Zbigniew Banasiak

Częstochowa
50,80376819,0856396517 804 735

Kalendarz przyjęć
Pon06.07Wt07.07Śr08.07Czw09.07Pt10.07So11.07Nd12.07
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
4.9/5
Średnia:
5.05
21 opinii

Przed Laty również byłam dzieckiem leczonym przez doktora wspaniały człowiek godny polecenia zawsze stawiał trafną dnignoze. Często chorowałam na angine do czasu kiedy trafiłam do doktora zdecydował o zabiegu wycięcia trzeciego migdałka provlem zanginami znikł. Jestem mamą od dnia 30.11.2014 postanowiłam odnaleźć doktora ponieważ mam do niego zaufanie nie było łatwo.Piszę do rodziców ktorzy chcą wrócić do doktora podobno od 1-szego marca 2015r ma przyjmować w osierodku zdrowia Starcza/k Częstochowy ul Zdrowa 3

byłam z synem u pana doktora ze swoim małym synkiem ,rzeczywiście miły,uprzejmy i godny polecenia,zaznaczam iż było to w 2008 roku i nie wiem czy tak jest do tej pory.

Zarówno jako pediatrę jak i alergologa serdecznie polecam. Leczy mojego starszego syna z powodzeniem. Zarówno na wizycie prywatnej jak i państwowej jej usługi i dbałość o pacjenta są na jak najwyższym poziomie. Kompetentna w 100 %

Konkretny lekarz godny polecenia!!! Cudowne podejście do dzieci jedno spojrzenie i skutecznie dobrane leczenie!!! WIEM ŻE LEKARZ ZMIENIŁ SIEDZIBĘ BĘDĘ WDZIĘCZNA O JAKIKOLWIEK KONTAKT DO PANA DOKTORA!!!!

ŚWIETNY LEKARZ,BARDZO MIŁY, WYJAŚNIA NA CO CHORUJEMY, JAK BĘDZIEMY TO LECZYĆ, MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA, OD LAT LECZYŁAM U NIEGO DZIECI, NAWET SAMA KORZYSTAŁAM Z WIZYTY U NIEGO KIEDY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA OD LEKARZA Z PRZYCHODNI - OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE BYŁO KONIECZNOŚCI W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

Wspaniały Mojemu bratu pomóg bo inny lekarz doprowadził by go do głuchoty dawając za silne zastrzyki :(

Dr wyprowadził się z Częstochowy i przyjmuje w przechodni w Kamienicy Polskiej ale nie wiem ,czy przyjmuje tam prywatnie.

Wspaniały lekarz, niestety ja też nie wiem co się dzieje i gdzie przyjmuje jeśli ktoś wie prosze o pomoc!!!!

Wspaniały lekarz, niestety nie wiem co się dzieje bo gabinet jest zamknięty. Może ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje?Prosze o pomoc!!!!

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam wszystkim pana doktora ma niesamowite podejście do dzieci , przede wszystkim słucha co się do niego mówi, potrafi ogarnąć najtrudniejszy przypadek choroby można mu zaufać w 1000%

Pan Banasiak leczył mnie kiedy byłam mała, leczy mojego brata i synka. Z ogromną przyjemnością polecam znajomym i rodzinie ,,naszego " pana doktora :) jest kompetentny przesympatyczny ma świetnne podejście do dzieci i nie przepisuje zbyt chętnie antybiotyków za co chwała mu że nie każe nimi faszerować dziecka tak jak to robią inni lekarze. Przepisane leki zwykle są niedrogie w odróżnieniu od lekarzy w przychodniach publicznych których leki często kosztują nawet 150 zł. Do nikogo nie mam tak wielkiego zaufania naprawde warto powierzyć w ręce pana Banasiaka zdrowie naszych dzieci

Z córką jeżdżę do pana doktora od 12 lat (w razie potrzeby)zawsze miły, konkretny,świetnie dobiera leki.Polecam go wszystkim znajomym i każdy mi dziękuje.

Wspaniały lekarz,leczyłamu niego syna od noworodka-7,5 roku w sumie,pisze w czasie przeszłym,bo p.Banasiak zamknął gabinet-jestem załamana ale wierzę,że po krótkim odpoczynku wróci do leczenia dzieciaków,bo robi to najlepiej.

Wspaniały lekarz leczył mnie gdy byłem dzieckiem. Człowiek godny zaufania.

Polecam tego lekarza.Diagnoza w stosunku do naszego syna trafiona w 100%.Miłe podejście do pacjenta i rodzica.

Wspaniały lekarz:) Chylę czoło w jego stronę. Leczę dzieci u niego od 8 lat.Osrtożnie podchodzi do antybiotyków. Wspaniałe podejście do pacjenta jak i rodzica.Kolejki w poczekalni mówią same za siebie.Gorąco polecam.

SUPER LEKARZ. ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA. LEKI W SUMIE TANIE, ZAWSZE DOBRZE DOBRANE. GORĄCO POLECAM JAKO LEKARZA DLA DZIECI. LECZE U NIEGO SYNKA I CÓRECZKE.

Super lekarz.Od kąt jeżdżę z synem do niego nie miał jeszcze antybiotyku,a inni lekarz tylko przepisywali antybiotyki i zastrzyki.Naprawdę gorąco polecam..

leczyłem u niego swojego syna .Powiem krótko na tle dzisiejszej służby zdrowia jaśniej jak jutrzenka na zdecydowanie ponurym nieboskłonie...

Leczył mnie jako małą dziewczynkę. Teraz leczy moje dziecko. Nie znam lepszego lekarza, który tak trafnie potrafi dobrać leki i zdiagnozowć chorobę. Polecam gorąco!

Kompetencja i odpowiednia ilośc poświęconego czasu, a także zawsze trafnie postawiona diagnoza i dobrane leki. Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny