Lekarze Gliwice

Do Pani Doktor Filip trafiłem po wizytach u kilkunastu innych laryngologów, których leczenie było nieskuteczne. Zostałem przyjęty w dniu, w którym umawiałem się telefonicznie na wizytę. Doktor Filip udziela porad telefonicznie jeszcze przed wizytą. Potrafi poświęcić wiele czasu pacjentowi. Byłem przyjmowany na wizyty nawet w soboty i niedziele. Diagnoza i leczenie było skuteczne. Pani Doktor nie interesuje się wynagrodzeniem tylko zdrowiem pacjenta. Jest prawdziwym lekarzem. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Adam Rajpert

Cytolog, Ginekolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED"
ulica Różana 7
44-100 Gliwice

Професіонал своєї справи. Лікар від Бога з великим та добрим серцем. Низький Вам уклін і величезна, не маюча кордонів подяка.❤️
Opinia dodana przez: Ірина

lekarz Bogusław Wyłuda

Neurolog

LUXMED Gliwice
Dworcowa 25
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Lucyna Turecka

Laryngolog

GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
GLIWICE,NIEDBALSKIEGO
44-121 Gliwice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Pomimo tego, że w poczekalni było dużo pacjentów Pani Doktor poświęciła mam naprawdę dużo czasu. Najpierw przeprowadziła dosyć dokładny wywiad, potem (pod pretekstem poszukiwania krasnoludków) zbadała nosek, gardło i uszy u mojej trzyletniej córki. Wspomnę tylko, że nie musiałam jej przytrzymywać tylko samodzielnie siedziala na krześle i bezproblemowo poddawała się badaniu. Następnie szczegółowo omówiła problem i z pomocą planszy wyjaśniła mi przyczyny ...

dr n. med. Tomasz Legaszewski

Radiolog, RTG

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Niesamowity CZŁOWIEK przez duże C. Jeszcze nigdy nie spotkałem wcześniej lekarza, który tak bardzo jak Pan Tomasz angażuje się w problem pacjenta. W moim przypadku trzeba było dodatkowych badań i Pan dr pokierował mnie gdzie trzeba po czym osobiście zadzwonił zapytać o wyniki badań. Miałem ogromne poczucie zaopiekowania się o mnie, co dało mi niesamowity komfort i bezpieczeństwo. Moja wdzięczność do tego lekarza jest nie do opisania!
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Kardiolog
                                       dr n. med. Jacek Sikora

dr n. med. Jacek Sikora

Kardiolog

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Bardzo dobry specjalista a zarazem sympatyczny człowiek pełen empatii. Rzadko trafia się na takiego lekarza. Jestem pacjentką Pana doktora od niedawna lecz mogę szczerze go polecić.

dr n. med. Wojciech Mikusek

Angiolog, Flebolog

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz pomógł tacie bardzo dziękujemy będę polecać każdemu Tata bardzo zadowolony jeszcze raz dziekujemy
Opinia dodana przez: Aleksandra

Barbara Malanowicz

CZP Feniks Gliwice
ul. Młyńska 8
44-100 Gliwice

Najlepszy pediatra jakiego znam. Kompetentna, profesjonalna, uprzejma z bardzo dobrym podejściem do dziecka. W skali do 1-5 daję 10 :) Pani doktor uważnie słucha, zleca konkretne badania. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy wlaśnie na Panią. Zadowolenie z leczenia 100%
Opinia dodana przez: Iwona
Nie chodze do pana ginekologa (inne wojewodztwo i daleko), ale mialam okazje sie z nim spotkac na porodowce w strzelcach opolskich i na oddziale gin. Tylko wejdzie do pokoju i wzbudza zaufanie, jest bardzo mily, wyrozumialy i wszystko ko konca wytlumaczy. Rozmawialam z pacjentkami ktore dojezdzaly na wizyte do pana az 80km ! Ginekolog z powolania.

prof. dr hab. n. med. Janusz Kowalski

Chirurg urazowy, Choroby zakaźne

Szpital Miejski Nr 1
ul,Kosciuszki
44-100 Gliwice

potwierdzam opinie swoich poprzedników, bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, potrafi uspokoić pacjenta i wyleczyć
Opinia dodana przez: rihanna

lekarz Zbigniew Chleboś

Ginekolog położnik, Cytolog

Gliwice

Lekarz rzeczywiście wspaniały. Jednak wkurza mnie jedna rzecz: zakłada wkładki domaciczne tylko w swoim prywatnym gabinecie (ok. 600 zł).Nie chce podać nazwy wkładki - mówi, że jest "dobra". Podobno w gabinecie na Opolskiej nie można założyć wkładki, bo nie ma do tego odpowiedniego sprzętu. (ciekawe jakiego, bo już kilka razy w tej przychodni miałam zakładaną wkładkę i się dało....)

lek. dent. Łukasz Pawlik

Kozielska 16/18
Gliwice
44-100 Gliwice

Lekarz,ktorego darze wielkim zaufaniem i polecam wszystim,sumienny i bardzo dokladny.
Wspaniała , kompetentna Pani Doktor. . Umie i chce słuchać pacjenta , udziela rzeczowych porad. miła , empatyczna. Bardzo się cieszę,że jestem pacjentką LEKARZA Z POWOŁANIA.
Opinia dodana przez: Irena Smolarz

mgr Krzysztof Świąder

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii
ul. Daszyńskiego 171
44-100 Gliwice

Chodzę do Krzysztofa na konsultacje od 3 miesięcy. Przyjazny, wzbudzający zaufanie psychoterapeuta. Jest bardzo dobrym słuchaczem, cierpliwy podczas rozmów, szczery, nie ocenia. Widać, że pracuje z pasją.
Opinia dodana przez: zabek
Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, na którego trafiliśmy. Wspaniałe, wspierające podejście zarówno do dziecka, jak i rodzica. Dzięki Pani doktor wychodzimy na prostą po kilkuletnim błądzeniu w poszukiwaniu diagnozy. Życzę nam wszystkim takich specjalistów i życzliwych ludzi.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Grażyna Chojecka-Budak

Laryngolog

Szpital Miejski Nr 1
ul,Kosciuszki
44-100 Gliwice

Miła i konkretna Pani Doktor.Wyleczyła mojego syna.Ale dowiedziałam się o przykrej wiadomości,że nie żyje.Szkoda,bardzo szkoda.
Pełna profesjonalność nic dodać nic ująć.Mało jest już lekarzy z takim ludzkim podejściem.Polecam w 100% Mariusz
Opinia dodana przez: Mariusz

Magdalena Foit

Okulista, Okulista dziecięcy

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Byłam u Pani doktor z dwuletnią córką doktor już trzykrotnie . Świetne podejście do dzieci i do rodzica. Rzeczowo tłumaczone, osoba życzliwa, uprzejma, wyrozumiała i bardzo sympatyczna. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Roksana

lek. dent. Magdalena Kara

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ART-MEDICA
Sieronia 16
44-100 Gliwice

To mój ulubiony lekarz dentysta - po wizytach u Pani dr. Kary przestałam się bać fotela dentystycznego.

lekarz Sabina Widenka

Internista, Diabetolog

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Pani doktor poświeciła mi wystarczająco dużo czasu aby wyjaśnić jak leczyć się insuliną, bo nikt wcześniej mi dokładnie nie wytłumaczył tylko zapisywał lek. Polecam!
Opinia dodana przez: Krzysztof1