Lekarze Gdynia

Mikołaj Charzewski

Protetyk, Stomatolog

Gdynia

Bardzo dobry fachowiec i miły lekarz :) Kompetentny, cierpliwy. Gabinet przytulny, miła obsługa w recepcji.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Mariusz Bochniak

Zygmunta Augusta 6 lok. 61
81-359 Gdynia

Dr. Bochniak to Najlepszy Dr. Periodontolog jakiego miałam szanse poznać. Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Paweł Dilling

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Oddział Chirurgii Onkologicznej
Gdynia

Najlepszy lekarz bardzo pomocny .Prawdziwy lekarz z sercem:)Zawsze pogodny co pomaga w walce ze strachem:),Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Karola
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Dermatolog
                                       lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Ewa Głuszczak

Neonatolog, Pediatra

Armatorów 9
81-843 Gdynia

LEKARZ Z DUŻYM DOSWIADCZENIEM,KULTURĄ.NIE MA LEPSZEGO!!!!

lekarz Przemysław Sokołowski

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

byl bardzo dobrym lekarzem W dzisiejszych czasach malo takich lekarzy sie spotyka . Zal tylko ze brak go wsrod nas. Zawsze bede go milo wspominac bo wiem ze niejedno zycie uratowal. I niejedno przyja na swiat.Bedziesz nazawsze w naszych sercach

mgr Sebastian Pienkowski

Psychoanalityk, Psycholog

Pomorski Ośrodek Psychodynamiczny
Gen. Maczka 2
Gdynia

Dziękuję za profesjonalną pomoc . Polecam Pana Sebastiana Pienkowskiego zwłaszcza tym którzy są zdecydowani sobie pomóc.

lek. dent. Tomasz Ciszkiewicz

Niska 6
81-646 Gdynia

Precyzyjnie i dokładnie wykonuje swoją pracę.Ja i moja rodzina od lat jesteśmy jego pacjentami.Nie pracuje na czas ,bo zabieg musi być przeprowadzony zgodnie ze sztuką.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Tomasz Sikora

Otolaryngolog

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Super lekarz godny polecenia byłam z 5 letnim synem i super podejście do małego pacjenta z czystym sumieniem polecam jeśli ktoś szuka otolaryngologa to jest lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Regina Sawicka-Turczyn

Pulmonolog, Internista

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Bardzo empatyczna osoba, o wysokiej kulturze osobistej. A do tego profesjonalna, traktuje pacjenta holistycznie. Takich lekarzy już się nie spotyka.

lekarz Elzbieta Jedrzejewska

Radiolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Obrońców Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Od wielu lat byłam pacjentką Pani dr.Elżbiety Jędrzejewskiej. Czułam się zaopiekowana, porządnie zbadana. Dla mnie to najlepszy radiolog w Gdyni. Dziś już nie pracuje w Spół. Lekarskiej. Czy gdzieś jeszcze pracuje? Proszę o informacje
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Natalia Gawrych

ul. Waleriana Szefki 15h/1
81-572 Gdynia

Bardzo dobry lekarz - konkretny, rzeczowy a przy tym wykazuje duża troskę o pacjenta. Operowała mi guza na nodze. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

Stacjonarna opieka rehabilitacyjna
ul. Jęczmienna 8
81-089 Gdynia

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Psychoterapeuta
                                       mgr Alicja Jankowska

mgr Alicja Jankowska

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapeutyczny
Kazimierza Górskiego 1/111
Gdynia

Pani Alicja to psychoterapeutka z powołania. Widać że wkłada serce by pomóc pacjentowi, ma ogromną wiedzę, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Rozmowa z nią jest profesjonalna, a ulga po rozmowie ogromna. Pani Alicja potrafi szybko i trafnie nakierować na właściwe tory. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Martyna

lek. dent. Karolina Wereda

PRZYCHODNIA PRZY ULICY PUŁASKIEGO
ulica Pułaskiego 4
81-368 Gdynia

Super profesjonalne podejście na każdym możliwym etapie, zarówno przygotowania do zabiegu jak i w trakcie. Pani lekarz przemiła, wszystko wytłumaczy, objaśni i poinstruuje. Sam zabieg wykonany wzorowo i bezboleśnie. Mógłby służyć jako przykład do nauki dla studentów. Oprócz Pani doktor także pozostała ekipa zasługuje na możliwie najwyższą ocenę. Niesamowicie uprzejme i wrażliwe podejście do pacjenta. Jeżeli człowiek jedzie na zabieg zestresowany to po przekroczeniu progu gabinetu natychmiast strach mija. Zabieg ...
Opinia dodana przez: Karol
Pani Justyna jest miła, serdeczna i bardzo profesjonalna. Leczenie jest bezbolesne, dokładne. Polecam nawet najbardziej wymagającym!!!
Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21
Gdynia

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Radosław Dąbrowski

Przychodnia Stomatologiczna
Buraczana 4/LU2
81-587 Gdynia

Niestety mam spore problemy z zębami i dentyści to lekarze, których odwiedzam najczęściej. Ale teraz moge z radością powiedziec, że znalazłam swojego specjaliste i nie zamienie na żadnego innego. :) Co tu dużo mówić: to lekarz z powołania; profesjonalny, uprzejmy, z ogromnym wyczuciem i najwazniejsze! Zęby są odbudowane idealnie! Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z efektów po wizycie u dentysty. Mam nadzieję, że zostanie już zawsze w Trójmieście i ...
Opinia dodana przez: Gruszka

dr Katarzyna Górska-Butowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.