lekarz Małgorzata Komsta-Goś

2,6
2,5

Według mnie fajna lekarz, podoba mi się charakter tej lekarz jest bezpośrednia, fajnie sie z nia rozmawia, wykonuje badania bardzo dokładnie i daje kompletne skierowania na badania.

WSPANIAŁA, KOMPETENTNA LEKARZ. Nie rozumiem skąd te złe opinie. Leczyłam się u lekarza z bardzo dobrymi opiniami, a także jeździłam do ginekologa-endokrynologa do Warszawy. Ten pierwszy lekarz, gdy trafiłam z krwotokiem do szpitala, bo tak mnie leczył lekami anty, odesłał mnie z kwitkiem (uprzednio oczywiście pytając, czy usg sprzed 2 tygodni było robione w szpitalu, czy u niego prywatnie, gdy odpowiedziałam, że w szpitalu od razu usłyszałam inny ton i z łaską w ogóle mnie zbadał, a następnie zbagatelizował sprawę). Na szczęście trafiłam do dr Komsty-Goś (wizyta NFZ), która przepisała ...

WSPANIAŁA, KOMPETENTNA LEKARZ.
Nie rozumiem skąd te złe opinie.
Na szczęście trafiłam do dr Komsty-Goś (wizyta NFZ), która przepisała mi leki zatrzymujące krwawienie i zleciła USG. Postanowiłam więc skorzystać z wizyty prywatnej i nie zawiodłam się. Dr Komsta Goś postawiła trafną diagnozę (PCOS i insulinooporność), przepisała niedrogie leki i zleciła badania.
A badanie USG czy państwowo, czy prywatnie było bezbolesne.
Poza tym dr Komsta Goś poświęca swoim pacjentkom sporo czasu i dba o ich komfort, a gdy plamiłam podczas przyjmowania leków, udzieliła rady również telefonicznie. Pani doktor jest także lekarzem, który cały czas się dokształca i to wnioskuję po jej wypowiedziach, ponieważ jest na bieżąco z nowoczesnymi metodami leczenia.
Proponuje przekonać się samemu, bo ja również kierowana tymi opiniami bałam się pierwszej wizyty- na szczęście niepotrzebnie, bo to lekarz z dużą empatią.
Magdalena Sz.

Powinno być zero. Dziewczyna w ciąży, która wchodziła do gabinetu przede mną wybiegła z niego z płaczem... Po mojej wizycie (dodam, że pierwszej i ostatniej) domyślam się czym spowodowana była jej reakcja. Wredna babsko.

Zdecydowanie nie polecam! Co prawda nie mogę ocenić kompetencji (zrezygnowałam po drugiej wizycie) ale samo podejście do pacjenta odstrasza. Wyjątkowo nieprzyjemna, potrafiła mnie nawet obrazić! Moim zdaniem nie powinna znajdować się na stanowisku gdzie wymagany jest kontakt z ludźmi!

Nie polecam, dzięki niej odwiedzam swoje dziecko na cmentarzu!!!Jest okropna,nieprzyjemna.Medycynę chyba skończyła za jajka.Może powinna zacząć czytać komentarze na swój temat i wyciągnąć wnioski

Totalna MASAKRA. To była moja pierwsza i ostania wizyta. Ktoś kto nie potrafi pracować z ludźmi powinien zamiatać ulice !!!

Nie polecam. Była to moja dopiero 2 wizyta u ginekologa. Badanie okropnie bolesne, brak jakiegokolwiek wytłumaczenia, wszystko robione jak najszybciej. Dyskomfort i ból brzucha czułam jeszcze kilka godzin po wizycie.

Stanowczo odradzam! Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa gdzie było to podwójnie stresujące. Musiałąm iść , bo bardzo bolały mnie jajniki. Poszłam z mama ale kazała opuścić mamie sale. No i się zaczęło zrobiła wywiad tzn. czy współżyłam itp. kazała mi się położyć i odkryć brzuch wszystkie te czynności wykonałam. Robi mi usg brzucha ale mówi , że mam za mało wypełniony pęcherz i nic nie widzi . Cytuje : ,, do dupy taka robota nic nie widze a nie mam czasu na takie pierdoły'' poczułam sie oburzona mowi zdjemuj majtki zbadam Cb inaczej przypominam była to moja pierwsza wizyta u ginekologa w życiu. Zero profesjonalizmu krzyczała na mnie mówiła , że w ogole z nia nie współpracuje , że jestem najgorszą pacjentką jaką mogła dostać wyszłam stamtąd roztrzęsiona! ODRADZAM !!!!!!

Zdecydowanie nie polecam. Po prostu masakra, badanie robione na chama (bo bolało strasznie) i jeszcze wysłuchać nie potrafi, niekompetentna, nie potrafiła mi pomóc :(. Nie zna się na endometriozie.

Kompletnie odradzam, wyjątkowo niekompetentna, nieuprzejma, pozbawiona kultury osoba, traktuje przedmiotowo pacjentów. Zdecydowanie nie polecam