Michał Jarząb

4.3/5
Średnia:
4.45
14 opinii

Lekarz, w kontakcie z którym pacjent czuje się komfortowo, dostrzegając duże zainteresowanie pacjentem, uprzejmość i empatię. Ocenę wiedzy merytorycznej, nam pacjentom jest trudno dokonać, ale osiągane wyniki i opinie innych pacjentów pozwalają na sformułowanie ,że jest to wiedza na najwyższym poziomie. Pacjentka z Częstochowy.

Byłam bardzo chora, inni lekarze nie dawali mi szans, dopiero doktor Wiesław Bal, który bardzo mocno zaangażował się w moje leczenie przywrócił mnie dosłownie do świata żywych. Bez niego nie udałoby mi się pokonać tej choroby. Doktor to człowiek ciepły, serdeczny i nie wyniosły - nie tak jak inni lekarze z oddziału. To prawdziwy doktor Judym, zawsze miał dla mnie czas, jest doskonale zorganizowany, nie spóźnia się i dlatego u niego nikt nie czeka w nieskończoność na wizytę, co przy tego rodzaju schorzeniach ma bardzo duże znaczenie . Pozostali pacjenci na oddziale także byli nim zachwyceni i polecali jako najlepszego specjalistę na oddziale. Panu Doktorowi serdecznie dziękuję, mam nadzieję że będzie wzorem dla pozostałych swoich kolegów. P.S. zamierzam zgłosić, jak tylko się zgodzi Pana Doktora do konkursu "lekarz roku" - bo na pewno na taki tytuł zasługuje.

Polecam!Każdemu życzę aby miał możliwość być prowadzony przez takiego lekarza.Mój problem nigdy nie został bez zlekceważony.Miałam możliwość rzetelnych uzyskania wyjaśnień, we właściwej atmosferze- co dla mnie jest wyjątkowo ważne i cenne.Nigdy nie korzystałam z wizyt prywatnych i nigdy nie odmówiono mi pomocy.Doktor jest osobą bardzo zagonioną ale zawsze doczekałam się wyjaśnienia mojego problemu( ja nie jestem pępkiem świata- można i warto poczekać).

Czy mogłabym otrzymać informację w jakich miejscach przyjmuje dr Jarząb? Może być prywatnie. Bardzo zależy mi na konsultacji.

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu - świetny fachowiec, kompetentny, empatyczny, inteligentny i bardzo miły. W dużej mierze dobry przebieg mojego leczenia zawdzięczam jego opiece. Jest zagoniony lecz to wynika z dużej ilości osób, które chorują i chcą uzyskać informację na swój temat lub swoich bliskich. Ale nawet jak w danej chwili brakuje czasu zawsze znajdzie chwilę by wysłuchać pacjenta i wyjaśnić to co istotne dla procesu leczenia.

witam moge napisac ze jestem zadowolona z leczenia pozdrawiam

Jest kompetentny i zaangażowany w leczenie, radzę jednak udać się do niego na wizytę prywatną -gdyż preferuje tych pacjentów.

Polecam z całego serca !!! Człowiek bardzo sympatyczny, konkretny, z ludzkim podejściem do " spanikowanej" pacjentki.

Wspaniały człowiek.Przeprowadził mnie przez leczenie można powiedzieć "za rękę"czułam się bezpiecznie,zaufałam doktorowi,miał zawsze dla nas czas pomimo niekiedy stu pytań.Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę,jest Pan niesamowitym człowiekiem i lekarzem..

Czułam się bezpiecznie pod opieką pana doktora, jest świetnym fachowcem, całe trudne leczenie obyło się bez większych dolegliwości, pomimo widocznego zabiegania znajdował czas również na to by wyjaśnić wątpliwości i rozwiązać lęki towarzyszące tej chorobie.

Super lekarz, gdyby moja mama nie trafiła do niego dwa lata temu, to pewnie już dzisiaj by jej z nami nie było. Nie znam bardziej uczciwego i uczynnego lekarza, fakt, że czasem trzeba za nim gonić po korytarzu, żeby z nim porozmawiać, ale wynika to raczej z ilości pacjentów jakich ma pod opieką, a nie ze złośliwości.

mysle ze robi wszystko aby pomoc mojej malzonce leczacej sie wlasnie za jego posrednictwem w gliwicach fak ze czasami oczekiwanie na niego na korytarzach jet irytujace ale nie jestesmy tam jedynymi i napewno nie robi tego specjalnie jezeli chodzi o post ponizej no coz nie chce bronic pana dr. bo tez mam jakies swoje uwgi do niego ale wydaje mi sie ze nie moze angazowac sie doglebnie w kazdego pacjeta stara sie byc chyba jednakowy dla wszystkich boje sie pomyslec co by bylo dzisiaj gdyby 2 lata temu nie trafilibysmy do DR.Jarzęba

Miałem do czynienia z Panem doktorem w Instytucie w Gliwicach. Niestety trudno jest mi go ocenić dobrze. Jak na tak młodego człowieka mało zaangażowany, a może to złe słowo, raczej zaangażowany ale "powierzchownie", a to chyba za mało przy tego rodzaju chorobach. Człowiek chory jednak wyczuwa, gdyś ktoś automatycznie go traktuje, nie wnikając w istotę sprawy. Na szczęście udało mi się skorzystać z pomocy innego pracującego tam onkologa, który bardzo mi pomógł. Zapewne dzięki niemu dziś jestem zdrowy. Mam natomiast nadzieję, że Pan doktor Jarząb, skorzysta z doświadczenia i praktyki starszego kolegi, nie tylko w sensie medycznym, ale także w podejściu do pacjenta.

Jak dotąd, wszystkie kontakty z Doktorem Jarząbem i wizyty w instytucie w Gliwicach są na super poziomie, z otwartą rozmową i dużą kompetencją. Wada że trzeba na niego za każdym razem czekać, ale zwykle warto. Naprawde facet wzbudza zaufanie. Ania S.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny