Michał Jarząb

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
11 opinii

Czy mogłabym otrzymać informację w jakich miejscach przyjmuje dr Jarząb? Może być prywatnie. Bardzo zależy mi na konsultacji.

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu - świetny fachowiec, kompetentny, empatyczny, inteligentny i bardzo miły. W dużej mierze dobry przebieg mojego leczenia zawdzięczam jego opiece. Jest zagoniony lecz to wynika z dużej ilości osób, które chorują i chcą uzyskać informację na swój temat lub swoich bliskich. Ale nawet jak w danej chwili brakuje czasu zawsze znajdzie chwilę by wysłuchać pacjenta i wyjaśnić to co istotne dla procesu leczenia.

witam moge napisac ze jestem zadowolona z leczenia pozdrawiam

Jest kompetentny i zaangażowany w leczenie, radzę jednak udać się do niego na wizytę prywatną -gdyż preferuje tych pacjentów.

Polecam z całego serca !!! Człowiek bardzo sympatyczny, konkretny, z ludzkim podejściem do " spanikowanej" pacjentki.

Wspaniały człowiek.Przeprowadził mnie przez leczenie można powiedzieć "za rękę"czułam się bezpiecznie,zaufałam doktorowi,miał zawsze dla nas czas pomimo niekiedy stu pytań.Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę,jest Pan niesamowitym człowiekiem i lekarzem..

Czułam się bezpiecznie pod opieką pana doktora, jest świetnym fachowcem, całe trudne leczenie obyło się bez większych dolegliwości, pomimo widocznego zabiegania znajdował czas również na to by wyjaśnić wątpliwości i rozwiązać lęki towarzyszące tej chorobie.

Super lekarz, gdyby moja mama nie trafiła do niego dwa lata temu, to pewnie już dzisiaj by jej z nami nie było. Nie znam bardziej uczciwego i uczynnego lekarza, fakt, że czasem trzeba za nim gonić po korytarzu, żeby z nim porozmawiać, ale wynika to raczej z ilości pacjentów jakich ma pod opieką, a nie ze złośliwości.

mysle ze robi wszystko aby pomoc mojej malzonce leczacej sie wlasnie za jego posrednictwem w gliwicach fak ze czasami oczekiwanie na niego na korytarzach jet irytujace ale nie jestesmy tam jedynymi i napewno nie robi tego specjalnie jezeli chodzi o post ponizej no coz nie chce bronic pana dr. bo tez mam jakies swoje uwgi do niego ale wydaje mi sie ze nie moze angazowac sie doglebnie w kazdego pacjeta stara sie byc chyba jednakowy dla wszystkich boje sie pomyslec co by bylo dzisiaj gdyby 2 lata temu nie trafilibysmy do DR.Jarzęba

Miałem do czynienia z Panem doktorem w Instytucie w Gliwicach. Niestety trudno jest mi go ocenić dobrze. Jak na tak młodego człowieka mało zaangażowany, a może to złe słowo, raczej zaangażowany ale "powierzchownie", a to chyba za mało przy tego rodzaju chorobach. Człowiek chory jednak wyczuwa, gdyś ktoś automatycznie go traktuje, nie wnikając w istotę sprawy. Na szczęście udało mi się skorzystać z pomocy innego pracującego tam onkologa, który bardzo mi pomógł. Zapewne dzięki niemu dziś jestem zdrowy. Mam natomiast nadzieję, że Pan doktor Jarząb, skorzysta z doświadczenia i praktyki starszego kolegi, nie tylko w sensie medycznym, ale także w podejściu do pacjenta.

Jak dotąd, wszystkie kontakty z Doktorem Jarząbem i wizyty w instytucie w Gliwicach są na super poziomie, z otwartą rozmową i dużą kompetencją. Wada że trzeba na niego za każdym razem czekać, ale zwykle warto. Naprawde facet wzbudza zaufanie. Ania S.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny