lekarz Tadeusz Mularczyk

Chirurg naczyniowy

jestem po operacji u dr. Mularczyka w miedzylesiu - stripping żył, wystawiam pięć z plusem za podejście i cały zabieg, zainteresowanie pacjentem. Lekarz bardzo uprzejmy i na pewno profesjonalny.

Pan Doktor Mularczyk operował mnie gdy trafiłam na oddział chirurgii w ciężkim stanie w szpitalu w Międzylesie.Miałam ogromne szczęście,bo takiego lekarza i człowieka spotkałam pierwszy raz.Profesjonalista i człowiek o wspaniałym charakterze jest z pacjentem cały czas,i pomimo ogromu pracy i obowiązków znajduje czas,zęby wesprzeć pacjenta w trudnych momentach. Zawsze będą pamiętać jego spokój i profesjonalne podejście, które w trudnych chwilach tak bardzo pomogło mi w mojej rekonwalescencji.Dziękuje serdecznie Doktorze. Iwona Katarzyna Włodkowska

Iwona Katarzyna Włodkowska

Niestety postawe doktora mogę spłetować, że pacjent jest dla niego,a nie on dla pacjemnta. Nie przejawia zrozumienia dla sytuacji pacjenta w moim odczuciu ten lekarz sie wypalił, moze czas na emeryturę... Nie chciałabym trafić lekarza z takim podejsciem w przyszlości.

Tak się złożyło, że w 2007 roku trafiłem na ostro po utracie przytomności na oddział szpitala gdzie pracował dr Mularczyk (z krwotokiem naczyniowym żołądka jak sie później okazało). Byłem bardzo "ciężkim" pacjentem - jakoś tak podświadomie czułem, że "schodzę" i byłem mało przyjemny dla Personelu. Piszę o tym, gdyż jedynie dr Mularczyk BYŁ. BYŁ tak normalnie, jak lekarz powinien być przy pacjencie. Ni mniej ni więcej - takiej postawy chyba wszyscy pacjenci oczekują od lekarza. Osobiście robił mi po nocach zabiegi, które normalnie mogła zrobić pielęgniarka. Był ze mną gdy ...

Był ze mną gdy przyszło (po 10 dniach krwotoku) do podjęcia ciężkiej dla niego (tak myślę) decyzji i nie zawahał się, samotnie bedąc na dyzurze w środku nocy operować mnie ("...do rana prawdopodobnie wykrwawi sie Pan, chcę spróbować ale nie wiem czy mi się uda zatamować ten krwotok..."). Nie musiał tego robić, wiem, że postawiono już "na mnie krzyżyk" na oddziale. Nikt do nikogo nie miał by urazy. A dr Mularczyk BYŁ i działał. Tak normalnie.
Każdemu pacjentowi życzę, aby trafił na takiego jak ON Lekarza.
Dziekuję Panie Doktorze, Tomasz Łoś.

Od pierwszej wizyty do wizyty po operacji - niesamowicie życzliwy, kompetentny profesjonalista. Przejmuje się pacjentem, poświęca czas, wyjaśnia. Byłam absolutnie oszołomiona jego wspaniałym podejściem do pacjentów, ale też przebiegiem operacji i opieką po. Absolutnie najlepszy lekarz, na jakiego dotąd trafiłam.

Ogromna fachowość i kultura osobista. Zaangażowanie , pełen profesjonalizm...

Ogromna fachowość i kultura osobista. Zaangażowanie , pełen profesjonalizm...

Zdecydowanie się zawiodłam, za 150 zł oczekuję czegoś innego.

Zdecydowanie się zawiodłam, za 150 zł oczekuję czegoś innego.

Anioł nie człowiek, w piątek robił mi stripping żyly odpiszczelowej, zabieg udał się, Pan Doktor cały czas uśmiechem niwelował moje uczucie dyskomfortu podczas zabiegu. Przesympatyczny człowiek, prefesjonalista w każdym calu, prowadzi długie i rzeczowe rozmowy z pacjentem - ukierunkowane na rozwiązanie problemu w sposób szybki i bezpieczny :-) Jestem tak zadowolona, że każdemu polece Pana Doktora z czystym sumieniem :-)

Niesłychanie miły i zaangażowany lekarz. Traktuje pacjenta jak partnera, tłumaczy spokojnie. Wzór dla innych :) Wanda

Wanda

Jeśli komuś mam polecać lekarza to zdecydowanie doktora Mularczyka. Operował tętnicę szyjną mojego taty. To prawdziwy profesjonalista, świetny chirurg a przy tym życzliwy człowiek. To lekarz z powołania co nie częste.

To lekarz z powołania co nie częste.