lekarz Violetta Wegienko

Dermatolog

Pani doktor jest bardzo uprzejma i otwarta, podczas wizyty nie czuje się jak przedmiot badań a jak konkretny pacjent. Efekty leczenia są widoczne prawie odrazu a leki przepisywane są przemyślane.

Ja się leczyłam u pani dr 2 lata na trądzik, wyleczona nie zostałam, a z perspektywy czasu uważam, że robiła ze mnie królika doświadczalnego, za każdym razem zmieniała leki, a gdy poszłam ostatni raz to dostałam mega silny lek i gdyby nie internet to nie miałabym pojęcia o żadnych skutkach ubocznych, które pojawiały się u niemal każdego pacjenta leczonego tym lekiem i które utrudniały codzienne funkcjonowanie, a leczenie mogło trwać nawet ponad rok! Bardzo się zawiodłam, choć początkowo wydawało mi się, że pozbędę się u niej choróbska raz na zawsze.

Polecam. Z czystym sumieniem. Aczkolwiek niechętnie gdyż będzie więcej pacjentów to i mniej czasu na mnie. No ale uczciwość wymaga stwierdzenia, że to wspaniały lekarz.

Od wielu lat lecze się na łuszczycę, choroba ta jest ciężka do wyleczenia ale Pani dr Wegienko leczy ją z dobrym skutkiem, przepisuje różne maści również robione. Pani doktor jest bardzo uprzejma miła, jeżeli poproszę wyznacza szybką wizytę. Polecam tego lekarza

Polecam tego lekarza

Nawet, jeśli się do Niej agłosiłam z problemem, który okazał się niedermatologicznym to Pani Doktor udzieliła skutecznej porady lekarskiej. Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

Ja i moja Rodzina mamy do Niej zaufanie !!!

Uważam ze jest dobrym lekarzem. wyleczona zostałam z trądziku kilka lat temu. Teraz chodzę do pani doktor z córcią ktora miewa problemy skórne i także jestem zadowolona.

Uważam ze jest dobrym lekarzem.

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

Doskonały lekarz!!!!Zdecydowanie polecam!!!!!!!

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna. Jak muszę pójść do dermatologa to zawsze do niej. Wyznacza godziny przyjęć więc nie trzeba spędzać długich godzin pod gabinetem.

Najlepszy lekarz w Piotrkowie. Przemiła w obejściu , kompetentna.

FACHOWIEC,a przede wszystkim z ludzkim podejsciem,kompetentna,godna zaufania,polecalbym kazdemu