lekarz Małgorzata Komsta-Goś

2,6
2,5

Miałam styczność z tą panią w szpitalu. Faktycznie wszelkie opinie negatywne odzwierciedlają zachowanie Pani Komsty-Goś. Okropna ,,lekarz” pracująca za karę. Omijać szerokim łukiem.

Okropna ,,lekarz” pracująca za karę. Omijać szerokim łukiem.

Niestety nie polecam. Wizyta na NFZ. Wybrałam Panią doktor w zaufaniu, że skoro pracuję na co dzień w szpitalu to posiada spore doświadczenie, mimo że w sieci krążą niestety na jej temat mało przychylne opinie i to był błąd. Pani doktor z pretensjami nawet nie do mnie, do ogółu pacjentek (jakie to niektóre kobiety są...) z wejścia postawiła mi diagnozę nawet nie badając.Oczywiście nie trafną. Po zgłoszeniu moich wątpliwości cudem zostałam przebadana. Badanie bez bolesne, ale to by było na tyle. Zero chęci pomocy i rozwiązania problemu.

Bardzo dobra lekarz z dużym doświadczeniem,prowadziła moje ciąże od początku do końca ,czujna Pani doktor. Dzięki niej moje dziecko nie udusiło się pępowiną, super reakcja , ,nie wypuści swojego pacjenta z badania czy to że szpitala czy z gabinetu dopóki się nie upewni że wszystko jest w porządku. Polecam i oby więcej takich dobrych i dokładnych lekarzy . A negatywne opinie kierowane do Pani Doktor są po prostu pisane po złości . Kłamstwo na kłamstwie.

Ginekolog - brutal! Ta pani stanowczo nie powinna badać pacjentek! W rozmowie bardzo miła i tyle na plus. Trafiłam do niej w 32 tygodniu ciąży na rutynową biurokracyjną wizytę - kilka dni wcześniej robiłam usg i jedyne co było mi potrzebne to wpis badań do karty ciąży. Pani oczywiście nie uwierzyła w to co napisane w opisie usg i uparcie pytała czy czuję główkę dziecka na dole - a dziecko ma ułożenie miednicowe..więc jak mogę czuć główkę na dole...Badanie KOSZMAR! Nikt NIGDY nie był tak brutalny i jeszcze tłumaczyła się że boli dlatego że główka dziecka przed do dołu???!!!! Kobieto! Badało mnie kilku lekarzy ale żaden nie sprawił mi bólu! OMIJAĆ tego lekarza z daleka! Potem stwierdziła że jednak usg zrobi szybko no i zonk! bo dziecko jednak pupą do dołu..Trochę pokory pani doktor! Nie poszłabym do niej kolejny raz nawet gdyby była jedynym lekarzem.. Żałuję że mam za wysoką kulturę osobistą bo facet na moim miejscu by nie wytrzymał nerwowo..

Super lekarz,chodzę do niej kilkanaście lat i jestem osobą w podeszłym wieku i nie narzekam na nią,Babka ,która jest bezpośrednia i nie owija w bawełnę.Dzięki niej chodzę po tym świecie!!!!

Jak tak czytam te, nie które komentarze to aż się zastanawiam czy te komentarze nie są pisane przez innych lekarzy ginekologów z Siedlec, zazdroszczącym Pani Małgorzacie bardzo dobrej opinii wśród pacjentek. Ja w ogóle kategorycznie nie zgadzam się z tymi opiniami. Chodziłam do Pani Komsty zanim jeszcze zaszłam w ciąże (porostu regularnie robiłam badania), później gdy podczas wizyty wspomniałam że mimo braku jakiegokolwiek zabezpieczenia od X czasu nie zachodzę w ciążę, co jest troszkę martwiące od razu wymieniła mi badania, które nie tylko ja jak i mój partner pasowało by zrobić, podała jakie badania, gdzie, dosłownie wszytko, adresy itd. Ale za nie całe pół roku okazało się, że jednak jestem w ciąży zanim zdążyłam zrobić szczegółowe badania, i całą, calusieńka ciążę chodziłam do tej lekarz i nie narzekam, wręcz przeciwnie, była miła, badania zero boleści, dyskomfortu nic a nic. Przyjemnie, miło, sympatycznie i nie raz się porozmawiało, pożartowało. Chodziłam, chodzę i chodzić będę tylko i wyłącznie do Pani Komsty i polecać będę wszystkim...

Nigdy, przenigdy więcej takiego lekarza!!! Skierowała mnie na wyłyżeczkowanie macicy z powodu wcześnie poronionej ciąży (brak tętna płodu). Na szczęście miałam zaufanego lekarza, który kazał zaczekać i okazało się że było za wcześnie a serce dziecka bije!

Zdecydowanie nie polecam. Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa dopóki była ze mną mama , była milutka żartowała, na następnej wizycie kiedy byłam sama ,gburowata chamska niemiła. Po zadaniu jej pytania o antykoncepcje stwierdziła cytuje"jest pani za gruba".Badanie bolało , przy usg tak grzebała mocno że cały dzień bolała mnie macica, stwierdziła chorobę o której nic nie powiedziała (jak później się okazało u innego ginekologa choroby nie było i nie ma).Wszystko robiła na odczepnego przepisywała leki które praktycznie pół roku leczyły moje zapalenie którego i tak NIE WYLECZYŁA.Przepisała lek po którym miałam skutki uboczne gdy poszłam z tym na konsultacje stwierdziła że to moje fanaberie i że to jest nie możliwe.Tragiczna kobieta nie polecam takiej lekarki , ja i moje koleżanki miałyśmy z nią nie miłe doświadczenia,i wychodziłyśmy z płaczem z gabinetu.

Ja polecam, zawsze byłam zbadana tak jak należy bez zbędnego marudzenia. Nie rozumiem tych krytycznych komentarzy. Chodzę do Komsty i prywatnie i na kasę, nigdy nie traktowała mnie z tego powodu inaczej. Zawsze tłumaczyła mi dokładnie, dlaczego dzieję się tak a nie inaczej. Jednym słowem, POLECAM bardzo.

Według mnie fajna lekarz, podoba mi się charakter tej lekarz jest bezpośrednia, fajnie sie z nia rozmawia, wykonuje badania bardzo dokładnie i daje kompletne skierowania na badania. Jeszcze raz umieszczam opinię ponieważ we wcześniejszej nie dałam punktacji