mgr Magdalena Paszkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą (w trakcie szkolenia) oraz nauczycielem dyplomowanym, a także pychologiem transportu.

Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte ...

Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w placówkach służby zdrowia oraz oświatowych w zakresie:

- zajęć, warsztatów oraz szkoleń dla młodzieży i dorosłych,
- badań psychologicznych dla kierowców i operatorów,
- diagnozy i terapii dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Założyłam i prowadzę pracownię psychologiczną PsychoTech, w której udzielam pomocy psychologicznej dla dorosłych i dzieci, a także prowadzę badania psychologiczne kierowców.

Posiadam przygotowanie pedagogiczne.

Dotychczas pracowałam jako psycholog w: Centrum Psychiatrycznym, Jednostce Wojskowej, Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy, Przychodni Specjalistycznej, Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej, Szkole Podstawowej, Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo- Behawioralnej.

Serdecznie zapraszam.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Byłem nie przekonany do skonsultowania moich problemów z psychologiem ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta była bardzo owocna a Pani psycholog wykazała swietne zrozumienie problemu i wystawiła właściwą diagnozę. Bardzo polecam!

Pani Magdalena jest zdecydowanie psychologiem godnym polecenia. Pełen profesjonalizm w trakcie trwania wizyty. Rzeczowe i pelne zrozumienia podejście do problemu.