktorka, no chyba, że chcecie zostać królikami doświadczalnymi, na mega mocnych lekach przez rok czasu bez efektu.

• 1

Przestroga dla wszystkich,ktorzy chca wybrac sie na wizyte i skorzystac z pomyslow pana dr. Problem wymagal wypisania skierowania na wymaz z chorego miejsca i okreslenia bakterii ktora powoduje skutki na skorze. Tyle ze po co, przeciez mozna nafaszerowac czlowieka mocnym antybiotykiem, ktory wcale nie pomogl. A pan dr jaki pewny byl,ze cyt. "antybiotyk uwazam,ze dobralem idealny". Poza tym spowodowal utrate odpornosci, co skutkowalo leczeniem w szpitalu a pozniej przeziebieniem. Spustoszenie w organizmie jak po pozarze. Zle zdiagnozowanie choroby, bezpodstawne dobranie antybiotyku, brak czasu i pochylenia sie nad istota choroby, plan na kolejne miesiace, a nawet lata - leczenie kosztownymi farmaceutykami. Nie polecam.

• 1

Miałem problem z kurzajkami. Mam nadal. A reakcja lekarza na kurzajki podczas przeprowadzania zabiegu mrożenia 'Jak można było do tego dopuścić?!' była bynajmniej niestosowna. Szczególnie, ze przez okres od pierwszej wizyty do zabiegu (ponad miesiąc) stosowałem maść przepisaną przez owego specjalistę. Maść jednak jedynie powodowała dalsze roznoszenie choroby.

• 5

Leczymy u Pana Krajewskiego naczyniak na policzku u dwuletniej córki. Jak na razie jesteśmy zadowoleni, efekty są, a doktor jest bardzo konkretny i kompetentny, a przy tym miły.

• 1

Po zabiegu fraxel tkanki zostały przegrzane, kolagen otorbil się wokół blizn - jestem po drugiej operacji plastycznej i nie wiadomo czy na tym zakończy się leczenie.

• 1

zdecydowanie przereklamowany lekarz. Byłam u niego na nfz. mam raczej małe problemy z cerą, poszłam raczej po jakąś maść a on od razu kazał podpisywać oświadczenie że wyrażam zgodę na leczenie jakim lekiem po którym absolutnie nie mogę zajść w ciąże przez 2 LATA. A wiedział że staram sie o dzidzie. na moje pytanie czy nie ma innych leków, maści usłyszałam - absolutnie nic innego nie ma. Ale z tego co mi wiadomo każdego chce faszerować tym lekiem. Gratulacje Panie doktorze

• 5

Jestem zdumiony podejściem Pana Doktora do pacjentów. W poradni dermatologicznej, na NFZ, jak i w mgabinecie prywatnym traktuje pacjentów jednakowo, tyle samom poświęca im czasu,tłumaczy przyczyny schorzenia i sposób leczenia. "Pełna kultura jakby powiedział mój nastoletni wnuczek". Doktor usuwał mi laserowo liczne brodawki łojotokowe na skórz twarzy, dekolcie i plecach, co przy moim zawodzie prawniczym, kiedy ma się kontakt z ludźmi ma to ogromne znaczenie estetyczne. Nikt już ze znajomych nie straszy m,nie czerniakiem. Jak dawniej mam jasną karnację bez jakichkolwiek przebarwień.To świetny lekarz, człowiek i fachowiec.

• 5

To co robi Pan Doktor swiadczy o duzym profesjonalizmie.Liczny profesjonalny sprzet, wysokiej klasy lasery, zapewne wysokiej ceny,duza popularnosc,tylko dobrze swiadcza o nim.

• 5

PROFESJONALIZM,PELNA KULTURA,TYLKO DUZE KOLEJKI W OCZEKIWANIU NA WIZYTE Z POWODU POPULARNOSCI PANA DOKTORA.

• 1

beznadziejny lekarz. byŁam raz, uważam że jest niekompetentny

• 1

Dr.krajewski jest wyjatkowo niekompetentnym i niedouczonym lekarzem.Sprawy w sądach wytoczone przez poszkodowanych pacjentów na szczęście spowodowały przynajmniej to,,że powściągnął się w swojej pazerności ,beztrozce i nonszalancji.Być może teraz nie podchodzi już tak niefrasobliwie do tematu oszpecenia kogoś,bo to jest kwestia jego być albo nie być.Większoćś wpisów umieszczanych w tym portalu to niewątpliwie jego dzieło.Potencjalni pacjenci Nie podchodżcie bezkrytycznie do tego co czytacie.Reklama gabinetu,którego jedynym urządzeniem jest laser jest co najmniej niewiarygodna.Firma Optopol jest dystrybutorem na Polskę urządzeń dermatologicznych.Można tam uzyskać informacje o gabinetach posiadających konkretne urządzenia.Nie zawsze ten ,który się dobrze reklamuje jest najlepszy,w tym przypadku zdecydowanie tak nie jest.

• 5

nowoczesne spojrzenie na dermatologie i nowe metody leczenia farmakologicznego, miejscowego oraz zastosowanie laseroterapii, a takze ogromna wiedza ktora dysponuje Doktor Maciej Krajewski to wszystko co cechuje tego lekarza.Wysoka kultura osobista i podejscie do pacjenta nie w gabinecie prywatnym,,a w publicznej przychodni spramiaja, ze jest Pan Doktor godny polecenia.Kto mysli i mowi inaczej robi to przez zlosliwosc.

• 5

Doktor godny zaufania. Wszystko co u mnie wykonywal robil profesjonalnie.Od lat lecze sie u PANA doktora w przychodni Medicon i prywatnie jestem bardzo zadowolona z leczenia.Z ludzmi z ktrymi sie spotykam, a ktorzy sa pacjentami Pana Doktora tak samo twierdza.Gratuluje Panu Doktorowi tak wspanialych opinii.

• 5

jestem zachwycona podejsciem,kultura i profesjonalnoscia Pana Dpktora. Od lat jest moim dermatologiem, poprawial mi powieki, dekolt, dlonie, pajczki, naczynka. Inaczej patrze na swiat, pomimo wieku wiecej niz sredniego jestem radosniejsza. Dziekuje Panu.

• 5

swietny lekarz i człowiek.profesjonalista.Wykonywałam wiele zabiegøw w tym frakselem repair.Jestem bardzo zadowolona.Koszty zabiegøw do przyjecia.Polecam Pana Doktora wszystkim.

• 3

Witam bardzo proszę o kontakt z osoba która miała wykonany w tym gabinecie laser FRAXEL REPAIR u dr. Macieja Krajewskiego. Mój mail : 4d4m87@gmail.com z góry bardzo dziękuje.

• 5

po wyleczeniu tradzika pozostały mi blizny na twarzy, plecach i dekolcie.Zastosowany laser fraxel repair dał pozytywne efekty szczeggólnie na twarzy i plecach.Widoczne sa jeszcze zmiany na dekolcie,ale zdecydowanie mniejsze, można je poprawić za kilka miesięcy.Jestem zadowolona. Trochę bolało ale Doktor zastosował krem Emlla,bolało mniej.Warto było spróbować.Niezdecydowanym polecam. Nic nie pomagały mi dermabrazje chemiczne, mikrodermabrazje.Wstydziłam się pokazać ludziom. Zrobiłam się "psychiczna". Teraz mogę się pokazać ludziom.Szkoda, że nie zrobiłam tego wcześniej, jeszcze w szkole średniej, może moje życie potoczyło by się inaczej. Nic nie jest stracone. Z ładniejszą twarzą wygladam inaczej, jestem bardziej śmiała i usmiechnięta. Panowie w pracy zauwazyli moją odmianę.

• 5

Doktor usuwał mi znamiona barwnikowe, na skórze piersi,plecach,brzuchu i udach. Cała moja rodzina ma ich wiele, jest to nasza cecha genetyczna. Doktor świetnie włada skalpelem. Nie widać żadnej blizny.Badania histopatologiczne nic groźnego nie wykazały, a wyników bałam się.Muszę zdecydować sie na usunięcie laserem blizn potradzikowych, koleżanka, której ten zabieg wykonywał jest szczęśliwa.

• 4

Leczę trądzik u tego lekarza. Potem prawdopodobnie będę miała robione w jego klinice jakieś zabiegi na twarz. Nie wiem dokłądnie jakie, bo o tym jeszcze nie rozmawialiśmy, ale może coś na blizny, wygładzenie twarzy. Chciałabym się dowiedzieć, czy mieliście robione u niego jakieś zabiegi po wyleczeniu trądziku, czy przyniosły spodziewane efekty i ile kosztowały?

• 5

byłam u tego Pana 5 lata temu, z naczynkami na twarzy, w trakcie jednej wizyty usunięto mi ich z 3/4, rekonwalescencja trwała kilka dni, ale bez problemów, dziś jest całkiem przyzwoicie ale wybieram się na 2 raz, słońce i dieta robią swoje ;(, człowiek w obyciu reprezentuje dużą kulturę

• 2

U PANA DOKTORA W GABINECIE BYŁAM OKOŁO 3 MINUTY.BYŁA TO MIESIĄC WCZEŚNIEJ UMÓWIONA WIZYTA ,. NIESTETY W KOLEJCE CZEKAŁAM OKOŁO 1.5 GODZINY PO CZYM WESZŁAM DO GABINETU A DOKTOR MNIE ZBYŁ ,PONIEWAŻ MIAŁ TEGO DNIA OGROM PACJENTÓW.DOWIEDZIAŁAM SIĘ TYLKO ,ŻE POWINNAM SIĘ ZAPISAĆ DO NIEGO NA ZABIEG ZAMKNIĘCIA NACZYNEK I TO WSZYSTKO A PODKRESLĘ,ŻE NURTOWAŁO MNIE KILKA INNYCH PROBLEMÓW. NA 100 % NIE PÓJDĘ TAM KOLEJNY RAZ.

• 5

mimo, watpliwosci, lifting termage jednak poprawia wyglad szyi i twarzy, u mnie efekt byl juz po zabiegu wieczorem

• 5

Dwa lata temu,po dwóch zabiegach zlikwidował mi Pan Doktor blizny po tradziku i liczne przebarwienia na skórze twarzy, szyi i dekolcie. Wyglądałam dobrze.W styczniu br. skorygowałam resztę swoich niedoskonałości.Laser fraxel-repair robi"cuda",pomijam wprawną rękę Doktora Krajewskiego którego wszystkim polecam. Jestem bardzo zadowolona

• 5

Miałam liczne rozszerzone naczynia na skórze podudzi i ud tzw."pajączki.Pan Doktor pozamykał mi je w swoim gabinecie na ul. Bukowińskiej.Mogę teraz chodzić w spódnicy "mini".Koszt niewielki.Wkrótce Doktor zlikwiduje mi włókniaki wiszące na szyi,tułowiu i ramionach.Doktor to co robi, jak mówią inne pacjentki, robi skutecznie i odpowiedzialnie. Gorąco polecam usługi Pana Doktora Macieja Krajewskiego.

• 5

Doktor Krajewski usuwał mi trzy znamiona barwnikowe płaskie z których powstają czerniaki. Znamiona wycięte zostały z odpowiednim marginesem,rany wygoiły sie bez blizn, a te które po cięciach pozostały są nadzwyczaj kosmetyczne.Badania histologiczne wykazały plamy soczewicowate, dobrze ,że sie zdecydowałam je wyciąć, chociaż co niektórzy odradzali mi zabiegu.Mam jeszcze wiele znamion, to po Mamie,występują one dość często w mojej rodzine.Muszę zawsze uważać na ich "aktywność", tak zalecał mi dr Maciej Krajewski. Jestem i zostanę p[od jego opieką na zawsze. Człowiek jest godny polecenia i zaufania.

• 5

Doktor Maciej zlikwidował mi laserem fraxel blizny potrądzikowe.Dzisiaj już nie wstydzę się pokazywać koleżankom i kolegom. W tym roku idę na studia. Jestem pełen optymizmu, radość moja jest wielka,stałem się wesołym,uśmiechniętym chłopakiem. Namawiam Mamę aby sie poddała zabiegowi,to po niej mieliśmy "poorane" trądzikiem twarze.Chyba zgodzi się jesienia. Na razie przygotowuje sie lecząc tradzik ropowiczy u dr Adama Krajewskiego, efekty pozytywne są coraz bardziej widoczne.

• 5

Leczyłam u Pana Doktora przebarwienia na skorze twarzy, szyi i dekolcie powstałe po solarium, opalaniu słonecznym i po długotrwałym stosowaniu antykoncepcji. Wyglądałam nieładnie. Laseroterapia spowodowała, że mam różową ładną, gładką skórę.Pomimo stosownego wieku czuję sie zadowolona ze swojego wyglądu i uważam się za osobę atrakcyjną.

• 5

Moją skóręszpeciły bardzo liczne brodawki łojotokowe.Co ja z nimi nie robiłam żeby się ich pozbyć. Do kogo nie chodziłam.Leczyli mnie różni dermatolodzy i nawet znachorzy.Duże ciemne plamy na twarzy i tułowiu budziły zainteresowanie ludzi.Nawet najbliżsi obawiali siędomnie zbliżyć.Myśleli, że mam czerniaki,ja sama też o tym myślałam. Dr Maciej Krajewski pousuwałje laseremprzez trzy wizyty.W porównaniu z efektemkoszty żadne.Chodzę na rehabilitacj,jeżdżę dosanatorium i nie wstydzę się rozebrać do zabiegów. Mam 65 lat.Polecam Doktora. Dziękuję Panu.

• 5

Zmorą moich młodzieńczych lat był mój wygląd, zeszpecony przez ropowiczy tradzik. Liczne blizny na twarzy sprawiły że zamykałam się w domu. Rozpoczęłam leczenie u dr A.Krajewskiego (ojca), późniejkontynuował leczenie blizn dr Maciej Krajewski (syn). Po kilku zabiegach laserowych, laserem fraxel, twarz wygładziła się.Podobnie jest na dekolcie i ramionach. Leczenie trwało blisko rok, ale warto było trochę pocierpieć.Cierpienie jest niewielkie jak widać pozytywne skutki leczenia.Mam trochę bardziej wrażliwą skórę na słońce, ale łagodzą skutki nasłonecznienia kremy. Panie nie bójcie się laseroterapii w wykonaniu lekarza profesjonalisty. Polecam leczenie prowadzone przez obu panów, syn zajmuje się laseroterapią i kosmetyką, ojciec świetny diagnosta i praktyk. Pozdrawiam Panów.

• 5

Wielokrotnie korzystałam z usług Pana Doktora Macieja Krajewskiego, wygładzał mi fraxelem zmarszczki na szyi, wokół oczu i ust, dekolcie, grzbietach dłoni.Mam dużo ponad 50 lat, nie muszę ukrywać rąk, szyi,uśmiecham się bez jak kiedyś dziwnych grymasów.Doktor usuwał mi przebarwienia posłoneczne spowodowane antykoncepcją.Po zabiegach byłam cierpliwa, stosowałam się do zaleceń Doktora.Niekiedy swędziała lub nawet piekła mnie skóra ale broniłam się przed jej drapaniem.Niedługo skorzystam z usunięcia zbędnych fałdów tłuszczu na brzuchu. Warto dbać o siebie inwestując w swój wygląd.Wszystkie zabiegi Doktor wykonuje profesjonalnie. Efekty konsultowałam z chirurgiem plastycznym, ocenił je jako wzorowe.

• 1

Witam. Zabieg fraksel-repair wykonany u mnie przez dr Krajewskiego przyniósł opłakane skutki. Miał on miejsce w 2009roku. Od 3 lat leczę skutki oszpecenia mnie przez dr Krajewskiego, na szczęście tym razem trafiłam na kompetentnych lekarzy..Moja sprawa znalazła się w sądzie. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować podaję adres e-mail ; kashmir037@wp.pl

• 5

witam, we wrześniu robił mi przebawienia i zmarszczki na twarzy lżejszym fraxelem,i jakimś tam innym jeszcze ? a powieki i nad ustami repairem, później uzupełniłam wg wskazań mezoterapią, rezultat na dziś ?? porównując z wcześniejszymi moimi doświadczeniami czyli peelingami - kolosalna, bałam się powiek ale one wyszły najlepiej, pelingi nie są złe ale jest to jednak duża różnica, w cenie niestety też :( choć warto było spróbować

• 5

Moim kompleksem były zawsze czerwone policzki.Zimno czy wysoka temp., emocje lub, ""nie daj Boże" odrobina alkoholu powodowały, ze wyglądałam jak "ćwikłowy buraczek". Leczyłam się u polecanych mi dermatologów, nie pomogły "rozeksy",antybiotyki, zmywanie borasolem. Jedna Pani dr alergolog stwierdziła, że mam uczulenie na kakao i cytrusy, testy przez nią wykonane były ujemne. Przez lata nie zaznałam smaku czekolady i pomarańczy. We wrześniu mama namówiła mnie na zabieg laserem. Pan Doktor Maciej wykonał u mnie trzy zabiegi.Nie powiem trochę bolało przez trzy dni. Dzisiaj idę na studniówkę, jestem blada, chłopakowi sie podobam, kolezanki czerwienieją z zazdrości. Kompleks znikł, jem i piję wszystko. Dziękuje Panu Doktorowi. Idę na medycynę, kto wie czy nie będę dermatologiem.Jak chcecie to zobaczcie mnie. Kasia VI LO Radom.

• 5

Wykonywałam u Pana Doktora Macieja Krajewskiego wiele zabiegów laserem fraxel i repair, moja twarz wygładziła sie pomimo stosownego już mojego wieku. Nie mam tyle zmarszczek przy oczach, wokół ust i na czole. Liczne kiedyś przebarwienia na twarzy znikły bezpowrotnie.Zabiegi na szyi spowodowały, że nie muszę jej ukrywać pod apaszką lub golfem.Gdy przeglądam swoje fotografie sprzed lat żałuję, że dopiero dwa lata temu zdecydowałam sie na proponowane przez Pana Doktora zabiegi, przestrzegali mnie przed nimi, nie kto inny tylko lekarki dermatologii. Po każdym wykonywanym zabiegu należycie ze skrupulatnościa stosowałam sie do zaleceń Pana Doktora, niekiedy po zabiegu bolała twarz czy szyja, były strupki i rumienie, ale tak postępuje gojenie się, gdy miałam pytania Doktor zawsze był uchwytny. Jestem osobą publiczną,nie wstydzę się jak na mnie patrzą ludzie.Stałam sie inna osoba, zdecydowanie radośniejszą. Mam zamiar wykonać zamykanie pajączków na udach i podudziach oraz licznych przebarwień po operacji żylaków, namawia mnie do tego mój mąż. Gratuluję Panu Doktorowi wiedzy, cierpliwości i umiejętności.

• 1

Niestety, ale chyba juz czas najwyzszy na moja opinie...Przykro mi,ze w takiej formie ale pomimo licznych zapewnien o stalym kontakcie przez minimum pol roku tenze urwal sie po pierwszych oznakach tego,iz mowiac kolokwialnie cos poszlo nie tak.W czerwcu 2011r. dr wykonywal u mnie zabieg laserem re pair na policzki. Skutki sa wrecz oplakane. Twarz wyglada zdecydowanie gorzej niz przed zabiegiem. Dysponuje rzetelnymi zdj zarowno sprzed zabiegu-robionymi przez innego dermatologa,jak i w trakcie rekonwalescencji. Poczekam jeszcze 2-3 mies a potem...no coz...bardzo powaznie zastanawiam sie nad podjeciem krokow prawnych.

• 5

od dzieciństwa miałam problemy z rumieńcami na policzkach, stosowałam najróżniejsze kremiki, włącznie z tymi z aptek, chyba wszystkich próbowałam, ale bez jakichś zauważalnycgh zmian, zrobił mi zabieg laserowy, obyło się bez jakichś szczególnych negatywnych atrakcji, zabigów były dwa, co 3 miesiące, w domu siedziałam dwa dni po pierwszymi i trzy po drugim, końcowo oceniam wszystko korzystnie

• 5

super lekarz, robilam usta i zmarszczki nosowo- wargowe, chciałam żeby wyglądało bardzo naturalnie, efekt powalający, wyglądam na dwadzieścia parę lat,znajomi mówią ze dobrze wyglądam że macierzyństwo mi służy- bo urodziłam ostatnio 2 dzieci/ oczywiście już nie karmię/ nie mam opon ani karpich ust. lekarz dobrze doradzi- nie zrobi za duzo ani za mało , i oczywiście przystępne ceny pozdr i dziekuję D

• 5

Mogę zachwalać dr Krajewskiego Leczyłam trądzik,dawał skierowania na badania,nie było z tym żadnych problemów. Gorąco polecam!!

• 5

zgłosiłam się do doktora ponad rok temu, po wieloletnim usuwaniu naczynkowej cery, maściami, maseczkami, laserami, tabletkami, bo tak mi sugerowano, w mojej desperacji namówił mnie na swój zabieg który miał mi pomóc, i w co nie mogę uwierzyć do dziś pomógł ! teraz w sierpniu zdecydowałam się na poprawkę ale innym lasarem frakselem, i jest naprawdę dobrze, a takie powieki miałam, ostatnio dwadzieścoa lat temu, nie przesadzam !

• 5

od lat go znam i dobrze wykonuje to co robi, jestem za, WS

• 5

sprawny, sympatyczny dermatolog, z fraksela jestem zadowolona

• 5

jestem bardzo zadowolona z pracy doktora Krajewskiego !

• 5

wspaniale wykonuje subtelne uwydatnienie ust, monika

• 5

byłam, z naczynkami na twarzy, dlaczego piszę ? bo wystarczył tylko jeden zabieg, intensywny ale bardzo skuteczny, a zapowiadało się, że będę stałą pacjenką gabinetów dermatologicznych, nie mówiąc już o kosztach, bólu itd..., jestem zadowolona

• 1

Zdecydowanie odradzam!!!!stan skory po "cudownym zabiegu" wykonywanym u tego dr stokroc gorszy anizeli przed.Inny dermatolog widzac moja twarz po miesiacu niemalze nie spadl z krzesla lapiac sie za glowe.radze dobrze przemyslec wizyte u tego "specjalisty" bo poza pustka w portfelu owszem mozna spodziewac sie efektow, ale w postaci depresji!

• 5

robilam thermage, lekarz kompetentny i zaangazowany dla pacjenta :)

• 5

W połowie października 2010 r. miałam wykonany zabieg fraxelem repair na całą twarz. Najbardziej zależało mi na dobrym wyglądzie powiek, bo były na nich blizny. Po zabiegu najgorsze było kilka dni, ale z czasem wszystko się zagoiło. Teraz mogę już napisać, że po 9 miesiącach moja twarz wgląda o wiele lepiej i zauważają to osoby, które nie wiedzą o wykonanym zabiegu. Polecam dr Krajewskiego, ponieważ jest bardzo dobrym specjalistą z dużą wiedzą i umie zrobić coś ładnego z niedoskonałości.

• 1

Chirurg plastyk stwierdzil, ze zabieg Fraxel u tego dr nie powinien u mnie byc przeprowadzany. Tylko strata czasu i pieniadzy, na szczescie znalazl sie chirurg plastyk, ktory z miejsca wycial blizny w 1 dniu konsultacji - pomogl szybko konkretnie i na temat. W pewnych przypadkach wiekszych problemow - dermatolodzy nie powinni robic zludzen, zapewniac rozczarowan pacjentom tylko podejsc do sprawy realnie, co nie moze dermatolog potrafi chirurg plastyk. Pozdrawiam

• 5

Lekarz z wielką wiedzą z medycyny estaetycznej.To co robi świadczy o tym,że pobierał nauki i zdobywał doświadczenie poza granicami kraju.Próbowałem leczyć się w Warszawie u Dr Ambroziaka, ale mu daleko do posiadanego sprzętu,metod leczenia, umiejętności i ich efektów stosowanych i uzyskiwanych przez Doktora Krajewskiego.Ceny też o wiele przystępniejsze,

• 3

U doktora byłam raz, na pierwszej wizycie mnie wysłuchał, potem sprytnie powiedział, że to co najlpesze jest najdroższe i ok. Na końcu tak jak myślałam powiedział, że fralec jest the best, a ja chciałam coś na obwisłą szyję mimo młodego wieku 30, potem się ze mną umówił na zebieg,(prosił żeby dzwonić na recepcję i tak zrobiłam) potem powiedział, że zabiegu nie wykona bo do niego nie zadzwniłam osobiśćie, myślałam, że mu przyłoże a co to mój kolega??? recepcja to recepcja, mineło kilka misięcy, miał się do mnie odezwać, zadzwniłam raz, drugi raz się prosić nie będe, zakręcony, nie wiem kto te opinie tu wspisuje, jego dziewczyna?

• 5

potwierdzam, to jest dobry dermatolog !!!

• 5

jestem po thermageu obwisłego brzucha po ciąży, efekt pojawił się po 3 tygodniach i narasta, choć bolało, doktor potrafił jednak umiejętnie całość przeprowadzić, żeby nie było to aż tak uciążliwie, rezultat rekompensuje wszystko

• 5

Polecam Pana Doktora, poprawiał mi powieki, usta, wygładzał zmarszczki na szyi, Nareszcie mogę pokazać się ludziom. Korzystałam z podobnych zabiegów w Nicei, gdzie nieszkam.Doktor Krajewski zrobił te same zabiegi zdecydowanie lepiej, a przede wszystkim o wiele taniej.O wynikach leczenia Dr Macieja zapoznałam się w czasopiśmie "Uroda", odsyłam tam zainteresowane panie.

• 5

Teraz się śmieję gdy patrzę na swoją twarz w lusterku. Bałam sie zabiegu frakselem, gdy zobaczyłam zdecydowaną poprawę u koleżanki, zdecydowałam się sama.Trochę bolało i piekła skóra po zabiegu,żadne to dolegliwości ale warto było.Cena bardzo przystępna, zdecydowanie drożej kosztuje u innych lekarzy w Warszawie.W czsopiśmie "Uroda" piszą prawdę o Panu Doktorze Macieju Krajewskim.Podobno jest synem też świetnego lekarza specjalisty dermatologa-alergologa.Do seniora jeździ moja przyjaciółka."Jabłko nie pada daleko od jabłoni".Z całego serca polecam Pana doktora Macieja. Nie dość, że świetny specjalista to i bardzo przystojny.

• 5

zdecydowałam się, na podniesienie powiek i poprawkę szyi, generalnie jestem zadowolona tylko te 10 dni siedzenia w domu są najgorsze, ale później jest już z górki :)

• 5

bradzo sprawny lekarz dermatolog, dobrze usuwa znamiona

• 5

bylam za jednym razem na laserowym podniesieniu powiek jaki przebarwienich, jestem zadowolona, MM

• 5

robiłam u niego trwałe powiększanie ust, był oporny, nie chciał się zgodzić, ale usta wyszły marzenie !

• 5

usuwałam u niego od wrzesnia zeszłego roku, różnymi zabiegami w tym także fraxelem, rozstępy na piersiach i pośladkach, jestem zadowolona, poprawa jest bardzo duża :))

• 1

Namawiając na fraxel - zapewniał mnie niezdecydowanego, że po tym zabiegu z pewnością nie będą się już tworzyly przebarwienia, ponieważ on usuwa melaminę. Oto odpowiedzialność lekarza.

• 5

byłam na usuwaniu niebezpiecznych zmian z twarzy u tego lekarza w chirurgii plastycznej na marszałkowskiej, zabieg udał się, szwy były prawie niewidoczne, polecam

• 1

nie polecam, zrobił mi roztwór jesnerra a nie powinien, skórę mam teraz z ogromnymi przebarwieniami, coś w rodzaju maski, tam gdzie był nałożony roztwór tam mam brązową skórę, wyglądam okropnie i nie wiem co z tym zrobić, nie da się tego niczym wytuszować. Lekarz powiedział, że oczywiście to nie jego wina, po konsultacji z innym dermatologiem - nie powinnam w ogóle mieć tego robionego, bo mam jasną karnację i było to do przewidzenia!!!!

• 5

jestem 9 miesięcy po laserze ripare zabiegu na blizny twarzy, osobiście widzę dużą poprawę, choć nie całkowitą, ale może jeszczee coś drgnie ta moja skóra, bałam się bólu, ale było znośnie, pożniej to już bez problemów, tylko ta czerwień przez miesiąc głównie na policzkach, najlepiej wyglądają moje powieki,i znikneła większość przebarwień, lekarz jest OK

• 5

eeeee, przyzwoity doktor w 100% komunikatywny, u mnie te zabiegi na rozstępy w tym ten ostatni fraxel, zadziałały prawie idealnie, nie można mieć pretensji, ja polecam z całego serca

• 1

dużo obiecuje bierze kasę i zamiast pomóc szkodzi.na wizytach kontrolnych nie jest już taki miły jak przed zabiegiem.co drugiej pacjentce mówi,że jest pani pierwsza osobą,której nie udało się pomóc poprzez taki czy inny zabieg.

• 2

Nieprofesjonalny, po zastosowanym zabiegu (fraxel) nie miałem poprawy tlko pustą kieszen odradzam

• 5

Wspanialy lekarz i specjalista w dermatologii estetycznej:))Robilam u niego botox,volume i spelnil moje oczekiwania w 100 procentach.Namowil mnie na fraxel, z początku mialam obawy co do tego zabiegu...zaufałam jednak doktorowi i nie zaluje,bo jest pieknie....a minęło dopiero 2 tygodnie,a podobno ma byc coraz lepiej,więc efekt przesrasta moje oczekiwania.Skóra sie wygladzila,jest pelna blasku...:))Pan doktor bardzo interesuje sie swoimi pacjentami,po zabiegu dzwonil do mnie codziennie i pytal jak sie czuje,czy nie ma żadnych komplikacji...byl do dyspozycji 24 godziny na dobę....Zabieg robilam w Radomiu i zrobil mi o wiele taniej niz w innych klinikach ,na dobrym sprzęcie i bardzo fachowo....jeśli komus zalezy na dbaniu o swoja urodę,to serdecznie polecam Pana doktora Macieja Krajewskiego,napewno sie nie zawiedzie,tak jak ja...:))

• 5

Jestem pacjentką chirurgi estetycznej, i nie zdażyło mi się żeby coś co zdiagnozował i zaproponował dr Maciej Krajewski było nieodpowiednie dla mnie. Wysłałam kilkoro moich znajomych, którzy także z zadowoleniem korzystają z jego fachowych rad, zabiegów wykonywanych z pełną starannością. Poddałam się fraxelowi, z uwagi na wiek nie chciałam wykonać zabiegu, zgode z sugestiami lekarza, mocno ingerującymi w wypalanie naskórka. Po miesiącu twarz już była miękka i miła w dotyku, dziś po roku jestem bardzo zadowolona. U niektórych niezadowolonych to moze kwestia wieku, strasza cera z tendencjami do długiego gojenia gorzej znosi takie zabiegi. Ja jestem bardzo zadowolona... bolało i nie spałam 2nocy ale warto było i wiem, że ten lekarz mimo że jest młody,to jest wykształcony, wyszkolony i bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Gorąco polecam.

• 3

robiłam fraxel na twarz. Niestety, jest tak, jak można poczytać w internecie na różnych forach - i nie jest to wina lekarza, winą jest, ze nie mowi do końca prawdy ( czyżby jej nie znał?), że po kilku miesiącach po zabiegu twarz wraca niemalże do stanu sprzed zabiegu. Poprawa niewielka - może ok. 10 %. Czy warto wydac tyle i kasy ?-wybór nalezy do Was.

• 5

Jestem nie do poznania.Zabieg frakselem spowodował,że kiedys nie chciałem pokazywać się ludziom,obecnie patrzę i nie poznaję się. W pracy wszyscy zauważyli zmianę.Jak mogłem słuchać i czytać bzdury,że zabiegi na skórze wykonywane nim są niebezpieczne.Znajoma lekarka,którą leczył Pan Doktor Maciej sama spróbowała upiększyć swoją twarz,kiedyś krytykowała te zabiegi,teraz je wychwala

• 5

Od kilku lat jestem pacjentką doktora, robi mi botox i powiększa usta. Byłam u niego w zeszłym tygodniu i po raz kolejny jestem zachwycona efektami. Mam seksowne usta (robi mi usta preparatmi z kwasem hialuronowym, bo są lepsze efekty niz przy aquamidzie, po każdym zabiegu usta sa coraz pełniejsze, a kiedyś prawie wcale ich nie było widać) i twarz bez zmarszczek mimicznych (przy czym mam zachowana mimikę twarzy bo doktor robi to perfekcyjnie). Patrzę na stare zdjęcia z ustami "kreskami" i nie moge sie nadziwić jak poprawił sie wyglad całej twarzy przez ich powiększenie, wyglądam zdecydowanie bardziej kobieco. Polecam tego lekarza z całą odpowiedzialnością. Ewa.K.

• 4

moze ktos by cos napisal o kosztach?jaka cena wizyty i cena fraxela na policzki i nos?

• 5

Byłam u dr na zabiegu fraxelem repair- blizny potrądzikowe na twarzy. Efekt przerósł moje oczekiwania. Zanim zdecydowała się na zabieg byłam 3 razy na konsultacji. Bałam się bo słyszałam,ze zabieg jest dość inwazyjny. Lekarz jest rzeczowy, wzbudził moje zaufanie swoja wiedzą. Ostatecznie przekonał mnie jego komentarz do artykułu o tej metodzie w fachowym piśmie Kosemtologia i Deramtologia w praktyce , który przeczytałam w gabinecie mojej kosmetyczki (!). Bardzo dobry fachowiec. Polecam tego lekarza. http://www.forumdermatologiczne.pl/txt/ap,4101,1

• 4

Zrobilam fraxel ablacyjny czyli najdroższy i najbardziej inwazyjny. Z wielkimi obawami po przeczytaniu opinii w internecie o tym lekarzu - b. różne( na innych stronach) Ten zabieg spełnił moje oczekiwania, usunąl kilkulenie przebarwienia. Fakt lekarz może budzic pewne obawy nadmierną, nie wiem jak to nazwać pewnością siebie, nonszalancją??? Mozna miec wrażenie, ze zbyt jak na lekarza ma merkantylne podejście - ale coż praktyka prywatna. Podsumowując, nie żałuję wydanych pieniędzy w przypadku tego zabiegu.

• 2

Żucie gumy i trzymanie rąk w kieszeniach to chyba lekka przesada.Nie słucha pacjenta ,tylko tego co sam mówi.Prawie samouwielbienie.Czułam się jak pacjent drugiej,albo i trzeciej kategorii.

• 1

Byłąm z synem na usunięciu pewnego rodzaju krosty. Pomimo zapewnień pana doktora, że będzie wspaniale, to poza kasą i lekkim bólem bez efektu.

• 5

jEST NAPRAWDĘ ŚWIETNY.tO CO ROBI LASEREM fRAXEL JEST WSPANIAŁE,NIGDY WCZEŚNIEJ NIE SPOTKA LEM SIĘ Z PODOBNYMI EFEKTAMI.ODWIEDZAŁEM RÓŻNYCH DERMATOLOGÓW W WARSZAWIE I ŁODZI.OJCIEC DOKTORA JEST RÓWNIEŻ WSPANIAŁY,ŚWIETNY DIAGNOSTA I PRAKTYK LECZ SYN STOSUJE NOWOCZESNE METODY LECZENIA.

• 5

Jestem teraz"podobna do ludzi".Lata ukrywania i maskowania blizn po trądzikowych spowodował w mojej psyche kompleksy.Nie mam również zmarszczek mimicznych.Leczenie fraxelem spowodowało ,że mam gładką twarz,mogę się uśmiechać.Moja twarz to reklama dla Pana Doktora.Zrobiłam sobie zdjęcia przed i po leczeniu.Muszę zmienić zdjęcia w dowodzie i paszporcie.Blizny były moim"znakiem szczególnym".

• 5

Bylam u paru lekarzy medycyny estetycznej. Doktor Maciej Krajewski jest najlepszy! Bardzo dokladny podczas zabiegu, mily i kompetentny. Doradzil i wyjasnil jaka jest najlepsza droga do osiagniecia efektu jaki chcialam uzyskac,to byla najskuteczniejsza porada od wszystkich lekarzy z jakimi mialam stycznosc. Zdecydowanie polecam zabiegi u niego

• 5

dr. Krajewski naprawde mi pomógł. Jest znakomitym dermatologiem.

• 5

Bardzo dobry dermatolog, fachowy. Poleciła mi go koleżnka. Robiłem u niego fraxel na blizny potrądzikowe na plecach. Powielu latach stosowania mazideł i "terapii cud" u wielu "specjalistów" po raz pierwszy jestem zadowolony i nie wstydzę się rozebrać...Polecam człowieka. Wie co robi. Adam

• 5

Dr Maciej Krajewski jest fantastycznym człowiekiem, bardzo dobrym fachowcem, świetnie wykształconym i niezmanierowanym... nie zależy mu na kasie tylko na efekcie jego zabiegu. Robiłam u niego fraxel i jestem bardzo zadowolona, nie obiecywał złotych gór - ocenił realnie skutki oraz jaki bedzie efekt. Młody, ambitny i fachowy. Polceam Klinika,ul.Bukowińska 22 898 34 51 Estivance, Warszawa.

• 5

kazdemu polecam,moja twarz po zabiegu frakselem jest nie do poznania

• 5

Jestświetny,kompetentny,rzetelny,na kazde zadane pytanie odpo-wiada,wprowadził nowoczesna dermatologię,nowoczesne metody le-czenia,laseroterapię.Przyjmuje na NFZ w "Mediconie" i prywa-tnie w Estivance.Człowiek widzi nowoczesny gabinet,świetny sprzęt, bez"bajerów".Moja,kiedyś poorana bliznami twarz,po leczeniu miejscowym i antybiotykami wyglądała na starą, pomi-mo,iż mam dopiero 35 lat.Obecnie po leczeniu prze Pana Doktora nie mam kompleksów,uśmiecham się znowu,radośnie mi się żyje,chętnie idę do pracy.Podwładni mówią,że szefowa się zmieniła,nie usłyszałam stara.

• 5

Z dermatologii estetycznej jest świetny.Posiada profesjonalny sprzęt.Widac,że szkolił się za granicą.Nie spotkałam się u innych lekarzy uważających się za specjalistów z medycyny estetycznej z tak kompleksowym podejściem do problemu.Ojciec P.Doktora jest podobno też dobrym dermatologiem,osobiście nie znam,ale to pewnie ta sama krew.

• 5

polecam zabieg na blizny trądzikowe, ostatnie kilka lat zajeło mi bieganie po klinikach - renomowanych także, stosowanych miałem kilka typów zabiegów, przede wszystkim laserowych, ale też różne pilini, ze skótkiem średnim, tzn. minimalnym, w maju ostatni zrobił Krajewski w Warszawie, przygotowywał mnie 3 miesiące, omawiał sprawę do znudzenia, ale dzisiaj mam wreszcie twarz ! to co zrobił jest absolutnie niewiarygodne, owszem sam zabieg robi pewne wrażenie, ale bez przesady, porównując mój wygląd po np. masece z TCA, a efekt na dziś to rewelacja

• 5

Dzisiaj wyglądam pięknie,przez lata leczenia blizn potrądzikowych wyglądałam okropnie.Jeden zabieg laserem fraxel spowodował,iz mogę się pokazać najbardziej wybrednym koleżankom potrądzikowych

• 5

Niezwykle kompetentny,posiuada nowoczesny sprzęt laserowy do li-kwidacji blizn potradzikowych,zabiegów wygładzajacych skórę, współpracuje z anestezjologiem oraz wykwalifikowanymi kosmety-czkami.Korzystałam z usług wielu profesjonalnych zalecanych leka-rzy medycyny estetycznej i chirurgów plastycznych,dopiero on spe-łnił moje wymagania.Polecam.

Gdzie przyjmuję

place 11