Lekarze Bielsko-Biała

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Jestem pacjentem pani Marii od wielu lat i pewnie przez wiele lat jeszcze będę bo mam do niej pełne zaufanie:)

Iwona Królak

Logopeda, Neurologopeda

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

Pani Iwona jest bardzo rzetelną oraz profesjonalną osobą. Jest cierpliwa, ciepła i co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze wysłucha cierpliwie zarówno dziecko jak i rodzica oraz wytłumaczy problem w szerokim zakresie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marta Wesołowska-Babińska

Lekarz rodzinny

NZOZ "VIA-MED" S. C.
Urodzajna 37
43-300 Bielsko-Biała

Polecam Panią dr Wesołowską-Babińską. Leczę się u niej kilka lat. To cierpliwa i mądra lekarka. Zawsze uśmiechnięta i kompetentna.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Szymon Krysta

Chirurg stomatolog, Stomatolog

VIP DENTAL CLINIC
Pułkownika Karola Zagórskiego 3
43-316 Bielsko-Biała

Bardzo dobry lekarz. Widać, że to jego pasja i ma dużą wiedzę. Miły człowiek. Placówka ładna nowoczesna, a przy tym ceny nie są takie z kosmosu. Nasz rodzinny stomatolog już na emeryturę odchodzi, szukałem więc lekarza w internecie i teraz wiem że pod opieką ortodontyczną będę u Pana Krysty, dziękuję i polecam innym pacjentom.
Opinia dodana przez: Łukasz

dr Bożena Stępińska

Gastrolog

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Świetny lekarz i człowiek. Zanim podejmie leczenie, diagnozuje pacjenta, a nie jak to często bywa, odwrotnie. Wizyta trwa ok. 20-30 min., w trakcie których Pani doktor mało mówi, więcej słucha. Wg mnie najlepszy lekarz, do jakiego mogłam trafić z problemami gastrycznymi.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Rafał, Wajdzik

NZOZ Notos
Wyzwolenia 37A
43-300 Bielsko-Biała

Dzien dobry, minęły dwa lata od chwili kiedy postanowiłem coś zrobić z moim uśmiechem oczywiście z pomocą moich dobrych przyjaciół to oni polecili pana Doktora. Chcialam bardzo podziekowac za super spedzony czas w tej Klinice ,bardzo mila obsluga Pacjenta poczucie bezpieczenstwa, Profesjonalne leczenie ,poczucie pelnego comfortu ,bezbolesne zabiegi. Panu Dr Wajdzik Rafau chcialam podziekowac za jego profesjonalizm jego dobre slowo i za ten nowy piekny usmiech i komfort lepszego zycia ...
Opinia dodana przez: Herbert

lekarz Joanna, Więckowska

Lekarz rodzinny

NZOZ Praktyka Lekarza Rodzinnego
Morskie Oko 25
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor Joanna Więckowska to lekarz nie tylko profesjonalista w swojej dziedzinie.Podejscie do pacjenta jest kompleksowe,najważniejsze jest jego zdrowie i efekt leczenia,nie liczy czasu jaki mu poświęca.Szkoda,że mało mamy takich super lekarzy.
Opinia dodana przez: Liliana

lek. dent. Katarzyna Siwek

DANEA - Centrum Medyczne
Jaworzańska 40
43-382 Bielsko-Biała

Pani doktor to bardzo miła osoba, dzięki czemu każda wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, co bardzo sobie cenię. Zawsze dokładnie omawia to co robi i stara się rozwiać wątpliwości pacjenta. Duży plus za profesjonalizm, dokładność oraz świeże podejście - Pani Siwek uratowała mi zęba, którego inni spisali na straty. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Grzegorz Pruś

Neurochirurg

Szpital Wojewódzki
Bielsko-Biała

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.
Opinia dodana przez: Wiesław
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Psychodietetyk
                                       dr Jagoda Różycka

dr Jagoda Różycka

Psychodietetyk, Psycholog

Punkt Widzenia
Sempołowskiej 32
Bielsko-Biała

Pani dr Jagoda Różycka to wspaniały psycholog, ale też niezwykły człowiek. Pomogła mi przejść bardzo trudną dla mnie drogę po przebytej, wyniszczającej chorobie. Chorobie, której może nie widać na zewnątrz, natomiast która niszczy od środka ciało, duszę, z każdym dniem odbierając nam resztki nadziei. Przyszłam do jej gabinetu z poczuciem bólu, wstydu, nic nie znaczenia. Roczną terapię zakończyłam jako osoba silna, odpowiedzialnie podejmująca decyzje, umiejąca powiedzieć:NIE; jako osoba, która dokonała ...
Opinia dodana przez: Mariola

lek. dent. Krzysztof Słomian

Słomian Stomatologia
Filarowa 7/4
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry dentysta. Polecam go zawsze wszystki znajomym poszukującym dobrego dentysty. Słucha pacjenta, wysoka kultura osobista, miła atmosfera, Polecam!!!
Opinia dodana przez: Barbara Wojtyłko

lekarz Wojciech Owsiany

Przychodnia Beskidzkie Centrum Medyczne
ulica Dąbrowskiego 3/1
43-300 Bielsko-Biała

Mistrz!!! Nie można inaczej określić Lekarza ( celowo z dużej litery) który uratował mojemu tacie dłoń obciętą podczas pracy. Operacja majstersztyk!! Czucie powoli wraca, pięknie się goi, jesteśmy Mu bardzo wdzięczni za zaangażowanie, Tata bardzo chwali podejście i pozytywne nastawienie, Lekarz na medal!!!
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Bożena Najmiec-Byrska

Endokrynolog

Żywiecka 142 (EuroMedica)
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo polecam Pani doktor:) Podczas wizyty dokładnie zostałam zbadana, wytłumaczono mi co i jak, bez zatrzeżeń.
Opinia dodana przez: Paulina

dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog

Prywatny gabinet alergologiczno-pulmonologiczny
Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Ewa Jedynak

dental-er
skromna 5a
Bielsko-Biała

Najlepsza Pani dentystka pod słońcem! Chodziłem już jako mały chłopiec i bardzo to lubiłem ponieważ ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie zniechęciła mnie do dentystów. Chodzę już wiele lat i dzięki niej nigdy nie miałem problemu z zębami.

lekarz Mirosław Kawulok

Szpital Pod Bukami
Szara 5
43-300 Bielsko-Biała

Wspaniały lekarz z powołania. Cierpliwy, życzliwy, kompetentny. Rzadko dzisiaj można spotkać takich lekarzy. Profesjonalista z dużą wiedzą. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Witowski

SZPITAL ESCULAP
Cieszyńska 472
43-382 Bielsko-Biała

„Nie wystarczy być we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Trzeba być WŁAŚCIWĄ OSOBĄ we właściwym miejscu i we właściwym czasie” 𝘌𝘬𝘦𝘳. Podziękowania dla dr. Andrzeja Witowskiego. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalnemu podejściu, uratował życie mojemu Tacie. Tato trafił na OIT w Szpitalu nr 1 w Sosnowcu, prowadzony przez dr. Witowskiego. Wtedy poznałam przede wszystkim CZŁOWIEKA i wybitnego lekarza. Doktor bardzo dobrze zajął się Tatą. Przedstawił plan leczenia, różne warianty, ...
Opinia dodana przez: Ela M

lek. dent. Wojciech Kubica

Bielskie Pogotowie Ratunkowe
Emilii Plater 14
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo dobry stomatolog. Mój syn miał bardzo nieprzyjemne pierwsze spotkanie z Panią stomatolog ( po wizycie wystąpiła gorączka, potrzebny był antybiotyk, dużo bólu i płaczu). Chciałam skonsultować zęba z innym lekarzem i polecono mi dr Wojtka... Syn nie chciał nawet wejść gdy zobaczył fotel, ale Pan doktor ma takie podejście że syn mało że otworzył buzię to jeszcze pozwolił zaleczyć jednego zęba i jest zachwycony wizytą i dr Wojtkiem. Poza ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wojciech Marcinów

NZOZ "SALUTARIS" Sp. z o.o. B-B ul. Asnyka 14
Szczygłów 5
43-305 Bielsko-Biała

Jestem pacjentką od niedawna, ale pod pozytywnym wrażeniem. Wyjaśnia dlaczego wybrał taki sposób leczenia, działanie leku i konsekwencje. Każdemu pacjentowi poświęca dużo uwagi i czasu, ...co negatywnie wpływa na czas oczekiwania pod gabinetem, niestety, ...ale coś za coś. Nie denerwuje się na pacjenta, który czasami robi różne zdrowotne głupoty. Zobaczę co będzie dalej?

Tomasz Gołąb

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Usługi Medyczne "clinica Medica"s.c.-Klimczak-Gołąb L. Gołąb T.
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły, profesjonalny, kompetentny lekarz. Podpisuje się pod nim rękoma i nogami!! Przywraca nadzieje w ludzi i w lekarzy. Pozdrawiam i polecam wszystkim! Lepszego specjalisty nie znajdziecie.
Opinia dodana przez: Monia