Lekarze Gdańsk

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Marek Korożan

Maryli 38
80-123 Gdańsk

Polecam, wizyta miła, lekarz konkretny, wie co robi. Od dawna borykałam się z problemem, który został rozwiązany na 1-szej wizycie.

lekarz Marina Morskaya

Lekarz rodzinny

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Suwała

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta i jego rodziny, nie bojący się pytań, rzeczowy, sympatyczny i otwarty. Nawet kilkunastogodzinny pobyt na SORZe przy opiece takiego LEKARZA można przeżyć godnie, z poczuciem bezpieczeństwa, troski i przede wszystkim z wiarą w człowieka. Polecam Pana Doktora :):)
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Grzegorz Kozera

Neurolog

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Kompetentny miły lekarz ma indywidualne podejście i interesuje się losem pacjentów nawet po wyjściu z gabinetu
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Zygmunt Będkowski

pl. Wałowy 3
80-821 Gdańsk

Polecam serdecznie tego lekarza. Zajmował się leczeniem mojej jaskry. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, nie traktuje go jak klienta.
Opinia dodana przez: Ala

lekarz Monika Kuligowska-Jakubowska

Internista, Diabetolog

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Pani doktor nie ma czasu na picie kawy i jedzenie drożdżówek. Czasami pacjent potrzebuje poświęcenia większej ilości czasu. A pani Monika jest i kompetentna i bardzo dobrze potrafi rozmawiać z pacjentami a nie tak jak napisano "pieprzy głupoty" Ja chodzę do pani doktor od pewnego czasu i jestem zadowolony z pomocy którą mi świadczy. Dziękuje Pani Moniko :)
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Hanna Badzio-Jagiełło

Psychiatra

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

tak to już jest, że kiedy się szuka, w końcu znajduje. Euzebiusz też szukał bardzo długo i gotów był zrezygnować. Pani dr Hanna Badzio-Jagiełło pomogła i nadal wspiera. Od wielu lat jestem Jej pacjentką, te 3000 znaków, to znacznie za mało, by napisać opinię o tak wspaniałym lekarzu, człowieku, który w pewnym momencie staje się kimś więcej niż tylko lekarzem w standardowej relacji lekarz z jednej strony biurka, pacjent z ...
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Hanna Kuklewska-Gaweł

Pulmonolog, Pediatra

ul. Elewów 3/34
80-298 Gdańsk

Najlepsza pediatra i pulmonolog jaką kiedykolwiek spotkałam. Ubolewam, że teraz przyjmuje tylko w Skarszewach. Zawsze pomocna i diagnozy zawsze trafne genialna osoba. Syn kilka lat był pod opieką na NFZ, teraz w razie potrzeby proszę Panią by przyjechała do nas prywatnie.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jolanta Pydych

ALMED Przychodnia Stomatologiczna
aleja Grunwaldzka 142
80-264 Gdańsk

Polecam Panią doktor, ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przed zabiegiem wszystko objaśnia, podaje kilka możliwości leczenia, jest uprzejma i rzeczowa,
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Wioleta Sekula

al. Grunwaldzka 62/1A
80-241 Gdańsk

Profesjonalistka-rzetelna,fachowa,cierpliwa... wzór dla innych,zmanierowanych lekarzy. Indywidualne podejście do pacjenta,troska,oraz przyjazne usposobienie zasługują na najwyższą ocenę...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maciej Bobowicz

ul. Witolda Małcużyńskiego 11
80-171 Gdańsk

Dr. Bobowicz jest bardzo sympatycznym życzliwym i wesołym lekarzem.Tak przed jak i po operacji z cierpliwością i uśmiechem odpowiadał na dręczące pytania. Pacjent czuje zainteresowanie i opiekę ze strony dr.Bobowicza .Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Jacek Januszczyk

ul. Emilii Plater 12/6
80-522 Gdańsk

Już drugi raz Pan doktor wyprowadził teściową z choroby refluksowej. Poznaliśmy Go ok. dwóch lat temu w szpitalu w Gdyni, potem trzy razy wizytował w domu. Zawsze z sercem na dłoni potrafi wyjaśnić przyczyny i zalecić odpowiednią terapię. Teściowa (88 lat) dzięki doktorowi jest ciągle w zdrowiu i mocno w niego wierzy. My opiekunowie również. Czas dla niego nie stanowi problemu. Jest to lekarz wielkiego zaufania i godny polecenia każdemu ...
Opinia dodana przez: Jacek - zięć

lek. dent. Anna Galla

Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
80-041 Gdańsk

Pani Anna Galla to nasza najlepsza dentystka polecam gorąco. Wspaniały lekarz z podejściem do pacjenta. Relaks na fotelu. Leczymy się u niej od lat. Bezboleśnie rwie😊 jest dokładna i przejmuje się pacjentami. W towarzystwie p. Bozenki rozweselaja pacjentów.
Opinia dodana przez: KAROL
Uśmiech,uprzejmość i pełen profesjonalizm. Do pani doktor chodzę z przyjemnością chociaż wizyty u stomatologa nie bardzo lubię. Zdecydowanie polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Krzysztof Lewicki

Chirurg dziecięcy

NCMed Przychodnie
ul. Majewskich 26
81-457 Gdańsk

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Diagnoza trafna operacja w przyspieszonym trybie. Wszystko idealnie po operacji! Dziękuję za opiekę nad synkiem. Jest Pan najlepszy!

lekarz Franciszek Zygmunt

ul. Piastowska 38/4
80-332 Gdańsk

Bardzo konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta. Cieszę się, że akurat na tego lekarza trafiłem na SOR.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Beata Królikowska-Kobierska

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor prowadziła moją ciążę w 2014 roku i sądzę, że jedynie dzięki niej ją donosiłam. Pani doktor ordynowała mi leki i zastrzyki, które mi bardzo pomogły w ciąży doprowadzając ją do szczęśliwego zakończenia. Dziękuję. Joanna
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Daniel Kurban

Al. Grunwaldzka 164/1
80-258 Gdańsk

Dr Kurban ma bardzo miłe podejście do pacjenta, jest profesjonalny , opowiada po kolei co będzie robił przed i podczas wykonywania zabiegu. Podczas zakładania implantu był delikatny, pytał się o samopoczucie. Bardzo polecam tego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Magdalena Homziuk

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma i miła. Wszystkie badania tłumaczyła dokładnie oraz wyjaśniała do czego służą, oraz odpowiadała na wszystkie pytania i oczywiście przeprowadziła wywiad przed badaniem wszystko jak trzeba. Bardzo przyjemna atmosfera. Badanie robiłem w placówce Medicover w Gdańsku w Forum.
Opinia dodana przez: Marcin