dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

3,9

28.02.2013

JA LECZĘ SIĘ U Pana doktora to wspaniały fachowiec w tym co robi mi osobiście bardzo pomógł i wcale nic nie dałam, ludzie to najpierw wręcz wpychają pieniądze a potem piszą ze bierze kasę. Takie Zawiercie to powinno być dumne ze ma takiego fachowca, bo ...

Takie Zawiercie to powinno być dumne ze ma takiego fachowca, bo taki specjalista to jest tu jeden

Paulina

09.03.2014

Bardzo polecam Pana dr. wszystkim, którzy mają poważne problemy z kolanem. Na nartach zerwałam więzadło krzyżowe, przez poprzednich lekarzy zdiagnozowane jako naderwanie bocznego, które w rzeczywistości jest w stanie idealnym. Pan dr mnie operował, dziękuje mu serdecznie za wszystko! Jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym chirurgiem.

31.01.2013

Najlepszy specjalista w swoim zawodzie.Niektórzy pacjenci uważają,że jest nieuprzejmy, ale lekarz ma leczyć, a nie odorować pacjenta.Pedantyczny. wymagający wobec pacjenta, ale przede wszystkim wobec siebie.

01.01.2013

TYLE SIE MOWI O LAPOWKACH PODOBNO TO KORUPCJA WIEC SKORO TYLU NARZEKA I NIKT Z TYM NIC NIE ROBI WIEC JAK TO JEST????

21.10.2012

Nie będę piał peanów na cześć tego Pana, tylko napiszę tak jak inni: bez pieniędzy ani róź. Świetny fachowiec, ale za pieniądze. O ile w prywatnym gabinecie chce wejść pacjentowi w d..., o tyle na oddziale potrafi pokazać się z całkiem innej strony - aroganckiego chama. Polecam tym, którzy posiadają spore oszczędności.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Poręba"?

Jacek Kocot

Kolejowa 5
None
ulica Mickiewicza 27/9
Poręba
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14

Adam Zbrojewski

Chirurg ogólny
None
ul. Józefa Rymera 8/12
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Med-Centrum"
ul. Medyków 22
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Sp. z o.o.
Kolejowa 5A
EuroMedic Medical Center dr Tomasz Ludyga