Lekarze Bełchatów

Marta Siejka-Wawrzeszek

Dermatolog

ul. Kaczkowskiego 53
97-400 Bełchatów

Wizyta u Pani dr wzbudziła we mnie nadzieję, że są jeszcze lekarze, którzy interesują się pacjentem. Jest bardzo miła, rzeczowa, wysłuchuje z uwagą pacjenta. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani dr szczegółowo opisała schorzenie mojej córki jak i moje, postawiła diagnozę i dobrała leki, a przede wszystkim poświęciła nam odpowiednio dużo czasu. Polecam.
Opinia dodana przez: Magdalena

Katarzyna Elyan

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bełchatów

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani doktor.Syn mimo dluzej ilisci pukania dal sobie zrobic zeba co bylo nie lada wyczyn.Pani doktor ma dobre podejscie i duzo tlumaczy.Polecam ludziom z dziecmi I bardzo dziekuje.Sztuka jest aby maly buzie otworzyl a to udalo sie.Dziekuje bardzo
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Elżbieta Rodaszyńska

Indywidualna Praktyka Lekarska
97-400 Bełchatów

W 100% polecam Panią doktor. Leczy moje dziecko już 5 lat. Zdarzały się wizyty domowe, natomiast 90% to wizyty w przychodni. Tak dokładnego i wnikliwego lekarza w Bełchatowie nie znajdziecie, jakim jest Pani doktor.

lekarz Marcin Mazerant

Otolaryngolog

97-400 Bełchatów

Bardzo dobry Laryngolog!. Kompetentny, rzeczowy. Trafnie stawia diagnozę i prowadzi kompleksowe leczenie. Uprzejmy, taktowny, bez zbytniej poufałości. Polecam!
Opinia dodana przez: BMasin

Barbara Pawliczak

megamed
Bełchatów

Swietny lekarz. Na pakuje antybiotykow jak niektorzy. Bardzo dokladnie tlumaczy. A to czy jest uprzejma czy nie to chyba drugorzedna sprawa. Moje dzieciaki ja bardzo lubia.
Opinia dodana przez: ala

lek. dent. Gabriela Pająk

Bełchatów, ul. Czapliniecka 28
97-400 Bełchatów

Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 22.12.2009, 21:41 Anonim 83.26.235.158 To było nie dopuszczać do sytuacji, że ząb boli. Bo wtedy każdy lekarz jest zły. A co do nie udzielania informacji przez panią doktor o sytuacji, co sie dzieje, to chyba przesada. Co, jak co, ale nagada to się ona przy pacjencie zawsze dużo. Nigdy nie wyszedłem od niej z gabinetu niedoinformowany. Dotyczy opinii o lekarzu Gabriela Pająk 23.12.2009, 10:11 ...

Anna Wiernik

Alergolog

Bolesława Chrobrego 24
Bełchatów

Przemiła pani doktor,profesjonalistka.Moja córka urodziła sie z alergią pokarmowa,co miesiąc lądowałysmy w szpitalu. Na chwile obecna moze prawie wszystko jesc,nie bierze zadnych leków . Właśnie pani dr.Wiernik leczyła ,dawała wskazówki jak wyprowadzi dziecko z takiej alergi.Godna polecenia.

lekarz Agnieszka Pawłowska

Neurolog

ul. Edwardów 2A
97-400 Bełchatów

Nie polecam! Pani doktor nawet nie spojrzała na obraz badania TK głowy. Dla niej wiążący był tylko opis radiologa. Niestety, ale opis radiologa jest dla pacjentów, nie dla lekarzy specjalistów. Z doświadczenia wiem, że niejednokrotnie radiolog nie widzi wielu rzeczy na opisywanych materiałach. To lekarz jest od weryfikacji obrazu badania (TK, RM, RMI). Dlatego nie polecam Pani Pawłowskiej. Zmagam się z uporczywymi bólami głowy. Z uwagi na sposób potraktowania mnie ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jolanta Bromblik

ulica Pabianicka 1
97-400 Bełchatów

Niestety spotkałem się z arogancją i traktowaniem mnie jak chłopca do bicia, a co najważniejsze nie stwierdzono ciała obcego (oby tak było).
Opinia dodana przez: Michał

dr Agnieszka Stanik

Psychiatra

97-400 Bełchatów

Przyprowadziłam do pani doktor mamę. Wykupiłam przepisane drogie leki, miesiąc minął i żadnej poprawy. Poszliśmy do przychodni a pani doktor nie ma i powiedzieli, że przez jakiś czas nie będzie. Okazuje się że pani doktor była na zwolnieniu, bo się do egzaminu na specjalizacje musiała douczyć. Wcześniej się przez wiele lat nie udało i przyjmowała bez uprawnień. Wystarczy posłuchać co mówią o niej w przychodni. Jak wróciła poszłam do niej ...

dr Teresa Pasierbska

Neurolog dziecięcy

Bełchatów

polecam tego lekarza jest uczciwy i szczery dba o dobro dziecka a nie o wlasna kieszen
Jak byłem z psem u weterynarza to mieli lepsze podejście do zwierzaka niż Pani lekarz do 1,5 rocznego dziecka, Tragedia...
Opinia dodana przez: Rafał
Bardzo dobry lekarz! Wysokie kompetencje! Panowie ze stulejką, nie ma co się obawiać, idąc do niego jesteście w dobrych rękach. Wszystko mi wytłumaczył. Miałem nietypowe zrosty (nie wiem czy dobrze to nazywam), ale wszystko pousuwał. Po operacji załupek mi się zrobił to żadne z dyżurnych lekarzy nie dał mi takich rad jak on później. Jedyne minusy to fakt, że jak by mnie nie było stać to by nic pewnie z ...
Opinia dodana przez: Młody

lekarz Aldona Ławińska

ul. Edwardów 2A
97-400 Bełchatów

Pani doktor jest niemiła i nie ma dobrego podejścia do dzieci. Podejrzewam wypalenie zawodowe albo nietrafiona specjalizacja. Co do leczenia też mam zastrzeżenia, nie mówi co jest dziecku ani ile podawać leki ewentualnie nie wypisze nic po czym okazuje się że dziecko ma zapalenie oskrzeli. Widać że to nie jest praca która pani doktor lubi. Lekarz do którego chodzi się tylko kiedy nie ma się innego wyjścia.

lekarz Iwona Wojtyniak

Poziomkowa 5
97-400 Bełchatów

Pani Doktor jest roztargniona, nie potrafi słuchać ze zrozumieniem, mam wrażenie, że zależy jej na tym żeby wyjść z gabinetu jak najszybciej. Wprowadza bardzo nerwową atmosferę podczas wizyty, robi problem z małych rzeczy, mam na myśli wjechanie wózkiem do gabinetu, który był nad podziw dużym pomieszczeniem. Nie wrócimy już do tej Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jacek Juryńczyk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

W dzieciństwie leczył u mnie epilepsję o podłożu idiopatycznym nieznanego pochodzenia, która udało się wyleczyć po 9 latach. Dodam, że po pierwszych zleconych badaniach trafnie postawił diagnozę i ustawił mi leczenie. Dodatkowo później byłam na rozszerzonych badaniach w Łodzi w szpitalu w Matce Polce. Tam przez tydzień wykonywanych badań lekarze postawili ta sama diagnozę i ustawili to samo leczenie, które wdrożył u mnie dr Jacek Juryńczyk. Poza tym, że wizyty ...
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Wojciech Łucarz

Ortopeda, Traumatolog

97-400 Bełchatów

Doktor Łucarz operował mnie w maju 2022r. Od samego początku nie był zbyt miły, zrobił na mnie średnie wrażenie, jednak operacje wykonał świetnie, rekonstrukcja Acl + szycie łąkotki + opracowanie chrząstki. Mimo wszystko bardzo go polecam, kolano po paru miesiącach jak nowe mimo ciężkiego urazu, zna się na rzeczy.
Opinia dodana przez: Monika
Pani doktor bardzo miła. Wszystkie wizyty przebiegały w milej atmosferze. Lecz jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postawa pani doktor bo leczyła mnie pół roku antybiotykiem na trądzik odwrócony gdzie moje objawy wskazywały wszystko na wirusa HPV. Mam nadzieje ze zbyt późne poznanie się na tym nie wplynie negatywnie na moje dalsze zdrowie. Nie Polecam.
Opinia dodana przez: P

lekarz Krzysztof Grejcz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twoje Centrum Medyczne
ulica 1 Maja 4
97-400 Bełchatów

Najlepszy lekarz psychiatra u jakiego kiedykolwiek byłem. Z wielką przyjemnością zostawiam pięć gwiazdek!
Opinia dodana przez: Anonymous

lekarz Dariusz Kraupe

Wołodyjowskiego 8
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry lekarz . Uprzejmy i konkretny :) Prowadził mnie przed ciążą wyciągnął mnie z poważnej choroby i dzięki niemu mogłam zajść w ciążę oczywiście z jego pomocą :) całą ciążę byliśmy w kontakcie telefonicznym za każdym razem odbierał telefon nie lekceważył i wysłuchiwał . Po ciąży także nadal świetnie mnie prowadzi w leczeniu po 2 latach mogę naprawdę go polecić 😀
Opinia dodana przez: Oliwia