lekarzTadeusz Mularczyk

Chirurg naczyniowy

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
21 opinii

• 5

Ciekawe jak mocno opinie pacjentów na forum o lekarzach kształtują ich zachowania?? Myślę że sporej części tak! To zachęca do pisania. Czytam wpisy o dr Mularczyku i mam wrażenie jakby opisane zostały dwie różne osoby :) Moje doświadczenia są tylko pozytywne. Byłam pacjentką doktora w Międzyleskim Szpitalu, nie znałam go wcześniej, trafiłam na oddział „z ulicy”. Od pierwszego do ostatniego dnia: był bardzo sympatyczny, wystarczająco dużo poświęcił czasu aby wszystko wytłumaczyć, zaglądał często, sprawdzał jak się czuję, życzliwy, przynoszący spokój i poczucie profesjonalizmu, dowcipny, zaangażowany. Cały pobyt będę wspominała bardzo dobrze, to bardzo miła odmiana po wcześniejszych doświadczeniach szpitalnych w W-wie, może feudalizm służby zdrowia powoli odchodzi do przeszłości ? :) może coraz więcej dobrych wzorców zagości na stałe, może i silny system ordynatorski kiedyś ewoluuje w mniej dyrektywne style...

• 5

Po przeczytaniu poniższych komentarzy szłam na wizytę przygotowana, że przyjmie mnie lekarz szorstki, niemiły, może nawet na mnie nakrzyczy... tym bardziej, że chodziło o błahy zabieg usunięcia częściowego paznokcia... Nie wiem czy część poniższych komentarzy rzeczywiście dotyczy chirurga Tadeusza Mularczyka? bo mnie przyjął bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dokładnie opowiedział jak będzie wyglądał zabieg, jak dbać o ranę po zabiegu, a podczas samego zabiegu ciągle dopytywał jak się czuję i czy wszystko ok po podaniu znieczulenia. Rana goi się znakomicie, a mój palec w końcu po 3 latach powrócił do właściwego kształtu i koloru. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam ostatecznie tego chirurga, chociaż byłam pełna obaw.

• 1

Wyszłam od tego lekarza z łzami w oczach. Cały czas sprawiał wrażenie jakby z wielką łaską ze mną rozmawiał. Co prawda nie powiedział "taka Pani uroda", ale zero zaangażowania, empatii. Jestem młodą osobą (26lat) (jeszcze przed ciążą) a już mam problemy z żylakami. Nie wiem czego ten lekarz oczekiwał, że zacznę się tym zajmować dopiero wtedy jak nie będę mogła z bólu wytrzymać. Wiem, że są gorsze stany niż mój, ale litości tyle się mówi o wczesnym reagowaniu a te Pan zero zaangażowania. Pod koniec bardzo wymuszonej rozmowy zapytałam o rozwiązanie mojego problemu, Pan doktor powiedział sleroterapia albo miniflabektomia, wybór należy do Pani. Zapytałam, która z nich jest dla mnie lepsza, bardziej wskazana, czy w ogóle powinnam podejmować ten ruch skoro jeszcze nie ma dzieci i wtedy się zaczęło. Pan doktor zrugał mnie, że zwalam na niego odpowiedzialność za podjęcie decyzji, że jestem nieodpowiedzialna. Tłumaczyłam, że nie chodzi o to, żeby On podjął decyzję bo oczywiste jest, że ja to w ostateczności zrobię, ale nie mam wiedzy medycznej aby stwierdzić co jest dla mnie najlepsze. Jeszcze bardziej na mnie nawrzeszczał, wyszłam. Nie wiem czy miał zły dzień, czy ja źle na Niego podziałałam, ale przez tego Pana wpadłam w stan uśpienia (to był koniec 2010 r.) u kolejnego chirurga naczyniowego pojawiłam się dopiero na początku 2012r.

• 1

Rozpoczyna leczenie w przychodni w szpitalu (pierwsza wizyta), ale pozniej nie mozna sie do niego dostac-terminy absurdalne(ponad rok). jedyna mozliwosc to wizyty prywatne w przychodni tuz przy szpitalu!!! ale juz odplatnie za 170zl.

• 1

Niemily, traktuje pacjenta z góry, nie polecam

• 5

Jestem po operacji żylaków w szpitalu w Międzylesiu. Bardzo kompetentny. Miły, uprzejmy, sympatyczny. "Złote ręce"

• 5

jestem po operacji u dr. Mularczyka w miedzylesiu - stripping żył, wystawiam pięć z plusem za podejście i cały zabieg, zainteresowanie pacjentem. Lekarz bardzo uprzejmy i na pewno profesjonalny.

• 5

Pan Doktor Mularczyk operował mnie gdy trafiłam na oddział chirurgii w ciężkim stanie w szpitalu w Międzylesie.Miałam ogromne szczęście,bo takiego lekarza i człowieka spotkałam pierwszy raz.Profesjonalista i człowiek o wspaniałym charakterze jest z pacjentem cały czas,i pomimo ogromu pracy i obowiązków znajduje czas,zęby wesprzeć pacjenta w trudnych momentach. Zawsze będą pamiętać jego spokój i profesjonalne podejście, które w trudnych chwilach tak bardzo pomogło mi w mojej rekonwalescencji.Dziękuje serdecznie Doktorze. Iwona Katarzyna Włodkowska

• 1

Niestety postawe doktora mogę spłetować, że pacjent jest dla niego,a nie on dla pacjemnta. Nie przejawia zrozumienia dla sytuacji pacjenta w moim odczuciu ten lekarz sie wypalił, moze czas na emeryturę... Nie chciałabym trafić lekarza z takim podejsciem w przyszlości.

• 5

Tak się złożyło, że w 2007 roku trafiłem na ostro po utracie przytomności na oddział szpitala gdzie pracował dr Mularczyk (z krwotokiem naczyniowym żołądka jak sie później okazało). Byłem bardzo "ciężkim" pacjentem - jakoś tak podświadomie czułem, że "schodzę" i byłem mało przyjemny dla Personelu. Piszę o tym, gdyż jedynie dr Mularczyk BYŁ. BYŁ tak normalnie, jak lekarz powinien być przy pacjencie. Ni mniej ni więcej - takiej postawy chyba wszyscy pacjenci oczekują od lekarza. Osobiście robił mi po nocach zabiegi, które normalnie mogła zrobić pielęgniarka. Był ze mną gdy przyszło (po 10 dniach krwotoku) do podjęcia ciężkiej dla niego (tak myślę) decyzji i nie zawahał się, samotnie bedąc na dyzurze w środku nocy operować mnie ("...do rana prawdopodobnie wykrwawi sie Pan, chcę spróbować ale nie wiem czy mi się uda zatamować ten krwotok..."). Nie musiał tego robić, wiem, że postawiono już "na mnie krzyżyk" na oddziale. Nikt do nikogo nie miał by urazy. A dr Mularczyk BYŁ i działał. Tak normalnie. Każdemu pacjentowi życzę, aby trafił na takiego jak ON Lekarza. Dziekuję Panie Doktorze, Tomasz Łoś.

• 5

Od pierwszej wizyty do wizyty po operacji - niesamowicie życzliwy, kompetentny profesjonalista. Przejmuje się pacjentem, poświęca czas, wyjaśnia. Byłam absolutnie oszołomiona jego wspaniałym podejściem do pacjentów, ale też przebiegiem operacji i opieką po. Absolutnie najlepszy lekarz, na jakiego dotąd trafiłam.

• 5

Ogromna fachowość i kultura osobista. Zaangażowanie , pełen profesjonalizm...

• 2

Zdecydowanie się zawiodłam, za 150 zł oczekuję czegoś innego.

• 5

Anioł nie człowiek, w piątek robił mi stripping żyly odpiszczelowej, zabieg udał się, Pan Doktor cały czas uśmiechem niwelował moje uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Przesympatyczny człowiek, prefesjonalista w każdym calu, prowadzi długie i rzeczowe rozmowy z pacjentem - ukierunkowane na rozwiązanie problemu w sposób szybki i bezpieczny :-) Jestem tak zadowolona, że każdemu polece Pana Doktora z czystym sumieniem :-)

• 5

Niesłychanie miły i zaangażowany lekarz. Traktuje pacjenta jak partnera, tłumaczy spokojnie. Wzór dla innych :) Wanda

• 5

Jeśli komuś mam polecać lekarza to zdecydowanie doktora Mularczyka. Operował tętnicę szyjną mojego taty. To prawdziwy profesjonalista, świetny chirurg a przy tym życzliwy człowiek. To lekarz z powołania co nie częste.

• 5

Pan doktor podchodzi do sprawy pacjenta poważnie, nawet jeśli problem jest "błachy". Bardzo życzliwy, spokojny i rzeczowy. Prosty zabieg wykonał delikatnie. Dziękuję mu za cierpliwość :-)Dziękuję również za "życiowe" podejście do pacjenta.

• 5

jest the best, już wielokrotnie ratował mi życie w dosłownym słowa znaczeniu, a znamy się od 8 lat, kompetencja i profesjonalizm w całym calu, zawsze mogę na niego liczyć. Polecam konsultacje i porady, a przede wszystkim leczenie u niego, vivat Tadeusz!

• 5

Zaangażowany, kompetnenty, anlaiza problemu z jakim się zwróciłam świadczyła o bardzo szerokiej wiedzy Pana Dokotora

• 5

rewaelacyjny. godny zaufania, rzetelny, ma świetny kontakt z pacjentami, traktuje ich jak ludzi. oddany, pełen pasji człowiek. dziękuję!

Znakomity lekarz,polecam

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat