Lekarze Gdańsk

lek. dent. Beata Machalińska

80-398 Gdańsk

Fantastyczne podejście do pacjenta, cierpliwość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to zaledwie igła w stogu siana jeśli chce się wymieniać wszystkie zalety Pani Doktor. Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Psychiatra

80-398 Gdańsk

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim. Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Marta Gumkowska-Migas

80-398 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony z wizyty.Miło profesjonalnie dr Migas z Baltmedu poleciłem znajomym i rodzinie.

lekarz Tamara Uryniuk

ulica Związku Jaszczurczego 7
80-288 Gdańsk

Pani doktor Tamara Uryniuk jest wspaniałą lekarką, która w rzetelny sposób wykonuje swój zawód. Widać, że się angażuje i jest dla niej bardzo ważne dobro pacjenta. Przyszłam do Pani lekarz z moim synkiem kilka lat temu. Od tego czasu korzystamy z porad Pani lekarz zawsze. Jaś bardzo lubi Panią doktor. Polecamy!!!
Opinia dodana przez: Mama Jasia

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

Psychiatra

ul. Ludowa 2/1
80-279 Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.
Opinia dodana przez: Anna

dr hab. n. med. Maria Korzon

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Korzystałam z jej usług dawno temu i mam miłe wspomnienia. Kompetencja, takt. Konkretne odpowiedzi na pytania pacjenta, lekarz z dużą wiedzą to trzeba przyznać.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jolanta Lange

Konopnickiej 16a lok. 5
80-240 Gdańsk

Przyjemnie,odpręzająco,kompetentnie.Czuję się jakbym nie był u dentysty.Usmiechnięty personel.Dostałem gwarancję na wykonane zabiegi.

dr n. med. Andrzej Zawadzki

Neurolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Andrzej Zawadzki
Jacka Maleczewskiego 120a
Gdańsk

Wspaniały neurolog.Gorąco go polecam.Leczy mnie po bardzo poważnym zabiegu.

lekarz Jarosław Magdziak

Neurolog

TOWER-MEDIC gabinet lekarski Jarosław Magdziak
ul.Partyzantów 8/114
Gdańsk

witam lecze się u dr. od dwóch lat jestem bardzo zadowolona daje 10 pun.przedewszystkim jest to człowiek apotem lekarz wysłucha jest mily i uprzejmy i zawsze ma czas nawet dla osoby nie zarejstrowanej w danym dniu.

Ewa Sowa

Logopeda

Wyczółkowskiego 103
80-147 Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia ...

lekarz Ewa Sosińska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.
Opinia dodana przez: Danka

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańsk-Wrzeszcz, ul. Gen. De Gaulle'a 3/2
80-261 Gdańsk

Serdecznie polecam Profesora, zwłaszcza, że doświadczyłam wizyt u różnych "specjalistów"...Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta ale przede wszystkim zrozumienie i skuteczna pomoc to główne zalety.
Opinia dodana przez: mirosław

lek. dent. Kamila Łońska

ETER-MED
Żabi Kruk 10
Gdańsk

Najlepszy leakarz stomatolog u jakiego byłem.Polecam każdemu kto ma stracha przed dentystą, kto chce mieć przekonanie, ze dobrze wydał pieniądze na leczenie..
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Ewa Proma

Centrum Medyczne LUX MED
al. Zwycięstwa 49
80-309 Gdańsk

bardzo polecam. po raz pierwszy miałam tak dokładnie zbadany wzrok!! okulary super dobrane POLECAM. lekarka naprawdę kompetentna a do tego bardzo miła
Opinia dodana przez: gonia

lekarz Cezary Płatkowski

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Super lekarz.z powołania.w razie potrzeby skorzystam ponownie.spokojny opanowany z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.pozdr
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Chirurg naczyniowy
                                       lek. med. Przemysław Konczalski

lek. med. Przemysław Konczalski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Wspaniały i empatyczny, bardzo dokładny. Troszczy się o pacjenta. Dziękuję. Najlepszy na świecie. Przyjmuje też w pięknym miejscu Garden Clinic w Gdansku więc wszystko idealnie.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Maciej Śledziński

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Bardzo dziekuję Panu Doktorowi za operację i za zainteresiwanie i opiekę po operacji. Bardzo dobry lekarz. Lekarz z powołania. Wszystko dobrze wyjaśni, wytłumaczy, bez pośpiechu, bez stresu, uśmiechnięty i pomocny. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna Munder

lekarz Adam Stencel

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wyjątkowy lekarz ktory po 11 latach walki z bezpłodnością pomógł nam cieszyć sie upragniona ciążą! (Jestem w 30 tyg.ciąży)wszystko jest ok!Nigdy nie potraktował naszych obaw i pytań za bezsensowne...bardzo jesteśmy mu wdzięczni!!!
Opinia dodana przez: Dorota