Lekarze Gdynia

dr Halina Karpińska

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Pani Doktor wita i żegna pacjenta poprzez podanie dloni i dawno temu przy pierwszej wizycie chyba popełniłam gafę, nie wyciągając ręki, bo nigdy mnie takie "honory" w gabinecie lekarskim nie spotkały.Zawsze z koleżanką,która ma szczęście też leczyć się u Pani Doktor smiejemy się,ze wizyty w gabunecie u tego lekarza powinny być przepisywane na receptę. Chyba tylko matka w życiu tak uważnie słuchała, co może mi dokuczć, wydawać mi się niewłaściwe, ...
Opinia dodana przez: pacjentka

dr Leszek Majkowski

Chiropraktyk

ul. Świętojańska 95/1
81-384 Gdynia

Do Pana Leszka trafiłem już kilka lat temu, z bólem pachwiny, który trwał już cztery lata... byłem z tym prywatnie u kilku lekarzy, ale albo nie wiedzieli co mi jest, albo wręcz twierdzili, że nie ma mnie prawa boleć w tym miejscu. Rezonans magnetyczny też nic nie wykazał. Opowiedziałem Panu Leszkowi gdzie mnie boli, gdzie mi ból promieniuje i jak sobie pachwinę uszkodziłem. Już na pierwszej wizycie Pan Leszek mnie ...
Opinia dodana przez: Dawid

dr Dariusz Szczypek

Gdynia

Fantastyczny lekarz. Ciąża i poród prowadzone bez żadnych zastrzeżeń, jako człowiek bardzo sympatyczny.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Adam Trapkowski

Gabinet Okulistyczny
Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna
Super dentysta! Korzystam z jego usług od lat. Pełen profesjonalizm i dokładność. Zawsze pomoże w nagłych przypadkach. Polecam!!

lekarz Ryszard Wesołowski

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Działki Leśne"
Warszawska 34/36
81-317 Gdynia

Profesionalista najwyższej próby. Niesamowicie empatyczny kontakt z pacjentem. Rzadko spotyka się specjalistów tego typu. Opinie innych pacjentów którymi się zasugerowałem nie kłamały. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Patryk

dr n. med. Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Vita-Med
Al. Piłsudskiego 30
81-378 Gdynia

Najlepsza doktor jaka spotkaliśmy na swojej drodze zawsze gotowa pomoc i mieć chociaż chwilę czasu żeby porozmawiać Bardzo pomogła i dzisiaj napady nie są już problemem
Opinia dodana przez: Magda

dr Daria Dobaczewska

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DD
Bema 18/1
81-386 Gdynia

Bardzo przyjemna obsługa na recepcji, pełen profesjonalizm u pani doktor, która wyjaśni krok po kroku. Przemiła atmosfera w czasie zabiegu, podczas którego bardzo się bałam ale wszystkie panie dołożyły wszelkich starań, abym się nie denerwowała. Z całego serce polecam klinikę pani doktor.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Michał Sulik

DENTAL ART
Wielkokacka 2
81-611 Gdynia

Chodzimy do dr. Sulika całą rodziną (my, nasze dzieci i rodzice). Nie zamienilibyśmy dr Michala na żadnego innego stomatologa :). Jest super :).
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wojciech Płudowski

Szpital Miejski
Gdynia

Bardzo empatyczny lekarz, jedyny chyba w szpitalu w Gdyni który rozmawiał z człowiekiem jak z człowiekiem a nie jak z przedmiotem. Zabieg który przeprowadzał na mojej ręce według mojej opinii przeprowadzone w sposób doskonały. Z racji że jestem muzykiem byłem mocno przejęty faktem konieczności przeprowadzenia operacji ręki po złamaniu. Pan Doktor wszystko szczegółowo wytłumaczył. A sama atmosfera na sali operacyjnej przed momentem znieczulenia wyjątkowa i nie spotykana. Serdecznie polecam i ...
Opinia dodana przez: Jakub Orłowski

lekarz Konrad Śniegowski

szpital miejski gdynia
Gdynia

Bardzo kompetentny,empatyczny,doskonały specjalista z prawdziwym poświęceniem dla pacjenta.Polecam gorąco wszystkim potrzebującym kompleksowej pomocy TEGO właśnie uśmiechniętego Pana doktora.
Opinia dodana przez: KRYSTYNA

mgr Jarosław Kowalski

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Legionów
81-323 Gdynia

Przy rwie kulszowa byłem na 3 innych rehabilitacjach i klapa a tu po paru zabiegach super się czuję. Polecam na bóle nóg i kręgosłupa dolnego. Mnie nawet w krzyżu przestało strzykac. W Trójmieście najlepszy specjalista od nastawienia kości.
Opinia dodana przez: Leszek P

lekarz Małgorzata Ostrówka

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Wzgórze św. Maksymiliana"
ulica Legionów 67
81-404 Gdynia

Pani doktor nie tylko dobry fachowiec ale przede wszystkim CZŁOWIEK! Poświęca swój czas na tyle ile wymaga tego dany przypadek. Super lekarz!! POLECAM! Ania
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Elżbieta Wojszwiłło-Geppert

Chirurg plastyczny

Antoniego Abrahama 26
Gdynia

Robiłam korekte powiek.Efetk rewelacyjny...choc moj przypadek był skaplikowany poniewaz po trepanacji czaszki mam porazony miesien oka...kiedy patrze w lustro i widze dawna siebie jestem szczesliwa i z czystym sumieniem oplecam Pania doktor.Niesamowita klasa i precyzja. k.przepiorkowska
Opinia dodana przez: katprz

lekarz Dorota Duralewska

Przemysława 10
81-509 Gdynia

Gorąco polecam ! Pani D. Duralewska rzeczowa, spokojna, kompetentna. Pełna spokoju, szczerości, profesjonalizmu i wiedzy. Cieszę się, ze trafiłam na takiego lekarza dla dzieci.
Opinia dodana przez: Bbb

lek. dent. Marta Ławrynowicz

Niepubliczny Zakład opieki Zdrowotnej
Żwirki i wigury (przy pogotowiu)
Gdynia

Na pierwszą wizytę trafiłam z polecenia przyjaciółki, która wiedziała, że cykor ze mnie. Pani doktor zajęła się nie tylko zębami, ale też moim lękiem przed stomatologiem. Pacjent ma stale odczucie pełnej kontroli nad sytuacją i dokładnie wie co się będzie działo i dlaczego. Aktualnie pozwalam pani doktor na leczenie nawet bez znieczulenia. Mogę śmiało powiedzieć, że jej spokój i wrażliwość działają jak najlepsze znieczulenie :)
Opinia dodana przez: Gosia

Piotr Kurek

Kardiolog, Internista

PERPEDES
Armii Krajowej 33 lok. 1
80-819 Gdynia

Bardzo kompetentny i cierpliwy lekarz. Jestem wdzięczny losowi że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i życzliwego człowieka. Zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lek. med. Sykstus Holeksa

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iwona

Zdzisław Kuczumow

Diabetolog

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo miły dokładny zainteresowany pacjętem doradzi pomoże wysłucha polecam z całego serca Pana doktora oby więcej lekarzy było jak Pan doktor
Opinia dodana przez: Jolanta

dr n. med. Krzysztof Sołtys

Psychiatra

Syntonia - Poradnia Zdrowia Psychicznego w Gdyni
ulica Zgoda 9/1
81-361 Gdynia

Pan Doktor Sołtys to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Współpraca z Panem Doktorem różniła się od współpracy z innymi lekarzami. Oprócz opierania doboru leków i terapii na swojej rozległej wiedzy, Pan doktor zalecił codzienne monitorowanie objawów według ustandaryzowane skali, dzięki czemu przebieg choroby z pozoru chaotyczny, dał się usystematyzować, co uczyniło dobór leków skuteczniejszym. Cenię Pana Doktora Sołtysa za skuteczność i profesjonalne podejście.
Opinia dodana przez: Anonimowe