dr n. med. Sławomir Milka

Chirurg ogólny, Traumatolog, Ortopeda

Bardzo dobry lekarz, kolejny raz mam przyjemność się u niego leczyć. Kilka lat temu wyprowadził mi kolano (rekonstrukcja więzadeł ACL) po nieudolnym leczeniu innego lekarza. Obecnie leczę się znów u niego. Lekarz rzeczowy, uprzejmy, zawsze chętny do pomocy.

Dr.Milka operował mnie pół rok temu w szpitalu w Zawierciu. To NAJLEPSZY i NAJBARDZIEJ KOMPETENTNY LEKARZ jakiego w życiu spotkałam.Jest nie tylko doskonałym fachowcem, ale i cudownym człowiekiem. Chociaż ma ich tak wielu, każdego pacjenta traktuje indywidualnie, z sercem i ma dla niego czas..Polecam każdemu tak kompetentnego lekarza.Mówi zawsze otwarcie , czy jest w stanie pomóc.Polecam w 100

Z komentarzy które przeczytałem nie wiem czy to ten sam lekarz którego ja miałem okazję poznać. Niestety to człowiek bardzo arogancki i nieuprzejmy. Nie tylko dla pacjentów ale również personelu - żal mi było pielęgniarek które muszą z nim pracować. Może inaczej zachowuje się w gabinecie prywatnym - za pieniądze. Niestety "państwowo" nie warto do niego chodzić. Trudno mi odnieść się do jego umiejętności bo po pierwszym kontakcie nie miałem już ochoty więcej zobaczyć tego pana.

Polecam, jest to tzw. lekarz z powołania. Nie będę sie rozpisywał bo w zasadzie wszystko zostało powyżej napisane. Zdecydowanie polecam.

Pan dr operował mnie w Zawierciu . Operacja była w dwóch etapach. Po trzech miesiącach podjąłem już pracę. Jest to wspaniały lekarz i człowiek. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z pełnym szacunkiem bez względu na pochodzenie czy wykształcenie. Jestem pełny uznania dla Pana dr. Życzę mu aby jak najdłużej pomagał ludziom ale żeby spod swoich wspaniałych rąk wypuścił jak najlepszych specjalistów, którzy w taki sam sposób będą traktować pacjenta. Ja jestem zdrowy za co jestem bardzo wdzięczny. ŁP

ŁP

Rewelacyjny lekarz i człowiek. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i znajduje dla niego czas, pomimo tak wielu oczekujących. Diagnoza stawiana jest szybko i skutecznie. Dusza człowiek godny polecenia. Lepszego specjalisty nie spotkałam.

Cudowny lekarz i człowiek. Kulturalny, miły i do tego super fachowiec. Polecam w 100%

Osoba godna polecenia:) Każdy przypadek traktuje indywidulnie,przykłada się w 100% do swojej pracy.

Po pierwszej prywatnej wizycie od razu zdiagnozował moje dolegliwości bólowe kolana. Po miesiącu wykonał mi w szpitalu w Zawierciu artroskopie kolana. Teraz jest wszystko Ok. Polecam tego specjalistę. Zna się na rzeczy i wie co robi.

Witam , mam prośbę o podanie jakiegoś kontaktu do doktora prywatnie .pozdrawiam

Witam , mam prośbę o podanie jakiegoś kontaktu do doktora prywatnie .pozdrawiam