Lekarze Kościerzyna

Alergolog, Pediatra

Fach dent
Piechowskiego 3
Kościerzyna

Doktor Bławat. Polecam z całego serca. Wie co robi. Za każdym razem trafia w punkt i dziecko jest wyleczone. Zawsze uśmiechnięta,miła, uprzejma do rany przyłóż 🙂
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Małgorzata Sabiniarz

ul. Rzemieślnicza 12
83-400 Kościerzyna

Bardzo delikatna i miła doktor, a przy tym kompetentna. Bardzo polecam. Pomogła mojemu dziecku w sobotę ,kiedy nikt nie chciał nas przyjąć

lekarz Krzysztof Bunikowski

83-400 Kościerzyna

Dobry lekarz, specjalista 1 klasy polecam tego lekarza...........................................................................................................................................................................................
Opinia dodana przez: Tony

lekarz Przemysław Sieracki

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Lekarz bardzo kontaktowy,uprzejmy. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta.Wszystko jasno tłumaczy.Bardzo polecam.
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

Otolaryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Władysław Domieniecki

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Jacek Szewczuk

Kościerzyna

Dr jest profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjentki wszystko wyjaśnia. Robił mi dwa cesarskie cięcia szycie idealne estetyczne. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Joanna R
Bardzo się cieszę że trafiłam na Pana doktora jest to osoba bardzo życzliwa miła i kompetentna wie co robi i ma podejście do pacjęta a przytym nie jest nastawiony na kasę kiedy po operacji kolana spytałam czy może podjąć się dalszego leczenia mojego kolana bez wahania kazał zgłosić się na fundusz do przychodni a mógł przecież powiedzieć że owszem ale prywatnie .Uważam że jest to jeden z najlepszych lekarzy z ...
Opinia dodana przez: Anna

Piotr Jarecki

Chirurg ogólny, Urolog

Tetmajera 2a
Kościerzyna

jestem bardzo nieufny w stosunku do lekarzy,jednak po 1ej wizycie bardzo przypadl mi do gustu.wszystko jeszcze przedemna ,lecz pierwsze spotkanie z dr.Jareckim pozwolilo mi utwierdzic sie w przekonaniu,ze chyba bedzie to ten lekarz,ktorego od dawna szukalem.w pelni popieram wszystkie pozytywne opinie ,zas gdyby ktos ocenil w sposob negatywny tego lekarza to nigdy nie dal bym temu wiary .zaznaczam ,ze jest to moja opinia po 1 ej wizycie i nie wierze,ze ...
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Lekarz rodzinny
                                       lekarz Igor Gusarski

lekarz Igor Gusarski

Lekarz rodzinny

ISPL lek. Igor Gusarski
Szopińskiego 1
83-400 Kościerzyna

Jestem pacjętką lekarza Igora Gusarskiego od 4 lat i mimo ,że od jakiego czasu nie mieszkam w Dziemianach dojeżdżam prawie 90 km na wizyty.Uważam tego lekarza za bardzo kompetentnego.Zrezygnowałam ze swojej przychodni,którą mam pod nosem z różnych przyczyn.W gabinecie lekarza Igora Gusarskiego panuje przyjemna atmosfera,która dobrze wpływa na moją psychikę.Polecam absolutnie tego lekarza bo jeszcze nigdy nie była tak usatysfakcjonowana kontaktem z lekarzem.
Opinia dodana przez: Iwona
{'id': 41730, 'name': u'Ko\u015bcierzyna'} Urolog
                                       dr n. med. Joanna Bagińska

dr n. med. Joanna Bagińska

Urolog

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Pani Doktor - Bardzo Dziękuję!!!! Byłem w sumie u pięciu specjalistów, dopiero Pani była w stanie postawić diagnozę i pomóc. Szacunek. Życzę każdemu spotkania tylko takich lekarzy. Marek.
Opinia dodana przez: Marek

dr Marek Moll

Kościerzyna

Gorąco polecam tego lekarza,przed wizytą u niego byłam u wielu innych,którzy nawet nie zareagowali na moje wyniki.Dr Moll natomiast zareagował od razu,naprawdę polecam!!!!

lekarz Krzysztof Klawoon

Ortopeda, Traumatolog

83-400 Kościerzyna

Wspaniały człowiek, bardzo miły i kompetentny specjalista. Dane schorzenie i zabieg omawia wręcz obrazowo. Polecam w 100% przyjmuje również w środy w POLMEDZIE w Starogardzie Gd. Ciekawa jestem czy wykonuje zabieg cieśni nadgarstka w szpitalu w Kościerzynie, bo szukam specjalisty, a w Doktora ręce bym się oddała :))

lek. dent. Jolanta Koseda

N.Z.O.Z. KOS-DENT Jolanta Koseda
Drogowców 21A
83-400 Kościerzyna

Jest lekarzem godnym polecenia,jestem zadowolona z wizyty,bardzo miłe podeście do pacenta .Dobrze wytłumaczy,można doskonale zrozumieć,zęby dobrze zrobione ,są równe bez zgrubień nie przeszkadzają przy posiłkach,polecam wszystkim,którzy mnie poproszą.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Internista, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia"
Skłodowskiej-Curie 7
83-400 Kościerzyna

Pani doktor życzliwa, przesympatyczna, zawsze poświęca pacjentom dużo czasu. wszystko wytłumaczy, rozwieje wątpliwości polecam naprawdę super lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Hanna

lekarz Adam Małecki

Psychiatra

Chojnice
8 Marca 14 A
89-600 Kościerzyna

Muszę iść do lekarza jednak nie rozumiem jednej rzeczy, dlaczego oni ze mną nie rozmawiają np. Skupiają się wyłącznie na moim zachowaniu, mówiąc co robię lub przerywają rozmowy głównie na czatach. Jeżeli coś mówią to zawsze znajdą jakiś pretekst, aby zakończyć rozmowę. Rozmawiałam z jednym kolega przez prawie 3 miesiące i dialog dobiegł końca, sam powiedział ze nie wie czy wróci do mnie na czat. Niestety to ja muszę słuchać ...

lekarz Tomasz Wandzilak

Chirurg ogólny, Urolog

ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2A
83-400 Kościerzyna

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Mariana Karwan

ul. Lubomira Szopińskiego 1a/5
83-400 Kościerzyna

Dr Mariana Karwan jest bardzo życzliwym i zaangazowanym lekarzem. Przeprowadza starannie wywiad, bada pacjenta i analizuje wyniki zleconych badań. Pomaga pacjentowi cierpiącemu przez skierowanie go na zabiegi rehabilitacyjne, których inni lekarze dawniej nie raczyli zastosować. Być może działo sie tak nie z ich winy, ale z powodu ograniczeń finansowych narzuconych przez pracodawców i kontrakt NZOZ. Podczas wizyty stara się poinstruować pacjenta jak ma postepować, aby ulatwić pokonanie choroby i zmniejszyć ...
Opinia dodana przez: Marek P

Agata Okrój

Pielęgniarka

Kościerzyna

Super fachowiec!!! Polecam!!!Bardzo miła, delikatna,dusza nie człowiek.

lekarz Juliusz Macierzanka

83-400 Kościerzyna

Pan dr.Macierzanka bardzo miły i uprzejmy.Przeprowadził szeroki wywiad. Badanie zostało dokonane bardzo rzetelnie. Z wielką uwagą wszystko sprawdził. Niczego nie przegapił. Zlecił szereg badań. Czułam,że trafiłam na kompetentnego lekarza,który przy tym dba o dobre samopoczucie pacjenta.
Opinia dodana przez: Małgorzata