lekarz

Zbigniew Banasiak

Pediatra

Gdzie przyjmuję
place 11

ul. Stanisławy 8
Częstochowa
50,80376819,0856396517 804 735

Kalendarz przyjęć
Pon26.01Wt27.01Śr28.01Czw29.01Pt30.01So31.01Nd01.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
5/5
Kompleksowość podejścia
5/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0/5
Ilość poświęconego czasu
4,9/5
Uprzejmość
5/5
Godny polecenia
5/5
Średnia:
5.05
20 opinii
Opinie pacjentów
4,8/5

byłam z synem u pana doktora ze swoim małym synkiem ,rzeczywiście miły,uprzejmy i godny polecenia,zaznaczam iż było to w 2008 roku i nie wiem czy tak jest do tej pory.

5,0/5

Zarówno jako pediatrę jak i alergologa serdecznie polecam. Leczy mojego starszego syna z powodzeniem. Zarówno na wizycie prywatnej jak i państwowej jej usługi i dbałość o pacjenta są na jak najwyższym poziomie. Kompetentna w 100 %

5,0/5

Konkretny lekarz godny polecenia!!! Cudowne podejście do dzieci jedno spojrzenie i skutecznie dobrane leczenie!!! WIEM ŻE LEKARZ ZMIENIŁ SIEDZIBĘ BĘDĘ WDZIĘCZNA O JAKIKOLWIEK KONTAKT DO PANA DOKTORA!!!!

5,0/5

ŚWIETNY LEKARZ,BARDZO MIŁY, WYJAŚNIA NA CO CHORUJEMY, JAK BĘDZIEMY TO LECZYĆ, MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA, OD LAT LECZYŁAM U NIEGO DZIECI, NAWET SAMA KORZYSTAŁAM Z WIZYTY U NIEGO KIEDY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA OD LEKARZA Z PRZYCHODNI - OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE BYŁO KONIECZNOŚCI W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

5,0/5

Wspaniały Mojemu bratu pomóg bo inny lekarz doprowadził by go do głuchoty dawając za silne zastrzyki :(

5,0/5

Dr wyprowadził się z Częstochowy i przyjmuje w przechodni w Kamienicy Polskiej ale nie wiem ,czy przyjmuje tam prywatnie.

5,0/5

Wspaniały lekarz, niestety ja też nie wiem co się dzieje i gdzie przyjmuje jeśli ktoś wie prosze o pomoc!!!!

5,0/5

Wspaniały lekarz, niestety nie wiem co się dzieje bo gabinet jest zamknięty. Może ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje?Prosze o pomoc!!!!

5,0/5

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam wszystkim pana doktora ma niesamowite podejście do dzieci , przede wszystkim słucha co się do niego mówi, potrafi ogarnąć najtrudniejszy przypadek choroby można mu zaufać w 1000%

5,0/5

Pan Banasiak leczył mnie kiedy byłam mała, leczy mojego brata i synka. Z ogromną przyjemnością polecam znajomym i rodzinie ,,naszego " pana doktora :) jest kompetentny przesympatyczny ma świetnne podejście do dzieci i nie przepisuje zbyt chętnie antybiotyków za co chwała mu że nie każe nimi faszerować dziecka tak jak to robią inni lekarze. Przepisane leki zwykle są niedrogie w odróżnieniu od lekarzy w przychodniach publicznych których leki często kosztują nawet 150 zł. Do nikogo nie mam tak wielkiego zaufania naprawde warto powierzyć w ręce pana Banasiaka zdrowie naszych dzieci

5,0/5

Z córką jeżdżę do pana doktora od 12 lat (w razie potrzeby)zawsze miły, konkretny,świetnie dobiera leki.Polecam go wszystkim znajomym i każdy mi dziękuje.

5,0/5

Wspaniały lekarz,leczyłamu niego syna od noworodka-7,5 roku w sumie,pisze w czasie przeszłym,bo p.Banasiak zamknął gabinet-jestem załamana ale wierzę,że po krótkim odpoczynku wróci do leczenia dzieciaków,bo robi to najlepiej.

5,0/5

Wspaniały lekarz leczył mnie gdy byłem dzieckiem. Człowiek godny zaufania.

5,0/5

Polecam tego lekarza.Diagnoza w stosunku do naszego syna trafiona w 100%.Miłe podejście do pacjenta i rodzica.

5,0/5

Wspaniały lekarz:) Chylę czoło w jego stronę. Leczę dzieci u niego od 8 lat.Osrtożnie podchodzi do antybiotyków. Wspaniałe podejście do pacjenta jak i rodzica.Kolejki w poczekalni mówią same za siebie.Gorąco polecam.

5,0/5

SUPER LEKARZ. ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA. LEKI W SUMIE TANIE, ZAWSZE DOBRZE DOBRANE. GORĄCO POLECAM JAKO LEKARZA DLA DZIECI. LECZE U NIEGO SYNKA I CÓRECZKE.

4,7/5

Super lekarz.Od kąt jeżdżę z synem do niego nie miał jeszcze antybiotyku,a inni lekarz tylko przepisywali antybiotyki i zastrzyki.Naprawdę gorąco polecam..

5,0/5

leczyłem u niego swojego syna .Powiem krótko na tle dzisiejszej służby zdrowia jaśniej jak jutrzenka na zdecydowanie ponurym nieboskłonie...

5,0/5

Leczył mnie jako małą dziewczynkę. Teraz leczy moje dziecko. Nie znam lepszego lekarza, który tak trafnie potrafi dobrać leki i zdiagnozowć chorobę. Polecam gorąco!

5,0/5

Kompetencja i odpowiednia ilośc poświęconego czasu, a także zawsze trafnie postawiona diagnoza i dobrane leki. Polecam!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat