Lekarze Jastrzębie-Zdrój

lekarz Andrzej Warlewski

Lekarz rodzinny

Jastrzębie-Zdrój

Nie poznalem nigdy lepszego lekarza - Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, stara się przepisywać tańsze odpowiedniki leków (jeśli takie istnieją dla danej dolegliwości) do tego zawsze się interesuje pacjentami - idealny lekarz rodzinny zdecydowanie najlepszy w Jastrzębiu Zdroju i okolicach - a wiem co mówię bo miałem do czynienia z kilkoma różnymi lekarzami - albo byli nieuprzejmi, , bądź też nie chcieli przepisywać skierowań na badania - wszystko to ...
Opinia dodana przez: Bartek

Tomasz Juda

Endokrynolog

Jas-Medica Badania Prenatalne sp. z o.o.
Wielkopolska paw.133
44-335 Jastrzębie-Zdrój

jako lekarz jest skuteczny nie zachłanny na pieniądze poświęca dużo czasu pacjentowi wyjasnia chorobę tak aby można było zrozumieć jedyna wada to to że doktora nie ma dość często wizyty są przekładane wynika to zapewne z uzaleznienia alkoholowego doktora ale to tez tylko człowiek polecam
Opinia dodana przez: jenifer

lekarz Krzysztof Dąbrowski

Anestezjolog, Pediatra

Czecha 15
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Brakuje skali gwiazdek dla takich lekarzy jak Pan Krzysztof! Profesjonalista, który ma czas wysłuchać/dopytać małego pacjenta oraz rodzica do końca i postawić słuszną diagnozę, zaplanować leczenie a nawet wskazać rehablilitację w celu szybszego powrotu do zdrowia. W świetle "pandemi" potrafi przyjąć bez zbędnych fanaberii. Polecam wszystkim i dziękuję Panu serdecznie za leczenie moich dzieci.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Mieczysław Pruel

Ortopeda, Lekarz sportowy

Szpital wojewódzki
Jana pawła 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

Henryka Drużyńska-Skarbek

Rehabilitant, Rehabilitant dziecięcy

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny Dla Dzieci NZOZ Helmed Rehabilitacja w domu pacjęta
Jastrzębie Zdrój Ul Kościuszki 14
Jastrzębie-Zdrój

bardzo dobry lekarz uorzejma widac że kocha dzieci i to co robi polecam zdecydowanie
Opinia dodana przez: barbarossa

lekarz Ewa Jaworska-Jama

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jastrzębie-Zdrój

Witam, ja także chodziłam do Pani Ewy i nie mogę powiedzieć złego słowa. Ciąża przeprowadzona świetnie.Wszystkie badania miałam.Nawet jak spuchły mi kostki Pani Ewa mi pomogła i przepisała receptę. Dziwi mnie ilosć komenatrzy negatywnych, bo chyba faktycznie pisza to sfrustrowane osoby, którym przydarzyło się coś złego i obwiniają lekarza.Na niektóre wydarzenia lekarz nie ma wpływu. Ja jestem zadowolona, znów jestem w ciazy i napewno pójdę do Pani Ewy. Klimat w ...
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Michał Posturzyński

Michał Posturzyński Stomatologia
ul. Mazowiecka 10
Jastrzębie-Zdrój

Polecam Pana doktora Michała ponieważ ma wyjątkowo miłe podejście do pacjenta, wytłumaczył mi cały przebieg zabiegów jakie będą wykonywane aby uzyskać pełne uzębienie. Miałam wykonane 4 implanty , uzyskałam piękne uzębienie dzięki wielkiej precyzji, fachowości i cierpliwości doktora Michała. W dodatku cena za taką robotę była naprawdę bardzo dostępna.
Opinia dodana przez: Róża

lek. dent. Joanna Golik

Niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, praktyka lekarza rodzinnego "SZEROKA"
Tysiąclecia 15e
44-268 Jastrzębie-Zdrój

Pani stomatolog brakuje czasu na przeprowadzenie dokładnego leczenia ,ciągle się spieszy ze wszystkim i przy czym jest nie dokładna ,a zęby nie do końca dobrze doleczone .
Opinia dodana przez: Natalia

Halina Komorowska

Gabinet Lekarski
324715 Jastrzębie-Zdrój

Chodzę do Pani Doktor i jestem zadowolona jak z żadnego innego lekarza. uprzejma,miła,pełna empatii dla pacjenta, zna swój fach i jest w nim profesjonalistka. Naprawia moje zęby leczone przez innego lekarza i żałuję tylko ze tak późno trafiłam do Pani Doktor. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Konrad Cichoń

Kaszubska 7 lok. 63
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Brak zapisów, trzeba sporo odczekać w kolejce ale cena w stosunku do podejścia i jakości najlepsza w tym mieście !
Opinia dodana przez: Adi

Sławomir Kornaś

Protetyk, Stomatolog

Kor-Dent Gabinet stomatologiczny
Katowicka 5
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pan Kornaś jest bardzo miły i kompetentny, bardzo dobrze leczy zęby. W sumie u niego miałam plombowane 8 zębów, z czego 4 były poprawiane po poprzednim stomatologu, do którego wcześniej chodziłam. Również miałam ściągany kamień. Bardzo bezbolesnie wykonywane zabiegi, pomimo że nigdy nie chciałam znieczulenia. Pan Kornaś zawsze był tym zaskoczony :D Bardzo polecam Jego usługi.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Marek Ciepiela

Ginekolog, Ginekolog położnik

ul. Dworcowa 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Niestety nie polecam..po roku nieudanych starań o dziecko w tym czasie kilka wizyt dr twierdzi że wszystko super starać a bóle coraz większe po czym ląduje w szpitalu z takim bólem gdzie operują okazuje się endometrioza w dość zaawansowanym stadium . Także niestety nie rozpoznał tego co się dzieje mimo wizyt i zgłaszanych dolegliwości.

lekarz Anna Mura

Żeromskiego 34a
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Była moim pierwszym ginekologiem. Później nasze drogi się rozeszły. Chodziłam do różnych lekarzy. każdy twierdził, że jestem w ciąży i chodziłam przynajmniej 2 razy w ciągu miesiąca na badanie krwi. Za każdym razem test wychodził negatywnie. Aż w końcu znów trafiłam do Pani doktor. Od razu podczas pierwszego badanie wykryła nieprawidłowości w moim układzie rozrodczym. Później zaszłam w ciążę. Zawsze mogłam liczyć na pomoc gdy miałam jakieś wątpliwości. Czy to ...

lekarz Janusz Gardeła

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Wielki człowiek to cud że do niego trafiłem . Naprawdę uratował mi życie . Wielki szacu to za mało. Szczegółowo wyjaśnia co jest, jaki będzie przebieg leczenia. Wysoka kultura osobista. Każdemu życzy żeby tylko trafiali na takich lekarzy
Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Daria Dąbrowska

Psychiatra

al. Jana Pawła II 1 lok. 5
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Bardzo polecam Panią doktor leczę się u niej już dwa lata jako jedyna dobrała mi odpowiednie leki czego inni lekarze nie umieli dobrać ma czas na rozmowę i wysłucha nawet jeśli mój czas w gabinecie dobiegby końca
Opinia dodana przez: Adriana l

dr Paweł Warchałowski

Lekarz rodzinny

Jastrzębie-Zdrój

Bardzo miły lekarz. Cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Zleca potrzebne badania. Ma w gabinecie regał z książkami z różnych dziedzin medycznych, więc wciąż się dokształca. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Renata Zarzecka

Wss nr 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Bardzo polecam. Pani doktor jest jedynym lekarzem który potrafi wyprowadzić moja córkę z choroby nie korzystając z Antybiotyków. Indywidualne i profesjonalne podejście do dziecka.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Eugenia Karłowska

Dworcowa 1d (Medicus 2)
Jastrzębie-Zdrój

Chodziłam z moją 6 latką od lekarza do lekarza, ciągle mi mówili, że wymyślam, że jestem nadopiekuńcza a dziecku nic nie jest. 7 lekarzy traktowało mnie jak idiotkę. A pami doktor po jednej wizycie i zadaniu kilku pytań, jakby wiedziała sama co się dzieje w moim domu, wysłała mnie do specjalisty rozpoznając zaburzenia ze spektrum autyzmu i alergię na gluten! Mowila, ze sama nie moze dac diagnozy, ale wreszcie ktos ...

lekarz Ewa Świca-Kozielska

Reumatolog, Internista

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Niestety tak jak większość lekarzy teraz: wywiad lekarski ograniczony do minimum szybko pobierznie raczej olewająco tłumaczenie choroby żadne jaką chorobę pani dr stwierdziła dowiedziałam się tylko z karteczki jaką mi wręczyła w zasadzie nie uzyskałam żadnej konkretnej porady jak sobie radzić z dręczącymi mi dolegliwościami

dr n. med. Jan Lejman

Ortopeda, Traumatolog

Warszawska 1
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Witam, 12 lat temu ledwo przeżyłam wypadek samochodowy... lewa noga była w takim stanie że zastanawiano się nawet nad amputacją ;( Jednak dziś chodzę a nawet biegam dzięki dr Lejman. Serdecznie chciałam za to podziękować, dziękuje za opiekę, wsparcie i normalne życie ;)