prof. dr hab. n. med. Piotr Richterprof. dr hab. n. med. Piotr Richter - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Richter

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pan Profesor przeprowadził trudną operację, obyło się bez komplikacji. Jestem pod dużym wrażeniem.

Witam Jestem pacjentką Pana Prof.Richtera od ponad roku, wogole nie mogę zgodzić się z opiniami jakie przeczytałam powyżej.Byłam operowana dwa razy, gdyż choroba wznowiła sie dosc szybko. Jeżdze od prawie dwóch lat po szpitalach i włąsnie w szpitalu Narutowiczu w Krakowie czułam sie najbezpieczniej i to dzięki Panu Prof.Gdy źle sie czułam i psychicznie opadałam, potrafił siedzieć przy moim łóżku dopóki się nie usmiechnę:)opowiadał mi o swoim piesku i zachęcał do kupienia, aby pocieszał mnie w cieższych chwilach. Dlatego serdecznie polecam tego lekarza !!!

Witam

na oddziale nie interesuje się pacjentem operatorem też nie jest dobrym tato w drugiej dobie po operacji dostał sepsy zespolenie jakie zrobił też diabli wzięli a poszedł do zabiegu w bardzo dobrym stanie a w piątej zmarł