Lekarze Gdańsk

lek. dent. Daniel Kurban

Al. Grunwaldzka 164/1
80-258 Gdańsk

Dr Kurban ma bardzo miłe podejście do pacjenta, jest profesjonalny , opowiada po kolei co będzie robił przed i podczas wykonywania zabiegu. Podczas zakładania implantu był delikatny, pytał się o samopoczucie. Bardzo polecam tego lekarza stomatologa.
Opinia dodana przez: Karina

lekarz Magdalena Homziuk

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Pani doktor bardzo uprzejma i miła. Wszystkie badania tłumaczyła dokładnie oraz wyjaśniała do czego służą, oraz odpowiadała na wszystkie pytania i oczywiście przeprowadziła wywiad przed badaniem wszystko jak trzeba. Bardzo przyjemna atmosfera. Badanie robiłem w placówce Medicover w Gdańsku w Forum.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Łukasz Jaworski

Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Bardzo dziękuję doktorowi za przejrzyste i rzeczowe przedstawienie wszystkich aspektów mojego problemu zdrowotnego. Dzięki doktorowi bez wątpliwości , z pełnym przekonaniem podjęłam decyzję o leczeniu , które okazało się najlepszą rzeczą jaką mogłam zrobić. Jestem wdzięczna za przeprowadzenie mnie przez tak trudny problem zdrowotny. wdzięczna pacjentka Elżbieta Najmowicz
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Kamila Frankowska

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz. Miła, spokojna, troskliwa. Dba o samopoczucie pacjenta, nie ma przymusu. :) Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Beata Kołodziejska-Drobiszewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Super stomatolog. Leczyliśmy się u niej przez okres 2 lat :) Wszystkie zęby CUDO :) Miła, sympatyczna bardzo dobra stomatolog. Przyjmuje w EuroDencie w Gdańsku. Polecam!

lek. dent. Sylwia Zdanowska-Pogonowska

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

bardzo polecam wszystkim którzy mieli złe doświadczenia z dentystami ,bardzo miła i rzeczowa. Pani doktor jest naprawdę delikatna.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lek. dent. Ewa Nowak

Ortodonta

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor z dobrym podejściem do dzieciaków! Tłumaczy co i jak rodzicom, a najważniejsze dzieciom bo jednak to od nich w dużej mierze zależy efekt leczenia...
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Beata Kurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DARMEDICA"
aleja Gen. Józefa Hallera 117
80-416 Gdańsk

Super lekarz nie mogłem lepiej trafić pani Beata wie co robi widać doświadczenie i co za tym idzie wielkie umiejętności a do tego jest bardzo miła i sympatyczna
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Lucyna Hinglot-Langer

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniała Pani lekarz, odkąd pamiętam do niej chodzę jak również moich trzech synów. Zawsze pomocna, uśmiechnięta mająca fantastyczne podejście do maluchów. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Magdalena De Laval

Gabinet Vision Express
Podwale Grodzkie 8
80-895 Gdańsk

Kompetentna, dokładnie bada, bardzo uprzejma i zrozumiale tłumaczy chorobę. Uważam, że jest godna polecenia. .

lekarz Magdalena Dębska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Anna Kawińska-Kiliańczyk

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital
ulica Kliniczna 1 a
80-402 Gdańsk

Anioł, wspaniała kobieta lekarka z powołania!!! Urodziłam córkę w ciezkiej zamartwicy, doskonale poprowadziła Irminke i dziś mam cudowne,zupełnie zdrowe dziecko,a było bardzo ciężko.Nigdy jej nie zapomnę.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Agnieszka Zapaśnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Bardzo polecam. Pani Doktor cierpliwa, miła, z podejściem do niemowlaków. Wizyta bardzo szczegółowa, badanie wzroku również. Jeszcze nikt tak dokładnie nie badał wzroku mojemu dziecku jak Pani Dr (a mam porównanie bo to nie pierwsze badanie wzroku u dziecka). Czas trwania wizyty tyle ile potrzeba, bez pospiechu. Wszystko dr cierpliwie tłumaczy i pyta czy dla rodziców jest to zrozumiałe. Polecam
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Anna Kotas

ul. Warneńska 9D/8
80-288 Gdańsk

Pani Ania to bardzo profesjonalny stomatolog i przemiła osoba. Umawiam się do niej na wizyty od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Polecam!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Raniszewski

Wojskowy Szpital Specjalistyczny w Gdańsku
ulica Polanki 117
80-305 Gdańsk

Fantastyczny lekarz! Przede wszystkim podchodzi do pacjenta jak do człowieka, spokojnie tłumaczy i wielokrotnie potrafi odpowiedzieć na te same pytania. Jest cierpliwy i nie spieszy się. Poświęca tyle czasu ile mam wrażenie, że potrzeba dla pacjenta i problemu. Znajduje rozwiązanie i ku niemu prowadzi prawie jak za rękę. Polecam!
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Łukasz Woś

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Lekarz godny polecenia, miły, uprzejmy. Ze zrozumieniem tłumaczy przebieg operacji jak i udziela wszelkich informacji już po przebytej operacji.
Opinia dodana przez: Hanna

lek. dent. Kacper Polakowski

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Garncarska 10/16
80-894 Gdańsk

Szkoda, ze jestem bardzo dorosła. Kiedyś nie było takiej techniki i takich stomatologow. Doktor Polakowski jest artystą - stomatologiem w jednej osobie. Jaka wspaniała osobowośc. Chyba zaczynam żałować ze mam tylko 32 zeby .Przepraszam 31 gdyz rozważać bedę 1 implant . Zabiegi bezbolesne i żadnego stresu na fotelu. Doktor ma wspaniale wspołgrającą asystentkę ( niestety nie zapamiętałam jej imienia)Nie moge sie doczekać następnej wizyty do leczenia kanału. Doktor przyjmował mnie ...
Opinia dodana przez: Hanna S

lekarz Radosław Małkowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Kartuska"
Kartuska 63/65
80-141 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz! Bardzo dobre podejście do pacjenta, pomocny w trudnej sytuacji, pomógł mi nawet w niedzielę. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Maria Radziwilska

"Miladent" Przychodnia Stomatologiczno-Implantologiczna
Matemblewska 1a/18/19
80-281 Gdańsk

Zdecydowanie polecam! Pełen profesjonalizm, szybko, sprawnie i przyjemnie, do tego przemiła osoba Pani doktor. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Jolanta Juścińska

Transfuzjolog, Internista

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Świetne podejście do Klienta. Wytłumaczyła wszystkie parametry, oby każdy lekarz miał tyle empatii i zainteresowania
Opinia dodana przez: Mil