lekarzRoman Kołodziejczak

Gorzów Wielkopolski
52,749539515,2452939697936873

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.1512345
28 opinii

• 5

Pana dr Kołodziejczaka poleciła mi moja pani dr rodzinna i miała racje. Porada rzeczowa , konkretna i na temat. Bez owijania w bawełnę i tracenia czasu na jakieś pogaduszki nie związane ze zdrowiem. Polecam tego pana doktora

• 1

LEKARZ OD SIEDMIU BOLEŚCI!!!! NIE TŁUMACZY NIE ROZMAWIA Z PACJENTEM TYLKO KASUJE JAK ZA ZBOŻE. W DODATKU BARDZO NIE UPRZYJMY !!!! CHODZIŁAM DO NIEGO 1,5 ROKU I PRYWATNIE I NA KASĘ KOMPLETNE NIEPOROZUMIENIE !!!! ZNALAZŁAM LEPSZEGO ENDOKRYNOLOGA, A RACZEJ PANIĄ ENDOKRYNOLOG CO TŁUMACZY CHOROBĘ I PRZEJMUJE SIĘ SWOIMI PAC JĘTAMI, A NIE TRAKTUJE ICH JAK ZŁO KONIECZNE !!!! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM GBUR!!! GBUR!!! DOBRALI SIĘ RAZEM Z PANIĄ PIELĘGNIARKĄ !!!!

• 1

totalne dno ta wizyta!spóźnił się ponad godzine, przy czym wizyta trwała 2 min. nie ma pojęcia o leczeniu,baba rejestrująca bez godności.NIE POLECAM!

• 1

Chodze do tego lekarza,kilka lat.Na poczatku chodzilam tylko prywatnie i nie bylo zadnych zastrzezen.Zmienila sie moja opinia po wiztytach na NFZ,gdzie wynik byl bardzo zly Pan dr.stwierdzil PRZYTARCZYCE,nastraszyl mnie juz operacja.Zrobula wszytskie potrzebne wyniki,zdjecia,gdzie wyszło podejrzenie,ale nie do konca potwierdzil juz Pan dr.Kazal za trzy miesiace zrobic badania,ktore juz wyszły DOBRE (bez leczenia)i stwierdzil,ze symuluje tylko chorobe!Nie musze juz chyba nic wiecej dodawac.Dodatkowo siedzi tan Pani ,ktora robi zapisy i "pomaga panu dr.coc nie wiem w czym!Jest tak cholernie nie sympatyczna.Jak sie dzwoni zeby wyznaczyla termin badania to robi to z wielka laska po czym szybko odklada sluchawke,nawet nie ma szansy na jakiekolwiek dodatkowe pytanie.Nie polecam ani tego Doktora,ani zdecydowanie dzwonienie do tej Pani....Zrezygnowalam z ich uslug i szukam innego endokrynologa.

• 1

negatyw lekarz sam wpisuje pozytywne komentarze sprzeczne z opiniami pacjętów moja opinia to ,ze w poznańskim szpitalu z jego kompetencjami nie dali by mu podwórka zamiatać totalne dno.............................................................................................................................

• 1

Najgorszy, najmniej kompetentny lekarz u jakiego byłam. Wizyta trwa 2 min., lekarz o nic nie pyta. Chciał wypisać receptę i do widzenia. Czułam się bardzo źle, więc zaczęłam sama podawać mu dolegliwości, ale wszystkie zignorował. Po moim usilnym dopytywaniu się co mam zrobić z uciążliwymi dolegliwościami, czy mam iść do apteki i kupić sobie cokolwiek, stwierdził, że ewentualnie mogę porobić sobie dodatkowe badania. Wizyta nie warta nawet grosza.

• 5

Konkretnie, krótko i jasno załatwia sprawę. Polecam

• 3

Pan doktor winien zmienić Panią rejestrującą i "pomagającą" przy wizytach. Niechcąc szczegółowo opisywać uwag - ogólnie - nie spełnia podstawowych standardów...

• 5

Dzięki temu panu zostałam skierowana do właściwego szpitala i nowotwór tarczycy został szybko wyleczony, podczas gdy inna lekarka kazała jeszcze pół roku poczekać, zobaczyć jak zmiana się rozwinie i powtórzyć badania. Gdybym tak zrobiła, mogłoby być dużo gorzej, a tak jestem już dziś w zupełnie dobrej formie i bardzo się cieszę, że wszystko poszło tak dobrze. Wszystko dzięki temu, że trafiłam do tego pana.

• 4

W koszt wizyty jest także usg tarczycy.Miły uprzejmy.

• 1

Taki lekarz to hańba dla służby zdrowia.W czasie wizyty w jego gabinecie czułam się,jakbym była na planie filmu "Miś". Czas trwania wizyty-2 minuty.Zero badania i zero pytań.Zdecydowanie nie polecam pana Kołodziejczaka.Przemęczony,znudzony,wypalony.Czułam się jak intruz.Pan doktor ożywił się,gdy opuszczałam jego gabinet, wywołując kolejnego pacjenta, po czym znieruchomiał jak sfinks.Endokrynolodzy przybądźcie do Gorzowa i zajmijcie się leczeniem chorych,a pana Kołodziejczaka wysłałabym na bezpłatną praktykę do Poznania.Z takim podejściem do pacjenta nie zarobiłby tam ani grosza.Nikt nie chciałby się leczyć u lekarza, który ignoruje pacjenta.

• 1

poswieca zdecydowanie malo czasu pacjentowi. z zegarkiem w reku od 3-8minut. Nie stwierdzil diagnozy,nie poinformowal o stwierdzeniu choroby ani o obecnym stanie zdrowia. Nie wykonal USG (choc to wliczalo sie w koszt wizyty) Zrobil tylko wywiad w ktorym zebral dane i to wszystko. Nie badal (nawet palcem nie dotknal) wypisal skirowanie do szpitala na badania,po czym obiecal ustalic termin wizyty w szpitalu i tego nie zrobil! Zwodzil tylko za nos i nic wiecej!

• 1

Określiłabym w jeden sposób ,,odsyłacz'', beznadziejny wynik nawet dla laika, dużo poniżej normy, widoczny guz na usg i diagnoza proszę przyjść za pół roku. To jest właśnie publiczne leczenie.

• 5

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz kompetentny i konkretny.

• 3

uważam ,że jest dobrym fachowcem, ale podejście do pacjenta ma beznadziejne, a przy wizycie nieprywatnej jest tak uprzejmy, że człowiek nie ma ochoty go już ponownie oglądać, niekontaktowy, nieuprzejmy,następny pacjent proszę... Poprosiłam go o zwolnienie z pracy, bo nie jestem z Gorzowa i żeby być na wizycie nie mogłam być w pracy, ale on taki lekarz nie zniża się do poziomu wypisywania zwolnień...przykre to bo człowiek lata potam i zwolnienie załatwia jakby był winny, że ma guza na tarczycy... no ale znowu się chyba do niego wybiore, bo nie mam do kogo, chyba,że w Zielonej Górze kogoś znajdę....

• 1

Arogancki, zarozumiały i bardzo nieuprzejmy. Za miast zająć się zdrowiem pacjenta, wtrąca się w jego życie prywatne. Nie omawia choroby, nic nie wyjaśnia, spóźnia się godzinę na wizyty i bierze za to kase.

• 5

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doświadczeniem w pracy w szpitalu. Polecam

• 1

uważam, że lekarz ten za mało czasu poświęca pacjentowi, wychodząc z gabinetu tak naprawdę nie wiem co mi dolega, lekarz niczego nie wyjaśnia, fakt, że kolejki są olbrzymie ale trzeba wziąć pod uwagę, że w Gorzowie Wlkp. jest totalny brak fachowców w tej dziedzinie medycyny. Może Pan doktor Kołodziejczak jest dobrym lekarzem ale ten pośpiech, brak wyjaśnień, nie wiadomo o co chodzi, przecież to mnie najbardziej interesuje co mi jest, prawda? Chyba, że się mylę.

• 5

Lekarz z powołania. Fakt kolejki są do niego długie, ale wynika to z tego, że takich specjalistów brakuje. Pomimo zmęczenia przyjmuje do ostatniego pacjenta. Kompetentny i zaangażowany. Jakie wyniki trzeba zrobić takie zleca nie oszczędza na pacjencie. I co dla mnie najważniejsze jak nie może sobie poradzić z pacjentem to tego nie ukrywa tylko kieruje do innego lekarza. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

• 1

Tragedia! Wielogodzinne czekanie w poczekalni, traktowanie pacjenta jak bydło. beznadziejaaaa

• 5

polecam ,jest konkretny i zawsze pomorze

• 5

faktem jest zbyt mało czasu poświęca na wizycie! ale coś za coś, w maszym mieście nie ma innego tak fachowego lekarza. Polecam !

• 2

na dodatek zawsze się spóżnia i wypisuje mechanicznie leki i tak wygląda cała wizyta

• 5

wole miec jednego a dobrego a lekarz takim jest i mam zaufanie

• 5

Witam serdecznie ! korzystam z wizyt u dr R.Kołodziejczaka od wielu lat i ja i mój mąż, dlatego polecam go innym za kompetencję, wiedzę i podejście do pacjenta.

• 5

Lekarz z powołania! Uprzejmu,dokładny,cierpliwy.

• 5

jest bardzo dobrym ,godnym zaufania człowiekiem

• 5

gorąco polecam! uprzejmy, dokładny itd. co tu dużo pisać - lekarz z powołania!

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat