lekarz

Violetta Wegienko

Dermatolog

Gdzie przyjmuję
place 11

al. 3 Maja 36/38
Piotrków Trybunalski
51,401988619,69224320 44 732 51 50

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.1/5
Kompleksowość podejścia
4.1/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4.3/5
Ilość poświęconego czasu
4.2/5
Uprzejmość
4.2/5
Godny polecenia
4/5
Średnia:
4.15
18 opinii
Opinie pacjentów
5,0/5

miła i kompetentna osoba, jestem zadowolony z wizyty...

2,2/5

Pacjentką Pani doktor była moja mama - starsza osoba, ani mamie, ani mnie nie podobało się w jaki sposób została potraktowana. Pani doktor wcale nie był zainteresowana rozwiązaniem problemu, z którym do niej trafiłyśmy, bo dotyczył starszej osoby. Mama wyszła od niej nie tylko bez rzetelnej porady ale i zdołowana, że jest starsza. Nie polecam takiego lekarz,który zajmuje się pacjentem jak jest młody, bo starszy to niech się cieszy tym co ma.

2,3/5

Bardzo nieuprzejma Pani, przyjmuje tylko osoby umówione na godzinę(jedna osoba siedzi 0.5 godziny) a jeśli ktoś chce żeby go przyjęła bez umówienia to w bardzo niemiły sposób wyprosi i powie że ona ma bardzo dużo pacjentów i nie ma czasu. Nie polecam tej Pani.

1,8/5

Zdecydowanie nie polecam pani Wegienko. Przyszłam do niej ze swędzącą skórą głowy, a ona po obejrzeniu mojej głowy stwierdziła, że mam gnidy. Byłam w szoku więc, w domu mąż dokładnie mnie obejrzał i powiedział, że żadnych gnid nie mam, poszłam do drugiego lekarza i on to potwierdził. Pani Wegienko pomyliła gnidy ze zwykłym łupieżem! Tak więc zdecydowanie nie polecam tej pani.

1,8/5

Nie zgodzę się z przedmówcami, byłam u Pani doktor dwa razy i zawiodłam się na niej. Pierwsza wizyta ok, ale już następna - potraktowała mnie jak zło konieczne, na moje dolegliwości dostałam próbki kremów i nic poza tym. Jak dla mnie nie kompetentna i tyle. I do tego nie miła.

4,3/5

PRZEMIŁY LEKARZ MA FANTASTYCZNE PODEJŚCIE DO DZIECI

5,0/5

Bardzo dobry specjalista z dużą widzą merytoryczną potrafiący wytłumaczyć pacjentowi co mu dolega i jak będziemy to leczyć...zawsze byłem bardzo dobrze poinformowany o przepisywanych lekach jak i o ich działaniu. Leczę sie u Pani dr już dłuższy czas i zażywam wspomniany już "silny lek", leczenie jest dosyć kosztowne i trwa długo lecz jest bardzo skuteczne i jak sądzę trwałe, czasami jest ono jedynym wyjściem. Przed zastosowaniem leku Pani dr poświeciła dużo czasu wymieniając możliwe skutki uboczne, jak i z czym zażywać, otrzymałem również książeczkę opisująca w/w lek... skutki uboczne występowało krótko, dobry krem i dieta całkowicie wyeliminowały niepożądane działanie, a badania krwi kontrolują jak organizm reaguje. Leczeni nie zostało jeszcze zakończone ale efekty są bardzo dobre, dlatego szczerze polecam Panią dr :))

5,0/5

Ja również z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Wyleczyła mnie z łuszczycy:)

5,0/5

Po pierwszej wizycie zdiagnozowała moje uczulenie, nie przepisała tory leków. Polecam, miła, ciepła osoba.

4,3/5

Pani doktor jest bardzo uprzejma i otwarta, podczas wizyty nie czuje się jak przedmiot badań a jak konkretny pacjent. Efekty leczenia są widoczne prawie odrazu a leki przepisywane są przemyślane.

3,3/5

Ja się leczyłam u pani dr 2 lata na trądzik, wyleczona nie zostałam, a z perspektywy czasu uważam, że robiła ze mnie królika doświadczalnego, za każdym razem zmieniała leki, a gdy poszłam ostatni raz to dostałam mega silny lek i gdyby nie internet to nie miałabym pojęcia o żadnych skutkach ubocznych, które pojawiały się u niemal każdego pacjenta leczonego tym lekiem i które utrudniały codzienne funkcjonowanie, a leczenie mogło trwać nawet ponad rok! Bardzo się zawiodłam, choć początkowo wydawało mi się, że pozbędę się u niej choróbska raz na zawsze.

4,8/5

Polecam. Z czystym sumieniem. Aczkolwiek niechętnie gdyż będzie więcej pacjentów to i mniej czasu na mnie. No ale uczciwość wymaga stwierdzenia, że to wspaniały lekarz.

5,0/5

Od wielu lat lecze się na łuszczycę, choroba ta jest ciężka do wyleczenia ale Pani dr Wegienko leczy ją z dobrym skutkiem, przepisuje różne maści również robione. Pani doktor jest bardzo uprzejma miła, jeżeli poproszę wyznacza szybką wizytę. Polecam tego lekarza

5,0/5

Nawet, jeśli się do Niej agłosiłam z problemem, który okazał się niedermatologicznym to Pani Doktor udzieliła skutecznej porady lekarskiej. Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

4,5/5

Uważam ze jest dobrym lekarzem. wyleczona zostałam z trądziku kilka lat temu. Teraz chodzę do pani doktor z córcią ktora miewa problemy skórne i także jestem zadowolona.

5,0/5

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

5,0/5

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna. Jak muszę pójść do dermatologa to zawsze do niej. Wyznacza godziny przyjęć więc nie trzeba spędzać długich godzin pod gabinetem.

5,0/5

FACHOWIEC,a przede wszystkim z ludzkim podejsciem,kompetentna,godna zaufania,polecalbym kazdemu

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat