dr n. med. Maciej Krajewskidr n. med. Maciej Krajewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Dr. n. med. Maciej Krajewski studia medyczne ukończył w 1998 r, początkowo pracował w Klinice Dermatologicznej MSWiA w Warszawie, a następnie w Klinice Dermatologicznej – Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Koszykowej, gdzie w 2005 r obronił doktorat z autoimmunologicznych chorób skóry.

Obecnie jest nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Od 2002 r zajmuje się także dermatologią estetyczną. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stos...

od dzieciństwa miałam problemy z rumieńcami na policzkach, stosowałam najróżniejsze kremiki, włącznie z tymi z aptek, chyba wszystkich próbowałam, ale bez jakichś zauważalnycgh zmian, zrobił mi zabieg laserowy, obyło się bez jakichś szczególnych negatywnych atrakcji, zabigów były dwa, co 3 miesiące, w domu siedziałam dwa dni po pierwszymi i trzy po drugim, końcowo oceniam wszystko korzystnie

super lekarz, robilam usta i zmarszczki nosowo- wargowe, chciałam żeby wyglądało bardzo naturalnie, efekt powalający, wyglądam na dwadzieścia parę lat,znajomi mówią ze dobrze wyglądam że macierzyństwo mi służy- bo urodziłam ostatnio 2 dzieci/ oczywiście już nie karmię/ nie mam opon ani karpich ust. lekarz dobrze doradzi- nie zrobi za duzo ani za mało , i oczywiście przystępne ceny pozdr i dziekuję D

Mogę zachwalać dr Krajewskiego Leczyłam trądzik,dawał skierowania na badania,nie było z tym żadnych problemów. Gorąco polecam!!

Mogę zachwalać dr Krajewskiego
Leczyłam trądzik,dawał skierowania na badania,nie było z tym żadnych problemów.
Gorąco polecam!!

zgłosiłam się do doktora ponad rok temu, po wieloletnim usuwaniu naczynkowej cery, maściami, maseczkami, laserami, tabletkami, bo tak mi sugerowano, w mojej desperacji namówił mnie na swój zabieg który miał mi pomóc, i w co nie mogę uwierzyć do dziś pomógł ! teraz w sierpniu zdecydowałam się na poprawkę ale innym lasarem frakselem, i jest naprawdę dobrze, a takie powieki miałam, ostatnio dwadzieścoa lat temu, nie przesadzam !

od lat go znam i dobrze wykonuje to co robi, jestem za, WS

od lat go znam i dobrze wykonuje to co robi, jestem za, WS

sprawny, sympatyczny dermatolog, z fraksela jestem zadowolona

sprawny, sympatyczny dermatolog, z fraksela jestem zadowolona

jestem bardzo zadowolona z pracy doktora Krajewskiego !

jestem bardzo zadowolona z pracy doktora Krajewskiego !

wspaniale wykonuje subtelne uwydatnienie ust, monika

wspaniale wykonuje subtelne uwydatnienie ust, monika

byłam, z naczynkami na twarzy, dlaczego piszę ? bo wystarczył tylko jeden zabieg, intensywny ale bardzo skuteczny, a zapowiadało się, że będę stałą pacjenką gabinetów dermatologicznych, nie mówiąc już o kosztach, bólu itd..., jestem zadowolona

Zdecydowanie odradzam!!!!stan skory po "cudownym zabiegu" wykonywanym u tego dr stokroc gorszy anizeli przed.Inny dermatolog widzac moja twarz po miesiacu niemalze nie spadl z krzesla lapiac sie za glowe.radze dobrze przemyslec wizyte u tego "specjalisty" bo poza pustka w portfelu owszem mozna spodziewac sie efektow, ale w postaci depresji!