lekarz Robert Donhöffner

Ortopeda

Arek

22.10.2016

Uwaga - metody Pana Donhoffnera NIE leczą dyskopati lędzwiowej l5 s1. Byłem raz z wynikiem rezonansu. Pan doktor mnie powyginał na kozetce, ale ból pozostał. Zresztą sam stwierdził podczas wizyty, że nie wciska kręgów i może nie zadziałać. Nie zadziałało. Później znalazłem certyfikowanego fizjoterapełtę, który postawił mnie na nogi. Wizyta trwała 15 minut

05.01.2012

mam 30 lat, paskudną dyskopatię z uciskiem. Tylko Pan doktor swoją metodą pomógł wrócić mi do aktywności fizycznej, oraz zdecydowanej poprawy komfortu mojego życia. wytłumaczył mi wszystko, szczerze powiedział na 1 wizycie że to na 1 wizycie się nie skończy. opisał cykl zabiegu. ale jeśli idziecie państwo 1 raz to pytajcie, na wszystko Pan doktor z pewnością odpowie. Polecam warto próbować.

09.12.2010

Polecam tego lekarza głównie ze względu na uwagę, jaką poświęca pacjentowi oraz sposób leczenia. Pan doktor dba o "całego" człowieka z uwzględnieniem wszystkich czynników i uwarunkowań określających pacjenta.

15.10.2010

suuuuper. dziekuje za pomoc. ppozdrawiam z usa. wojciech f.

suuuuper. dziekuje za pomoc. ppozdrawiam z usa. wojciech f.

19.11.2009

Po 1-szej wizycie i terapi manualnej ból kręgosłupa ustąpił, rewelacja. Inny ortopeda zalecił maści przeciwbólowe. Polecam wszystkim, warto spróbować.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Przychodnia Stoczniowa