mgr Justyna Arsoba

Psycholog

Bardzo kompetentna osoba, super podejście do pacjenta, umie wysłuchać doradzić. Terapia z Panią Justyną była dla mnie bardzo pomocna.

Bardzo kompetentna osoba, super podejście do pacjenta, umie wysłuchać doradzić.
Terapia z Panią Justyną była dla mnie bardzo pomocna.

Pani psycholog kompetentna, życzliwa, potrafi słuchać, dobrze się z nią rozmawia. Pomogła mi rozwiązać moje problemy.

Bardzo miła i kompetentna osoba,pomogła mi wyjść z ciężkiego załamania psychicznego po śmierci córki,to dzięki niej przestałam leczyć się u psychiatry i odstawiłam psychotropy i wróciłam do żywych.Dziękuję Pani Justyno.

Nie zgadzam się, że nic nie mówi. Bardzo dobrze się z nią rozmawia. Gdy będę jeszcze potrzebowała znów się zapiszę na spotkanie.

Bałem się wisyty u psychologa. Miałem spory problem, ale udało mi się go rozwiązać. Pani psycholog dobrze mnie poprowadziła, zmusiła do myślenia i przede wszystkim do pracy NAD SOBĄ. Bardzo profesjonalny psycholog

Bardzo ciepła i serdeczna osoba. Poświęciła mi sporo czasu. Pomogła mi rozwiązać moje trudności.

Poszłam z konkretnym problemem i przy pomocy tej Pani udało mi się go rozwiązać.

nie spełniła moich oczekiwań, prawie nic nie mówi....

nie spełniła moich oczekiwań, prawie nic nie mówi....