Lekarze Garwolin

lek. dent. Ewa Struzik

Chirurg stomatolog

3-go Maja 22
08-400 Garwolin

Na 6+..................................................................................................................................................................................................................................

lekarz Arkadiusz Burbicki

08-400 Garwolin

U doktora leczył się mój mąż . Badania , poświęcenie czasu, podejście do pacjenta , kultura - życzmy sobie wszyscy takich lekarzy :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jadwiga Wawrzyniak

Marka Hłaski 31
08-400 Garwolin

Wspaniały lekarz; zarówno w szpitalu jak i prywatnie Pani Doktor wklada całe serce w to co robi. Pilnuje badań przepisuje skuteczne leki; kontroluje wszystko na bieżąco jestem z niej bardzo zadowolona polecam kazdej mamie

lekarz Sylwia Szymanek

ul. Janusza Korczaka 46/54
08-400 Garwolin

bardzo pozytywna cierpliwa dla pacjętów godna polecenia bardzo przyjemna godna polecenia pppppppppppppppppp

lekarz Piotr Gałązka

08-400 Garwolin

Pan Piotr Gałązka to bardzo dobry czlowiek, lekarz z powołania, przyjazny pacjentowi, kompetentny, wie jak podejść do problemu i jak pomóc pacjentowi. Jestem bardzo zadowolona, że 2 miesiące temu trafilam do Niego na wizytę, bo Jego diagnoza i zastosowane leki poprawiły moje funkcjonowanie. Wiem, że nie jest cudotwórcą i nie odbuduje tego co jest zepsute, ale ważne że potrafi pomóc pacjentowi, żeby mu się łatwiej żyło. Polecam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Mariola Białecka

Psycholog, Psychoterapeuta

pracownia psychologiczna Gaya
ul. Wiejska 57 a lok 9
Garwolin

Pani psycholog pomogła mi rozwiązać problemy w profesjonalny, a zarazem ludzki sposób. Czułem się wysłuchany, zrozumiany. Jak najbardziej specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Patrycja Ziober-Malinowska

Przychodnia Specjalistyczna
Staszica 18
08-400 Garwolin

Bardzo dobry lekarz szkoda, że wcześniej nie byłam na wizycie, profesjonalne podejście do pacjenta, oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Jewiec

Kościuszki 55/25
08-400 Garwolin

Pierwszy raz miałam kontakt i przyjemność być operowana przez doktora i powie wam że to anioł nie człowiek. W ogóle pierwszy raz zobaczyłam lekarza , który ma takie podejście do pacjenta. Polecam z całego serca i raz jeszcze dziękuję.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Melon

Szpital SPZOZ
Lubelska 50
08-400 Garwolin

Dr Piotr Melon jest najwyższej klasy specjalistą w swoim zawodzie. Bardzo wyraźnie wyróżnia się kompetencjami zawodowymi oraz najlepszymi standardami i szczegółową uważnością w procesie leczenia pacjentów. Przeprowadził dwie udane operacje moich kolan. Zawdzięczam zdrowie jego zaangażowaniu i skupieniu na pracy. Z dużym uznaniem polecam leczenie pod jego opieką.
Opinia dodana przez: Elzbieta Borodziej

lekarz Łukasz Michałek

08-400 Garwolin

Niesamowity lekarz, Mama chodziła już od ponad 6 miesięcy z problemem, do różnych ortopedów. Pan doktor, zajął sie Mamą kompetentnie, wytłumaczył co i jak, przeprowadział bardzo rzetelnie wywiad lekarski i badanie pacjenta. Wyszłyśmy zbudowane, że są jeszcze tacy lekarze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lidia Filipowska

Laryngolog

Wyszyńskiego 24
08-400 Garwolin

Jeśli chodzi o zapisy zero szacunku do pacjenta .nie odbierane telefonów ,wpasować się między kolejka graniczy z cudem,albo długie czekanie aby ktoś życzliwy odstąpił swojej chwili,bo zawsze są opuznienia. Może kompetencje są ale reszta poniżej godności pacjenta!

lekarz Piotr Kędzierski

ATUT
Targowa 2
08-400 Garwolin

Pan doktor bardzo nieprzyjemny. Zupełny brak zainteresowania pacjentem i objawami choroby. Całkowita ignorancja, brak szacunku oraz zainteresowania. Niestety ale tacy ludzie nie powinni przyjmować ponieważ nie chcą pomagać a tylko jak najszybciej pozbyć się pacjentów.
Opinia dodana przez: Klaudia

Agnieszka Kryczka

Dermatolog

Madent
Tadeusza Kościuszki 7
08-400 Garwolin

Nie pomogła tylko pogorszyła i tak już złą sytuację. Leki i zalecenia wydane przez panią Doktor zostały wyśmiane przez innego specjalistę i mogły być tragiczne w skutkach. Nie polecam.
{'id': 3682, 'name': u'Garwolin'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Bohdan Dźwigała

dr n. med. Bohdan Dźwigała

Ginekolog onkolog

ul. Kościuszki 4 A
08-400 Garwolin

Żona była u doktora. 10min 500zł :) Doktor jak najbardziej kompetentny i nie ma nawet co na ten temat dyskutować, ale dla mnie to naciąganie na kasę. Na pewno tam już żona nie wróci.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Antoni Serkowski

3-go Maja 34
08-400 Garwolin

Świetny lekarz. Postawił mnie na nogi. Nie odmówił pomocy pomimo trudnego czasu. Serdecznie polecam.

lekarz Bartłomiej Budkiewicz

08-400 Garwolin

Świetny specjalista godny polecenia. Byłam u dr poradni chorób stopy na ursynowie. Dr zajął się mną bardzo profesjonalnie. Wizyta trwała 30 minut po której nie miałam już wątpliwości co mi dolega. Niestety nie obyło się bez operacji, ale przewidywałam takie zalecenie. Już jestem po operacji w tej samej poradni.Oczywiście dokuczał mi haluks, ale już się pozbyłam problemu . Dziękuję Panie Doktorze i pozostałemu personelowi z Poradni stopy. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Kasia
Świetne podejście. Mała pacjentka została rewelacyjnie zagadana i przestała płakać. Wszystko wytłumaczone w prosty, zrozumiały sposób. Polecam.
Opinia dodana przez: A

lekarz Jarosław Michalski

Garwolin

Świetny specjalista, ciąża zagrożona, inny lekarz specjalista nie podjął się prowadzenia parologi ciąży twierdząc że i tak się nie utrzyma. Doktor Michalski podjął się prowadzenia i nasz synek już jest z nami cały i zdrowy, bardzo polecam, konkretny lekarze z ogromnym doświadczeniem i tak prowadzi ciążę.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Anna Koślak

Psychiatra

Zakład Opiekuńczo -Leczniczy
aleja Legionów 11
08-400 Garwolin

Leczyła córkę z anoreksji. Dobre podejście do córki i dobra współpraca. W razie potrzeby szukał bym u niej pomocy. Polecam.

lekarz Maksymilian Siekierzyński

Endokrynolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Pępek Świata"
ulica Dobra 3/6 LU
08-400 Garwolin

Nie polecam! Stracone pieniądze i czas. Bylam w zeszłym roku. Ja oraz dwie pacjentki będące u tego lekarza dostałyśmy informację, ze powinnyśmy pojechać do Warszawy do pani doktor która zajmuje się takimi przypadkami jak nasze.Pan doktor zapewne poleca znajomą. On już zainkasował ,teraz czas pomóc innym.
Opinia dodana przez: Elżbieta