lekarz Zbigniew Banasiak

Wspaniały lekarz, niestety ja też nie wiem co się dzieje i gdzie przyjmuje jeśli ktoś wie prosze o pomoc!!!!

Wspaniały lekarz, niestety nie wiem co się dzieje bo gabinet jest zamknięty. Może ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje?Prosze o pomoc!!!!

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam wszystkim pana doktora ma niesamowite podejście do dzieci , przede wszystkim słucha co się do niego mówi, potrafi ogarnąć najtrudniejszy przypadek choroby można mu zaufać w 1000%

Pan Banasiak leczył mnie kiedy byłam mała, leczy mojego brata i synka. Z ogromną przyjemnością polecam znajomym i rodzinie ,,naszego " pana doktora :) jest kompetentny przesympatyczny ma świetnne podejście do dzieci i nie przepisuje zbyt chętnie antybiotyków za co chwała mu że nie każe nimi faszerować dziecka tak jak to robią inni lekarze. Przepisane leki zwykle są niedrogie w odróżnieniu od lekarzy w przychodniach publicznych których leki często kosztują nawet 150 zł. Do nikogo nie mam tak wielkiego zaufania naprawde warto powierzyć w ręce pana Banasiaka zdrowie naszych dzieci

Z córką jeżdżę do pana doktora od 12 lat (w razie potrzeby)zawsze miły, konkretny,świetnie dobiera leki.Polecam go wszystkim znajomym i każdy mi dziękuje.

Wspaniały lekarz,leczyłamu niego syna od noworodka-7,5 roku w sumie,pisze w czasie przeszłym,bo p.Banasiak zamknął gabinet-jestem załamana ale wierzę,że po krótkim odpoczynku wróci do leczenia dzieciaków,bo robi to najlepiej.

Wspaniały lekarz leczył mnie gdy byłem dzieckiem. Człowiek godny zaufania.

Wspaniały lekarz leczył mnie gdy byłem dzieckiem. Człowiek godny zaufania.

Polecam tego lekarza.Diagnoza w stosunku do naszego syna trafiona w 100%.Miłe podejście do pacjenta i rodzica.

Wspaniały lekarz:) Chylę czoło w jego stronę. Leczę dzieci u niego od 8 lat.Osrtożnie podchodzi do antybiotyków. Wspaniałe podejście do pacjenta jak i rodzica.Kolejki w poczekalni mówią same za siebie.Gorąco polecam.

SUPER LEKARZ. ZAWSZE TRAFNA DIAGNOZA. LEKI W SUMIE TANIE, ZAWSZE DOBRZE DOBRANE. GORĄCO POLECAM JAKO LEKARZA DLA DZIECI. LECZE U NIEGO SYNKA I CÓRECZKE.