lekarz Roman Kołodziejczak

2,9
3,3
3,1

08.06.2016

Nie polecam wizyt u Pana doktora. Od razu zniechęcająca jest pani rejestrująca od której nie można uzyskać żadnej informacji. Jeśli już uda nam się umówić na wizytę czas czekania nie jest adekwatny do wizyty. Byłam u Pana doktora na wizycie prywatnej która trwała chyba 5 minut nie dowiedziałam się kompletnie niczego dostałam receptę sposób dawkowania zapłaciłam jak za wizytę z usg a nie miałam robionych żadnych badań. Zmieniam edrokrynologa !

09.04.2013

Pana dr Kołodziejczaka poleciła mi moja pani dr rodzinna i miała racje. Porada rzeczowa , konkretna i na temat. Bez owijania w bawełnę i tracenia czasu na jakieś pogaduszki nie związane ze zdrowiem. Polecam tego pana doktora

16.01.2013

LEKARZ OD SIEDMIU BOLEŚCI!!!! NIE TŁUMACZY NIE ROZMAWIA Z PACJENTEM TYLKO KASUJE JAK ZA ZBOŻE. W DODATKU BARDZO NIE UPRZYJMY !!!! CHODZIŁAM DO NIEGO 1,5 ROKU I PRYWATNIE I NA KASĘ KOMPLETNE NIEPOROZUMIENIE !!!! ZNALAZŁAM LEPSZEGO ENDOKRYNOLOGA, A RACZEJ PANIĄ ENDOKRYNOLOG CO TŁUMACZY CHOROBĘ I PRZEJMUJE SIĘ SWOIMI PAC JĘTAMI, A NIE TRAKTUJE ICH JAK ZŁO KONIECZNE !!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM GBUR!!! GBUR!!! DOBRALI SIĘ RAZEM Z PANIĄ PIELĘGNIARKĄ !!!!

07.12.2012

totalne dno ta wizyta!spóźnił się ponad godzine, przy czym wizyta trwała 2 min. nie ma pojęcia o leczeniu,baba rejestrująca bez godności.NIE POLECAM!

17.09.2012

Chodze do tego lekarza,kilka lat.Na poczatku chodzilam tylko prywatnie i nie bylo zadnych zastrzezen.Zmienila sie moja opinia po wiztytach na NFZ,gdzie wynik byl bardzo zly Pan dr.stwierdzil PRZYTARCZYCE,nastraszyl mnie juz operacja.Zrobula wszytskie potrzebne wyniki,zdjecia,gdzie wyszło podejrzenie,ale nie do konca potwierdzil juz Pan dr.Kazal za trzy miesiace zrobic badania,ktore juz wyszły DOBRE (bez leczenia)i stwierdzil,ze symuluje tylko chorobe!Nie musze juz chyba nic wiecej dodawac.Dodatkowo siedzi tan Pani ,ktora robi zapisy i "pomaga panu dr.coc nie wiem w czym!Jest tak cholernie nie sympatyczna.Jak sie dzwoni zeby wyznaczyla termin badania to robi to z wielka laska po czym szybko odklada sluchawke,nawet nie ma szansy na jakiekolwiek dodatkowe pytanie.Nie polecam ani tego Doktora,ani zdecydowanie dzwonienie do tej Pani....Zrezygnowalam z ich uslug i szukam innego endokrynologa.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gorzów Wielkopolski"?

NEZOZ Poradnia Endokrynologiczna s.c. J.Kozieradzka,M.Jarząbkowska
Walczaka 25