dr n. med.Michał Jarząb

Onkolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.5512345
9 opinii

• 5

witam moge napisac ze jestem zadowolona z leczenia pozdrawiam

• 3

Jest kompetentny i zaangażowany w leczenie, radzę jednak udać się do niego na wizytę prywatną -gdyż preferuje tych pacjentów.

• 5

Polecam z całego serca !!! Człowiek bardzo sympatyczny, konkretny, z ludzkim podejściem do " spanikowanej" pacjentki.

• 5

Wspaniały człowiek.Przeprowadził mnie przez leczenie można powiedzieć "za rękę"czułam się bezpiecznie,zaufałam doktorowi,miał zawsze dla nas czas pomimo niekiedy stu pytań.Dziękuję bardzo za wspaniałą opiekę,jest Pan niesamowitym człowiekiem i lekarzem..

• 5

Czułam się bezpiecznie pod opieką pana doktora, jest świetnym fachowcem, całe trudne leczenie obyło się bez większych dolegliwości, pomimo widocznego zabiegania znajdował czas również na to by wyjaśnić wątpliwości i rozwiązać lęki towarzyszące tej chorobie.

• 5

Super lekarz, gdyby moja mama nie trafiła do niego dwa lata temu, to pewnie już dzisiaj by jej z nami nie było. Nie znam bardziej uczciwego i uczynnego lekarza, fakt, że czasem trzeba za nim gonić po korytarzu, żeby z nim porozmawiać, ale wynika to raczej z ilości pacjentów jakich ma pod opieką, a nie ze złośliwości.

• 4

mysle ze robi wszystko aby pomoc mojej malzonce leczacej sie wlasnie za jego posrednictwem w gliwicach fak ze czasami oczekiwanie na niego na korytarzach jet irytujace ale nie jestesmy tam jedynymi i napewno nie robi tego specjalnie jezeli chodzi o post ponizej no coz nie chce bronic pana dr. bo tez mam jakies swoje uwgi do niego ale wydaje mi sie ze nie moze angazowac sie doglebnie w kazdego pacjeta stara sie byc chyba jednakowy dla wszystkich boje sie pomyslec co by bylo dzisiaj gdyby 2 lata temu nie trafilibysmy do DR.Jarzęba

• 2

Miałem do czynienia z Panem doktorem w Instytucie w Gliwicach. Niestety trudno jest mi go ocenić dobrze. Jak na tak młodego człowieka mało zaangażowany, a może to złe słowo, raczej zaangażowany ale "powierzchownie", a to chyba za mało przy tego rodzaju chorobach. Człowiek chory jednak wyczuwa, gdyś ktoś automatycznie go traktuje, nie wnikając w istotę sprawy. Na szczęście udało mi się skorzystać z pomocy innego pracującego tam onkologa, który bardzo mi pomógł. Zapewne dzięki niemu dziś jestem zdrowy. Mam natomiast nadzieję, że Pan doktor Jarząb, skorzysta z doświadczenia i praktyki starszego kolegi, nie tylko w sensie medycznym, ale także w podejściu do pacjenta.

• 5

Jak dotąd, wszystkie kontakty z Doktorem Jarząbem i wizyty w instytucie w Gliwicach są na super poziomie, z otwartą rozmową i dużą kompetencją. Wada że trzeba na niego za każdym razem czekać, ale zwykle warto. Naprawde facet wzbudza zaufanie. Ania S.

Gdzie przyjmuję

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat