Filtruj terminy

dr n. med. Ryszard Kamiński

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Zawdzięczam Doktorowi zmianę życia na lepsze. Jestem ogromnie wdzięczna. Mimo pracy z " opornym pacjentem" Doktor przeprowadził mnie przez meandry emocji, żali, pomógł nazwać nieznane. Przepracować nie przepracowane. Psychoterapia to nie glaskanie po główce, tylko ciężka praca nad sobą i na wlasnych emocjach i nie zawsze jest różowo.
Polecam z calego serca i rozumu Pana Doktora Kamińskiego.
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Jerzy Pobocha

Psychiatra, Psycholog

Juranda 1
Szczecin

Poszedłem, bo: uważałem i uważam, że należę do (w cudzysłowiu) w stu procentach normalnych ludzi, czyli nie rozpoznaję i nie rozpoznawałem wtedy u siebie żadnego skrzywienia psychicznego wymagającego terapii lekarskiej.
Wizyta przebiegła następująco: lekarz spóźnia się ok. 1,5 h, wytłumaczył się, ale nie byłem o tym zawiadomiony w poczekalni, wchodzę, pyta, z jakim problemem do niego przychodzę, mówię, że przyszedłem z powodu zachęty matki i po to, aby lekarz zdiagnozował ...

mgr Justyna Arsoba

Psycholog

Pro Bono Ośrodek Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych dr Alicja Hess-Leońska
Klonowica 27/3
71-247 Szczecin

Bardzo miła i kompetentna osoba,pomogła mi wyjść z ciężkiego załamania psychicznego po śmierci córki,to dzięki niej przestałam leczyć się u psychiatry i odstawiłam psychotropy i wróciłam do żywych.Dziękuję Pani Justyno.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Katarzyna Ziółkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psyche Clinic Gabinet Psychologiczny
Przychodnia ul. Ku Słońcu 23/24 Ip. gab.21
71-073 Szczecin

Musiałem Wam napisać, w zeszłym tygodniu byłem u Psychologa, pierwszy raz, jak długo chodzę po tych instytucjach, kobieta nie wzięła ani grosza za pierwszą wizytę a siedziałem dwie godziny. Wczoraj też u niej byłem, znowu siedziałem ok. dwóch godzin, najpierw rozmawiała ze mną a potem robiła mi biofeedback, za tę wizytę wzięła tylko 50zł. Babka bardzo miła, aż chce się do niej chodzić.
Opinia dodana przez: Przemek Kanik

dr Sławomir Ertmański

TET Trening-Edukacja-Terapia
Piłsudskiego 19/4
70-460 Szczecin

Bardzo polecam tego terapeutę! Ma naprawdę genialną intuicję, ogromną wiedzę.
Szczecin Psycholog mgr Paulina Borzych

mgr Paulina Borzych

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny, Centrum Terapii Traumy
Owocowa 4b/24
Szczecin

Pani terapeutka jest miłą i życzliwą osobą. Pracuje w ciekawy sposób i potrafi skutecznie pomóc w problemie.
Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

mgr Violetta Kruczkowska

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Pani psychoterapeutka pokazała mi wiele praktycznych rozwiązań w sytuacjach konfliktowych i w przyszłości przyczyni się to do łatwiejszego rozwiązywania problemów w mojej rodzinie.

lekarz Barbara Starobrat-Hermelin

Psycholog dziecięcy