lekarzVioletta Wegienko

Piotrków Trybunalski
51,401988619,69224320 44 732 51 50

Kalendarz przyjęć

Pon15.09Wt16.09Śr17.09Czw18.09Pt19.09So20.09Nd21.09
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.1512345
18 opinii

• 5

miła i kompetentna osoba, jestem zadowolony z wizyty...

• 2

Pacjentką Pani doktor była moja mama - starsza osoba, ani mamie, ani mnie nie podobało się w jaki sposób została potraktowana. Pani doktor wcale nie był zainteresowana rozwiązaniem problemu, z którym do niej trafiłyśmy, bo dotyczył starszej osoby. Mama wyszła od niej nie tylko bez rzetelnej porady ale i zdołowana, że jest starsza. Nie polecam takiego lekarz,który zajmuje się pacjentem jak jest młody, bo starszy to niech się cieszy tym co ma.

• 1

Bardzo nieuprzejma Pani, przyjmuje tylko osoby umówione na godzinę(jedna osoba siedzi 0.5 godziny) a jeśli ktoś chce żeby go przyjęła bez umówienia to w bardzo niemiły sposób wyprosi i powie że ona ma bardzo dużo pacjentów i nie ma czasu. Nie polecam tej Pani.

• 1

Zdecydowanie nie polecam pani Wegienko. Przyszłam do niej ze swędzącą skórą głowy, a ona po obejrzeniu mojej głowy stwierdziła, że mam gnidy. Byłam w szoku więc, w domu mąż dokładnie mnie obejrzał i powiedział, że żadnych gnid nie mam, poszłam do drugiego lekarza i on to potwierdził. Pani Wegienko pomyliła gnidy ze zwykłym łupieżem! Tak więc zdecydowanie nie polecam tej pani.

• 1

Nie zgodzę się z przedmówcami, byłam u Pani doktor dwa razy i zawiodłam się na niej. Pierwsza wizyta ok, ale już następna - potraktowała mnie jak zło konieczne, na moje dolegliwości dostałam próbki kremów i nic poza tym. Jak dla mnie nie kompetentna i tyle. I do tego nie miła.

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

• 5

Bardzo dobry specjalista z dużą widzą merytoryczną potrafiący wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i jak będziemy to leczyć...zawsze byłem bardzo dobrze poinformowany o przepisywanych lekach jak i o ich działaniu. Leczę sie u Pani dr już dłuższy czas i zażywam wspomniany już "silny lek", leczenie jest dosyć kosztowne i trwa długo lecz jest bardzo skuteczne i jak sądzę trwałe, czasami jest ono jedynym wyjściem. Przed zastosowaniem leku Pani dr poświeciła dużo czasu wymieniając możliwe skutki uboczne, jak i z czym zażywać, otrzymałem również książeczkę opisująca w/w lek... skutki uboczne występowało krótko, dobry krem i dieta całkowicie wyeliminowały niepożądane działanie, a badania krwi kontrolują jak organizm reaguje. Leczeni nie zostało jeszcze zakończone ale efekty są bardzo dobre, dlatego szczerze polecam Panią dr :))

• 5

Ja również z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Wyleczyła mnie z łuszczycy:)

• 5

Po pierwszej wizycie zdiagnozowała moje uczulenie, nie przepisała tory leków. Polecam, miła, ciepła osoba.

• 5

Pani doktor jest bardzo uprzejma i otwarta, podczas wizyty nie czuje się jak przedmiot badań a jak konkretny pacjent. Efekty leczenia są widoczne prawie odrazu a leki przepisywane są przemyślane.

• 2

Ja się leczyłam u pani dr 2 lata na trądzik, wyleczona nie zostałam, a z perspektywy czasu uważam, że robiła ze mnie królika doświadczalnego, za każdym razem zmieniała leki, a gdy poszłam ostatni raz to dostałam mega silny lek i gdyby nie internet to nie miałabym pojęcia o żadnych skutkach ubocznych, które pojawiały się u niemal każdego pacjenta leczonego tym lekiem i które utrudniały codzienne funkcjonowanie, a leczenie mogło trwać nawet ponad rok! Bardzo się zawiodłam, choć początkowo wydawało mi się, że pozbędę się u niej choróbska raz na zawsze.

• 5

Polecam. Z czystym sumieniem. Aczkolwiek niechętnie gdyż będzie więcej pacjentów to i mniej czasu na mnie. No ale uczciwość wymaga stwierdzenia, że to wspaniały lekarz.

• 5

Od wielu lat lecze się na łuszczycę, choroba ta jest ciężka do wyleczenia ale Pani dr Wegienko leczy ją z dobrym skutkiem, przepisuje różne maści również robione. Pani doktor jest bardzo uprzejma miła, jeżeli poproszę wyznacza szybką wizytę. Polecam tego lekarza

• 5

Nawet, jeśli się do Niej agłosiłam z problemem, który okazał się niedermatologicznym to Pani Doktor udzieliła skutecznej porady lekarskiej. Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

• 5

Uważam ze jest dobrym lekarzem. wyleczona zostałam z trądziku kilka lat temu. Teraz chodzę do pani doktor z córcią ktora miewa problemy skórne i także jestem zadowolona.

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

• 5

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna. Jak muszę pójść do dermatologa to zawsze do niej. Wyznacza godziny przyjęć więc nie trzeba spędzać długich godzin pod gabinetem.

• 5

FACHOWIEC,a przede wszystkim z ludzkim podejsciem,kompetentna,godna zaufania,polecalbym kazdemu

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat