lekarz Roman Kołodziejczak

Endokrynolog

2,6

Dzięki temu panu zostałam skierowana do właściwego szpitala i nowotwór tarczycy został szybko wyleczony, podczas gdy inna lekarka kazała jeszcze pół roku poczekać, zobaczyć jak zmiana się rozwinie i powtórzyć badania. Gdybym tak zrobiła, mogłoby być dużo gorzej, a tak jestem już dziś w zupełnie dobrej formie i bardzo się cieszę, że wszystko poszło tak dobrze. Wszystko dzięki temu, że trafiłam do tego pana.

W koszt wizyty jest także usg tarczycy.Miły uprzejmy.

W koszt wizyty jest także usg tarczycy.Miły uprzejmy.

Taki lekarz to hańba dla służby zdrowia.W czasie wizyty w jego gabinecie czułam się,jakbym była na planie filmu "Miś". Czas trwania wizyty-2 minuty.Zero badania i zero pytań.Zdecydowanie nie polecam pana Kołodziejczaka.Przemęczony,znudzony,wypalony.Czułam się jak intruz.Pan doktor ożywił się,gdy opuszczałam jego gabinet, wywołując kolejnego pacjenta, po czym znieruchomiał jak sfinks.Endokrynolodzy przybądźcie do Gorzowa i zajmijcie się leczeniem chorych,a pana Kołodziejczaka wysłałabym na bezpłatną praktykę do Poznania.Z takim podejściem do pacjenta nie zarobiłby tam ani grosza.Nikt nie chciałby się leczyć u lekarza, który ignoruje pacjenta.

poswieca zdecydowanie malo czasu pacjentowi. z zegarkiem w reku od 3-8minut. Nie stwierdzil diagnozy,nie poinformowal o stwierdzeniu choroby ani o obecnym stanie zdrowia. Nie wykonal USG (choc to wliczalo sie w koszt wizyty) Zrobil tylko wywiad w ktorym zebral dane i to wszystko. Nie badal (nawet palcem nie dotknal) wypisal skirowanie do szpitala na badania,po czym obiecal ustalic termin wizyty w szpitalu i tego nie zrobil! Zwodzil tylko za nos i nic wiecej!

Określiłabym w jeden sposób ,,odsyłacz'', beznadziejny wynik nawet dla laika, dużo poniżej normy, widoczny guz na usg i diagnoza proszę przyjść za pół roku. To jest właśnie publiczne leczenie.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz kompetentny i konkretny.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Lekarz kompetentny i konkretny.

uważam ,że jest dobrym fachowcem, ale podejście do pacjenta ma beznadziejne, a przy wizycie nieprywatnej jest tak uprzejmy, że człowiek nie ma ochoty go już ponownie oglądać, niekontaktowy, nieuprzejmy,następny pacjent proszę... Poprosiłam go o zwolnienie z pracy, bo nie jestem z Gorzowa i żeby być na wizycie nie mogłam być w pracy, ale on taki lekarz nie zniża się do poziomu wypisywania zwolnień...przykre to bo człowiek lata potam i zwolnienie załatwia jakby był winny, że ma guza na tarczycy... no ale znowu się chyba do niego wybiore, bo nie mam do kogo, chyba,że w Zielonej Górze kogoś znajdę....

Arogancki, zarozumiały i bardzo nieuprzejmy. Za miast zająć się zdrowiem pacjenta, wtrąca się w jego życie prywatne. Nie omawia choroby, nic nie wyjaśnia, spóźnia się godzinę na wizyty i bierze za to kase.

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doświadczeniem w pracy w szpitalu. Polecam

Bardzo dobry lekarz, z ogromnym doświadczeniem w pracy w szpitalu. Polecam

uważam, że lekarz ten za mało czasu poświęca pacjentowi, wychodząc z gabinetu tak naprawdę nie wiem co mi dolega, lekarz niczego nie wyjaśnia, fakt, że kolejki są olbrzymie ale trzeba wziąć pod uwagę, że w Gorzowie Wlkp. jest totalny brak fachowców w tej dziedzinie medycyny. Może Pan doktor Kołodziejczak jest dobrym lekarzem ale ten pośpiech, brak wyjaśnień, nie wiadomo o co chodzi, przecież to mnie najbardziej interesuje co mi jest, prawda? Chyba, że się mylę.