dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

Świetny specjalista! widać że zna się na rzeczy i że pracuje na najlepszym sprzęcie, wyeliminował u mnie trądzik z czego jestem bardzo zadowolona i wdzięczna! :) najbardziej podobało mi się że kompleksowo podszedł do sprawy, dlatego wiem że to człowiek który zna się na rzeczy jak będę miala jeszcze jakis problem to na pewno się do niego wybiorę :)

Pan Doktor usuwał mi przed czterema latami blizny potrądzikowe laserem fraxel repair.Twarz, ramiona i dekolt nadal są gładkie. Trądzik nie występuje. Muszę zawsze nawilżać skórę i stosować w dni słoneczne krem z filtrem UVB + 50. Zawsze korzystam z porad i pomocy Doktora. Natalia.

Wielokrotnie chodziłem sam i z dziećmi do Pana Doktora. Zawsze trafna diagnoza i leczenie,nigdy mnie nie zawiódł sposobem zachowania,uprzejmością,tłumaczeniem choroby jej przyczyn i postępowaniem w leczeniu.

Świetny diagnosta i fachowiec, poza tym kulturalny i przystojny. No może niekiedy się spóźnia do pracy ale wiemy, że dojechać z Warszawy na czas nie zawsze można. Wszystkich przyjmie, zleci badania dodatkowe,dokładnie wytłumzczy schorzenie i postępowanie w leczeniu. Jest wymagający od pacjenta aby przestrzegał jego zaleceń terapeutycznych. Jak zauważyłam jest wyjątkowo cierpliwy dla Wszystkwiedządzych o kosmetyce, leczeniu,ociekających od makijażu kapryśnych panienek". Zna się na kosmetyce, wprowadził nowoczesne metody leczenia blizn, trądziku, przebarwień, odnowy skóry, wygładzania zmarszczek i celulitu. Polecam.

Zgadzam się z ostatnią i innymi opiniami, które tak pozytywnie oceniają Pana Doktora. Wprawdzie raz i to kilka dobrych lat temu korzystałem z jego usług i do tej pory szpecącxe mnie od młodości zmiany chorobowe , widoczne na skórze twarzy zniwelował. Polecam wszystkim, których blizny po trądziku gnębią niech skonultuje Pan Doktor i je leczy.

Doktor usuwał mi w swoim gabinecie przy ul. Bukowińskiej w Warszawie znamiona, brodawki płaskie i liczne brodawki łojotokowe, które mnie strasznie szpeciły. Wygładzał mi skórę na dłoniach i twarzy, trochę bolało, ale jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana Doktora wszystkim moim znajomym i nieznajomym. Ponadto co za kultura osobista.

Doktor usuwał mi znamiona barwnikowe. Blizny wygoiły się są bardzo estetyczne (prawie ich nie widać). Badania histologiczne nie wykazały zmian nowotworowych.Jestem szczęśliwy. Polecam Pana Doktora za jego fachowość, postawę, kulturę.

Zbyt długie oczekiwanie na spóźnionego i co pół godziny wychodzącego pana doktora na 4o minut, co ważne jeśli czeka się trzy godziny z czteroletnim dzieckiem - zupełnie nie ogladał dziecka, zerknął jedynie i od razu zaczął wypisywać recepte, moje pytania zbywał jednym słowem, nie dał się wciągnąć w rozmowę o chorobie, powiedział, że jak nie przejdzie po tym co przepisał to mam przyjsc za miesiąc - nie przeszło, ale nie pójdę- zero zainteresowania pacjentem. Wizyta za każdym razem trawała 2 minuty.

sporo ponad rok temu robiłam u niego usta, to było moje trzecie w życiu podejście do tego zabiegu, dwa poprzednie wykonywałam w innych miejscach, efekt w przeciwieństwie do poprzednich utrzymuje się do dziś, trochę tylko mniejszy, ale to jest już ponad 16 miesięcy, a wcześniej utzrymywał się 3 może 4 miesiące

Świetny, kulturalny, uczynny lekarz.Usuwał moim dzieciom brodawki laserem,żonie wygładzał skórę na dłoniach, twarz i dekolcie,mnie usuwał laserem brodawki łojotokowe. Polecam Doktora wszystkim,również tym,którzy piszą bzdury z zazdrości.