dr n. med. Michał Jarząb

Onkolog

Magda

12.07.2016

Mimo, że z Panem doktorem spotkałam się tylko raz na wizycie prywatnej, z pełnym przekonaniem polecam tego specjalistę! Świetne podejście do pacjenta - cierpliwie, bez pośpiechu wszystko mnie i mojej mamie wytłumaczył, zasugerował dodatkowe leczenie, a przede wszystkim - nie pozbawił nadziei.

Gabrysia

24.02.2016

Lekarz, w kontakcie z którym pacjent czuje się komfortowo, dostrzegając duże zainteresowanie pacjentem, uprzejmość i empatię. Ocenę wiedzy merytorycznej, nam pacjentom jest trudno dokonać, ale osiągane wyniki i opinie innych pacjentów pozwalają na sformułowanie ,że jest to wiedza na najwyższym poziomie. Pacjentka z Częstochowy.

wdzięczna pacjentka)

05.02.2016

Byłam bardzo chora, inni lekarze nie dawali mi szans, dopiero doktor Wiesław Bal, który bardzo mocno zaangażował się w moje leczenie przywrócił mnie dosłownie do świata żywych. Bez niego nie udałoby mi się pokonać tej choroby. Doktor to człowiek ciepły, serdeczny i nie wyniosły - nie tak jak inni lekarze z oddziału. To prawdziwy doktor Judym, zawsze miał dla mnie czas, jest doskonale zorganizowany, nie spóźnia się i dlatego u niego nikt nie czeka w nieskończoność na wizytę, co przy tego rodzaju schorzeniach ma bardzo duże znaczenie . Pozostali pacjenci na oddziale także byli nim zachwyceni i polecali jako najlepszego specjalistę na oddziale. Panu Doktorowi serdecznie dziękuję, mam nadzieję że będzie wzorem dla pozostałych swoich kolegów. P.S. zamierzam zgłosić, jak tylko się zgodzi Pana Doktora do konkursu "lekarz roku" - bo na pewno na taki tytuł zasługuje.

Monika

23.01.2016

Polecam!Każdemu życzę aby miał możliwość być prowadzony przez takiego lekarza.Mój problem nigdy nie został bez zlekceważony.Miałam możliwość rzetelnych uzyskania wyjaśnień, we właściwej atmosferze- co dla mnie jest wyjątkowo ważne i cenne.Nigdy nie korzystałam z wizyt prywatnych i nigdy nie odmówiono mi pomocy.Doktor jest osobą bardzo zagonioną ale zawsze doczekałam się wyjaśnienia mojego problemu( ja nie jestem pępkiem świata- można i warto poczekać).

Anonim

18.10.2014

Czy mogłabym otrzymać informację w jakich miejscach przyjmuje dr Jarząb? Może być prywatnie. Bardzo zależy mi na konsultacji.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi

Kłodnicka 16 lok. 3