lekarz Zbigniew Banasiak

Pediatra

Monika

23.02.2015

Przed Laty również byłam dzieckiem leczonym przez doktora wspaniały człowiek godny polecenia zawsze stawiał trafną dnignoze. Często chorowałam na angine do czasu kiedy trafiłam do doktora zdecydował o zabiegu wycięcia trzeciego migdałka provlem zanginami znikł. Jestem mamą od dnia 30.11.2014 postanowiłam odnaleźć doktora ponieważ mam do niego zaufanie nie było łatwo.Piszę do rodziców ktorzy chcą wrócić do doktora podobno od 1-szego marca 2015r ma przyjmować w osierodku zdrowia Starcza/k Częstochowy ul Zdrowa 3

03.06.2014

byłam z synem u pana doktora ze swoim małym synkiem ,rzeczywiście miły,uprzejmy i godny polecenia,zaznaczam iż było to w 2008 roku i nie wiem czy tak jest do tej pory.

Justyna

15.01.2014

Zarówno jako pediatrę jak i alergologa serdecznie polecam. Leczy mojego starszego syna z powodzeniem. Zarówno na wizycie prywatnej jak i państwowej jej usługi i dbałość o pacjenta są na jak najwyższym poziomie. Kompetentna w 100 %

04.04.2013

Konkretny lekarz godny polecenia!!! Cudowne podejście do dzieci jedno spojrzenie i skutecznie dobrane leczenie!!! WIEM ŻE LEKARZ ZMIENIŁ SIEDZIBĘ BĘDĘ WDZIĘCZNA O JAKIKOLWIEK KONTAKT DO PANA DOKTORA!!!!

08.02.2013

ŚWIETNY LEKARZ,BARDZO MIŁY, WYJAŚNIA NA CO CHORUJEMY, JAK BĘDZIEMY TO LECZYĆ, MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA, OD LAT LECZYŁAM U NIEGO DZIECI, NAWET SAMA KORZYSTAŁAM Z WIZYTY U NIEGO KIEDY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA OD LEKARZA Z PRZYCHODNI - OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE BYŁO KONIECZNOŚCI
W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

Gabinet Prywatny
Kiedrzyńska 64