Lekarze Gliwice

Internista, Transplantolog

Klinika Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej
Wybrzeże Armii Krajowej 15
44-101 Gliwice

Kontakt z dr Tomszem Czerw jest fantastyczny człowiek kompetentny ciepły wrażliwy dużo czasu poświęca dla pacjenta
Opinia dodana przez: Bogusia

lek. dent. Maria Nowak-Kowalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Rodzinna TOTAL-MED
ulica Chorzowska 1
44-100 Gliwice

Świetna stomatolog ! Jeżeli boisz się dentysty to spokojnie możesz iść do tego lekarza. Kompetentna, wszystko wytłumaczy,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie a nie jak maszyna a przy tym jest bardzo miła :)
Opinia dodana przez: dyszka

lek. dent. Dominika Zaremba

Matejki
44-100 Gliwice

Cudowna specjalistka ! Tłumaczy wszystko ze spokojem i opanowaniem. Ząbki leczone przez Panią doktor nie wymagają poprawy. Wszystko jest robione higienicznie i czysto. Pani Dominika podchodzi profesjonalnie, indywidualnie do pacjenta. Szkoda, że nie przyjmuje już na Matejki...
Opinia dodana przez: Sabina

lek. dent. Mateusz Rospond

Zawiszy Czarnego
Gliwice

Świetny dentysta, szczegółowo wszystko tłumaczy, wyleczone parę zębów, tylko do niego chodzę, dzięki niemu przestałem bać się stomatologów
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Łukasz Twardoch

Syriusza 26
44-117 Gliwice

Do gabinetu Pana Doktora Łukasza Twardocha trafiłem 7 lat temu. Moje zęby z uwagi na przebyte w dzieciństwie choroby i zażywane antybiotyki były szare i stosunkowo słabe. Pan Doktor zaproponował rozważenie porcelanowych koron. Skorzystałem z tej propozycji i każdego dnia gratuluje sobie tej decyzji. Teraz mam komplet uzębienia z jasnym naturalnym kolorem (góra i dół). Gryzienie bardzo twardych pokarmów nie sprawia mi żadnego problemu. Mojej mamie (bardzo wymagającej pacjentce), Pan ...
Opinia dodana przez: Maciek

lekarz Aldona Chróściewicz

Al.W.Korfantego 6/6
44-100 Gliwice

Pani Dr z ogromną wiedzą, bardzo sympatyczna, cierpliwa. Diagnozy trafne. Dla każdego pacjenta ma czas, bardzo fajne podejście do dzieci. Polecam z całego serca Panią Doktor
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jolanta Woźnica

Jana Pawła II 14e lok. 2
44-100 Gliwice

Świetny specjalista i dobry człowiek. Studentka Akademii Medycznej w Warszawie, lekarka "starej daty", dla której nie liczył się kontrakt z NFZ ale pacjent. Niestety, od 8 lat nie żyje.
Opinia dodana przez: K

lek. dent. Zdzisława Książek-Hędrzak

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Świetna dentystka! Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Stara się leczyć zęby w taki sposób aby pacjent jak najmniej cierpiał ;-) Polecam osobom, które boją się dentysty, pani doktor jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dobrze leczy !
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Aleksandra Deżakowska

Tarnogórska 217B
44105 Gliwice

Polecam wszystkim, którzy poszukują dobrego dentysty w Gliwicach dla całej rodziny. Do pani doktor Aleksandry Deżakowskiej poszłam z córeczką. Teraz sama też leczę zęby tylko u niej.
Opinia dodana przez: magda
Pani doktor Kuszkowska to profesjonalny lekarz ortodonta. Szczerze mogę ją polecić. Przy każdej wizycie kontrolnej byłam informowana na jakim etapie jest moje leczenie i jaki będzie następny "ruch". Czułam się bezpiecznie. Moje leczenie trwało dość długo ze względu na mój wiek (po 40.) i uwarunkowania, ale efekty znacznie przerosły moje oczekiwania. Gdybym wiedziała, że mogę zacząć się uśmiechać bez zakrywania ust, zdecydowałabym się o wiele wcześniej, ale tylko u tej ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Dominik Bałuka

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Żabińskiego
Gliwice

Bardzo przyjazny i oddany pacjentowi lekarz.To on postawił na czas właściwą diagnozę. Wzbudza zaufanie, doskonały chirurg.Właśnie mnie operował w klinice w Katowicach. Jest godny polecenia. Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo dziękuję Panie doktorze za szczęśliwą operację i opiekę medyczną w czasie pobytu w klinice. Serdecznie dziękuję . Pacjentka z Gliwic.

lekarz Liwia Colins

Chirurg onkolog, Onkolog

centrum onkologiczne
armii krajowej
Gliwice

Polecam !!! mimo młodego wieku bardzo duża wiedza!! i fachowośc moge powiedzieć że chyba najlepszy lekarz na tym oddziale!!

lekarz Barbara Świerad-Stopa

Chirurg dziecięcy

ulica Kozielska 4
44-100 Gliwice

Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą. Zawsze pomoże i doradzi. Zawsze poświęci swój czas dla pacjentów.

lekarz Joanna Pawłowska

Lekarz rodzinny

Przychodnia "ANIMED"
Lipowa 36
44-100 Gliwice

Świetny lekarz. Można przyjść z każdym problemem zdrowotnym. Jako lekarz rodzinny prowadzi mnie już 3-4 lata i jestem w pełni zadowolony z jej usług. Jako pierwsza podjęła kroki gdy zaczynała się u mnie niedoczynność tarczycy i nie tylko. Świetny lekarz. Najlepszy w tej przychodni.
Opinia dodana przez: dyszka

lekarz Roman Kawalski

Lekarz rodzinny

Medestetica- Gabinet Medycyny Estetycznej
ul. Raciborska 12
44-100 Gliwice

Bardzo dobry, kompetenty lekarz w swojej dziedzinie. Jeśli to jest ten sam, który przyjmuje w Przychodni Żerniki w Gliwicach. W badaniu pomaga sobie aparatem USG. Ma skłonność do wchodzenia w kompetencje lekarzy specjalistów, co można odczytywać na plus i na minus. Czasami diagnozy obu lekarzy i ostateczne leczenie różniły się.
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Marek Kopała

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Lekarz starannie i kompleksowo podchodzący do problemów pacjenta. Podczas ponownej wizyty usłyszałam odpowiedź na wszystkie pytania, które zadałam w temacie mojego problemu zdrowotnego. Po czym lekarz zalecił mi specjalistę od innego problemu, który tkwi we mnie. Nie płaciłam za tę wizytę, ponieważ lekarz stwierdził: " po prostu porozmawialiśmy" :-) Dziękuję panie Doktorze...
Opinia dodana przez: Władysława

dr n. med. Adam Idasiak

Radioterapeuta, Onkolog

Puszkina 2/1
44-100 Gliwice

***** ok! Дуже уважний та досвідчений спеціаліст. З бажанням допомогти. Бажаю успіхів в діяльності. До наступного візиту. Дякую.
Opinia dodana przez: Suliy

lekarz Tomasz Kłopotowski

Internista, Toksykolog

Chorzowska 13/45
44-100 Gliwice

Witam chciałam z całego serca podziekować Ordynatorowi Oddziału Toksykologii panu dr Tomaszowi Kłopotowskiemu oraz całemu personelowi oddziału toksykologii za uratowanie mi życia w maju 2020 trafiłam na oddział toksykologii w bardzo złym stanie!!Pan ordynator uratował mi życie i jestem mu za to bardzo bardzo wdzięczna.Dziekuje Alicja K.
Opinia dodana przez: Alicja K.

lekarz Joanna Klorek

Psychiatra

ulica Czarnieckiego 31/6
44-100 Gliwice

Swietna kobita! Swietny specjalista! Bardzo ciepla I empatyczna co w tej profesji jest bardzo wazne. Zaangazowana w pomoc I odpowiedni dobor lekow. Wyrozumiala I trafnie diagnozuje jak I dobiera leczenie. Choruje na nerwice, depresej w tymfobie spoleczna I pomogla mi bardzo. Moge normalnie funkcjonowac. Ze szczerego serca polecam Pania doktor !
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Miłosz Zbroszczyk

Radiolog

gliwickie centrum medyczne
kościuszki 29
44-100 Gliwice

Jestem wdzięczna Panu doktorowi za - można by powiedzieć- uratowanie mi życia. Pan doktor wykonał embolizacje tetniaka mózgu. Zabieg przebiegł bez powikłań. Jestem trzeci tydzień po zabiegu i czuję się świetnie. Bardzo dziękuję Panu Doktorze. Polecam. Pacjentka Joanna C.
Opinia dodana przez: JOANNA