prof. dr hab. n. med. Piotr Richterprof. dr hab. n. med. Piotr Richter - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Richter

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Nie polecam! W gabinecie prywatnym obiecywał nam Pan Profesor pełna analizę dokumentów raka wątroby u siebie na oddziale gdzie jest kierownikiem, mówił że musi obejrzeć dokładnie płytkę z tomografii bo niestety w czasie wizyty prywatnej, nie posiadaliśmy, i wtedy zadecyduje co dalej robić. Kiedy pojawiliśmy się w określonym terminem z babcią u niego, całkowicie co innego mówił niż prywatnie, nawet nie obejrzał tomografii a takie obiecywał cuda, wysłał nas do innego lekarza. Potraktował nas okropnie, był tylko wtedy miły jak wizyta odbywała się prywatnie. Panie Profesorze ja się pytam po co to było? Po co dał Pan nadzieję babci a później potraktował ją jak człowieka nic nie wartego. Po co kłamać że wszystko musimy ustalić, że musi Pan przeanalizować dokumenty, nie można było powiedzieć na wizyvie prywatnej że guz się nie nadaje do operacji? Obiecywał Pan że babcia dostanie chemię ktora będzie leczyć, wyśmiał Pan zalecenia innych lekarzy że to nie będzie chemia na podtrzymanie życia tak jak inni lekarze stwierdzili. Jakby Pan Profesor powiedział od razu że zgadza się z opinią innych lekarzy od razu w gabinecie prywatnym to wcale nie miałabym pretensji, chociaż jakby Pan zachował się jak godny człowiek tam u siebie na oddziale i obejrzał dokumenty I podjął decyzję, tak jak było mówione na PRYWATNEJ WIZYCIE to wszystko było by ok. Niestety nie spodziewałam się takiego zachowania po Panu. Nie polecam i odradzam. To że ktoś posiada wielki tytuł nic nie znaczy, a przede wszystkim nie mianuje nikogo do takiego lekceważenia ludzi!

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza,pan dr.jest ostoją spokoju i opanowania co podczas rozmowy sprawia że człowiek czuje i wie że jest w dobrych rękach,a potwierdzeniem tego jest przeprowadzona przez dr.operacja naszej córki która dzięki temu ma szansę wyzdrowieć i cieszyć się życiem .Dziękujemy jesteśmy wdzięczni do końca życia rodzice.

Profesor Piotr Richter jest znakomitym chirurgiem. Przeprowadził perfekcyjnie moją operację naprawy przepukliny rozworu przełykowego. Jestem mu za to głęboko wdzięczny.

Świetny chirurg, wybitny fachowiec. Byłem operowany przez Pana profesora i mogą wypowiadać się tylko dobrze z ogromnym uznaniem. Gdybym posłuchał i wcześniej zdecydował się na operację, uniknął bym pewnych komplikacji związanych z moją chorobą. Będąc na chirurgii byłem zaskoczony jak wiele przeprowadzają ciężkich operacji w ciągu dnia, operacja po operacji. Pozdrawiam

Świetny chirurg, wybitny fachowiec.
Pozdrawiam

Bardzo, bardzo dziękuję panu profesorowi.Gdyby nie On... Do tego bardzo uprzejmy człowiek. Jest specjalistą od trudnych przypadków. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Wiedza, umiejętności, praktyka, zdolności, spokój i opanowanie i coś co pacjenci wielce sobie cenią - życzliwość i zainteresowanie człowiekiem a nie tylko przypadkiem medycznym, wyczerpująca informacja o chorobie, Pan Profesor wzbudza zaufanie - konsultacja spełniła wszystkie oczekiwania. Szkoda, że nie trafiliśmy do tego specjalisty wcześniej. Polecamy

Cierpliwy, łagodny i życzliwy, wspaniały chirurg i człowiek. Oddany swojej pasji a przede wszystkim chorym.

Pan profesor to profeljonalista pod każdym względem ,leczyłem sie od 2011 roku u różnych lekarzy na dolegliwości jamy brzusznej bez konkretnej diagnozy, wreszcie trafiłem do prof. Richtera, konkretnie rzeczowo trzy badania i diagnoza postawiona, trafny lek i wszystko gra dziękuje panu profesorowi

Trzeba zrobić wszystko,żeby nie dać operować się panu ,,profesorowi,,

Trzeba zrobić wszystko,żeby nie dać operować się panu ,,profesorowi,,

smutna historia , może kiedyś ją opiszę.pamiętajcie róbcie badania kontrolne przed operacjami u różnych dr nie informując ich o wyniku z poprzedniego badania .