dr n. med.Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
25 opinii

• 5

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.

• 5

JA LECZĘ SIĘ U Pana doktora to wspaniały fachowiec w tym co robi mi osobiście bardzo pomógł i wcale nic nie dałam, ludzie to najpierw wręcz wpychają pieniądze a potem piszą ze bierze kasę. Takie Zawiercie to powinno być dumne ze ma takiego fachowca, bo taki specjalista to jest tu jeden

• 5

Najlepszy specjalista w swoim zawodzie.Niektórzy pacjenci uważają,że jest nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie odorować pacjenta.Pedantyczny. wymagający wobec pacjenta, ale przede wszystkim wobec siebie.

• 5

TYLE SIE MOWI O LAPOWKACH PODOBNO TO KORUPCJA WIEC SKORO TYLU NARZEKA I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI WIEC JAK TO JEST????

• 2

Nie będę piał peanów na cześć tego Pana, tylko napiszę tak jak inni: bez pieniędzy ani róź. Świetny fachowiec, ale za pieniądze. O ile w prywatnym gabinecie chce wejść pacjentowi w d..., o tyle na oddziale potrafi pokazać się z całkiem innej strony - aroganckiego chama. Polecam tym, którzy posiadają spore oszczędności.

• 1

dobry lekarz ale za pieniądze, na kasę chorych nie ma po co się u niego pokazywać. Byłam 2 razy operowana w Zawierciu : jak zwykły pacjent i jako "protegowana" jest kolosalna różnica jeżeli ktoś ma dużo pieniędzy to polecam, jeżeli ich nie ma to odradzam

• 1

Pierwszy raz spotkałem sie z takim nieuprzejmym lekarzem,w jednym slowie daje do zrozumienia że bez pieniędzy nie podejmie się leczenia,a o zabiegu to już można zapomnieć.Rozmawiałem z jego pacjentami ktorzy leczą się u niego....nie mają wyboru,płacą i placzą że wyciąga ostatnie grosze.A przy tym i tak zwleka z ustaleniem zabiegu.Zastanawiam się czy nie złożyć skargi na tego lekarza do Izby Lekarskiej.

• 1

Zgadzam się tu z opiniami negatywnymi.Może i jest dobrym specjalistą,ale tylko wtedy gdy dostanie w łapę.Ludzie którzy nie mają pieniędzy mają małe szanse aby być leczonym przez tego lekarza.Traktuje pacjentów jak maszynka do robienia pieniędzy.Arogancki i niemiły w kontaktach z pacjentami ,nie wspomnę jak odnosi się do personelu.Poniewiera każdym,w szczególności pacjentami którzy nie są wstanie sprostać jego wymaganiom finansowym.W większości kieruje najpierw do swojego prywatnego gabinetu aby potem przyjąć do szpitala na oddział. Odział traktuje jak swoje eldorado finansowe.Omijajcie jego szerokim łukiem jeśli nie chcecie być upokorzeni.

• 5

Niestety ale muszę się zgodzić z poprzednia opinią ;/ ...

• 1

pan doktor moze i jest dobrym specjalista ale tylko dla pacjentow ktorzy lecza sie u niego prywatnie albo daja lapowki inni sa traktowani jak smiecie tak samo jak i personel. Jesli ktos ma duzo pieniedzy to polecam inni odpuscie sobie bo on wam i tak nie pomoze,

• 5

Bardzo dobry lekarz, kolejny raz mam przyjemność się u niego leczyć. Kilka lat temu wyprowadził mi kolano (rekonstrukcja więzadeł ACL) po nieudolnym leczeniu innego lekarza. Obecnie leczę się znów u niego. Lekarz rzeczowy, uprzejmy, zawsze chętny do pomocy.

• 5

Dr.Milka operował mnie pół rok temu w szpitalu w Zawierciu. To NAJLEPSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ jakiego w życiu spotkałam.Jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale i cudownym człowiekiem. Chociaż ma ich tak wielu, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z sercem i ma dla niego czas..Polecam każdemu tak kompetentnego lekarza.Mówi zawsze otwarcie , czy jest w stanie pomóc.Polecam w 100

• 1

Z komentarzy które przeczytałem nie wiem czy to ten sam lekarz którego ja miałem okazję poznać. Niestety to człowiek bardzo arogancki i nieuprzejmy. Nie tylko dla pacjentów ale również personelu - żal mi było pielęgniarek które muszą z nim pracować. Może inaczej zachowuje się w gabinecie prywatnym - za pieniądze. Niestety "państwowo" nie warto do niego chodzić. Trudno mi odnieść się do jego umiejętności bo po pierwszym kontakcie nie miałem już ochoty więcej zobaczyć tego pana.

• 5

Polecam, jest to tzw. lekarz z powołania. Nie będę sie rozpisywał bo w zasadzie wszystko zostało powyżej napisane. Zdecydowanie polecam.

• 5

Pan dr operował mnie w Zawierciu . Operacja była w dwóch etapach. Po trzech miesiącach podjąłem już pracę. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z pełnym szacunkiem bez względu na pochodzenie czy wykształcenie. Jestem pełny uznania dla Pana dr. Życzę mu aby jak najdłużej pomagał ludziom ale żeby spod swoich wspaniałych rąk wypuścił jak najlepszych specjalistów, którzy w taki sam sposób będą traktować pacjenta. Ja jestem zdrowy za co jestem bardzo wdzięczny. ŁP

• 5

Rewelacyjny lekarz i człowiek. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i znajduje dla niego czas, pomimo tak wielu oczekujących. Diagnoza stawiana jest szybko i skutecznie. Dusza człowiek godny polecenia. Lepszego specjalisty nie spotkałam.

• 5

Cudowny lekarz i człowiek. Kulturalny, miły i do tego super fachowiec. Polecam w 100%

• 5

Osoba godna polecenia:) Każdy przypadek traktuje indywidulnie,przykłada się w 100% do swojej pracy.

• 5

Po pierwszej prywatnej wizycie od razu zdiagnozował moje dolegliwości bólowe kolana. Po miesiącu wykonał mi w szpitalu w Zawierciu artroskopie kolana. Teraz jest wszystko Ok. Polecam tego specjalistę. Zna się na rzeczy i wie co robi.

• 5

Witam , mam prośbę o podanie jakiegoś kontaktu do doktora prywatnie .pozdrawiam

• 3

operował mnie dwa razy w Zawierciu,były to operacje kolan,jest dobrym specjalistą w porównaniu do innych ale niestety nie bardzo dobrym,bo nadal mam problemy z kolanem choc na szczescie nie tak duze jak przed operacją

• 5

Świetny fachowiec operował mnie 2 razy.

• 5

Bardzo dobry chirurg. Godny polecenia. Miałem z nim kilkukrotny kontakt w kilku przypadkach (babcia, teść oraz osobiście) i zawsze wszystko kończyło się rozwiązaniem problemu.

• 5

Zgadzam się całkowicie z opinią poprzedniczki - dr Sławomir Milka to niezwykle kompetentny specjalista i wspaniały człowiek!!! Polecam tego LEKARZA każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy, zrozumienia i indywidualnego, serdecznego podejścia do pacjenta. Barbara

• 5

Dr. Milka operował mnie równo rok temu w szpitalu w Zawierciu. To NAJLEPSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ jakiego w życiu spotkałam, a spotkałam wielu. Jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale i cudownym człowiekiem. Chociaż ma ich tak wielu, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z sercem i ma dla niego czas.Polecam wszystkim leczenie na Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej w Zawierciu, gdzie dr. Milka jest Ordynatorem.To wspaniały lekarz!!!

Gdzie przyjmuję

Łazy
    50,42711819,3948375

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat