Lekarze Kościerzyna

lekarz Cezary Bednarski

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Czekam na zabieg u Pana doktora,po wstępnej wizycie odniosłam bardzo dobre wrażenie,mam nadzieję że na koniec dołączę do grona zadowolonych pacjentów, trzymajcie kciuki 🙂
Opinia dodana przez: Maria Wegner

dr n. med. Krzysztof Szkarłat

Urolog

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Cóż mogę powiedzieć. Do dr. Krzysztofa Szkarłata trafiłem w marcu 2014 po nieudanej operacji moczowodu w innym szpitalu. Jedyne co mi byli w stanie zaoferować inni urolodzy po 6-ciu miesiącach leczenia pooperacyjnego to było usunięcie zdrowej nerki. Czterech urologów z takich ośrodków jak Poznań i Łódź odmówiło podjęcia się operacji z uwagi na brak odpowiednich narzędzi i zespołu operacyjnego. Powodzenie operacji kształtowało się na poziomie ok 20%. Ponownej operacji podjął ...
Opinia dodana przez: Błażej Kaszuba

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

Tetmajera 2a
Kościerzyna

Wspaniały człowiek, zawsze wyciągnie rękę do pacjenta, bardzo czuły i delikatny fachowiec. bardzo mi pomógł a było ciężko .Badania przeprowadzał rewelacyjnie i z ogromnym wyczuciem . Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :( "Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

lekarz Zbigniew Aleksandrowski

Laryngolog

Jeziorna 16
83-400 Kościerzyna

Spokojny, kompetentny, rzeczowy. Zapewnia kontakt przez 24 h. na dobę po przeprowadzonym zabiegu. POLECAM
Umówiłam się do Pani Joanny w placówce JKMed. Potrzebowałam terapi psychiatryczynej a najbardziej pomocy z problemami nerwicy. Po wysłuchaniu mnie i zbadaniu funkcji manualnych dostałam tylko receptę na leki. Diagnozę otrzymalam dopiero gdy sama zapytalam co mi jest. Nie otrzymalam żadnej porady jak sobie radzić z moimi problemami. Żadnego dobrego słowa ani propozycji kolejnego spotkania. Po prostu totalna zlewka. Jestem bardzo zawiedziona!
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Leszek Mostowski

Laryngolog

ul. Adama Mickiewicza 4
83-400 Kościerzyna

Bardzo dobry laryngolog ,podcięcie wędzidełka u syna trwało sekundę.Bardzo dobre podejście do dzieci.

dr Maciej Wąsowicz

Szpital Specjalistyczny
Kościerzyna

Trafiłam do dr. Macieja Wąsowicza z polecenia, będąc już w 3 trymestrze ciąży. Szkoda, że tak późno, bo jeździłam do Trójmiasta i tam prowadziłam ciążę, mając tak kompetentnego lekarza "pod nosem". Lekarz ten posiada w gabinecie nowoczesny sprzęt USG oraz jest bardzo uprzejmy, dokładny i kulturalny a wizyty przebiegają punktualnie i w miłej atmosferze. Mam porównanie z innymi lekarzami i naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

ul. Juliusza Słowackiego 29
83-400 Kościerzyna

Do grudnia 2022 bardzo wysoko ceniłam tego lekarza. Ma bardzo dużą wiedzę, jest kompetentny. Dwie moje ostatnie wizyty bardzo mnie zaskoczyły. Pierwsza 13 grudnia 2022, druga 03.03.2023. Za każdym razem na każdy mój problem zdrowotny była riposta podbudowana długim wywodem akademickim.na doradztwo jak mam postępować z moim problemem i jak wybrnąć z trudnej dla mnie sytuacji zabrakło czasu . Nerwowa atmosfera oboje byliśmy zdenerwowani , a stres nie jest dobrym ...

lek. dent. Anna Śpiewak

ul. Rzemieślnicza 12
83-400 Kościerzyna

Ja jako nowy pacjent, zostały mi stwierdzone 3 lub 4 wady, jak się okazało gdy poszłem do mojej pani dentystki, że żadnej z tych wad ona nie dostrzegła. Została mi wyleczona pruchnica jednego zęba najprawdopodobniej też było to naciagnie. Pani doktor doskonale tłumaczy wady zdrowych zębów.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Bożena Bułatek-Beniuszys

Pulmonolog, Pediatra

Legionów Polskich 3
83-400 Kościerzyna

jeśli chodzi o mię to wszystko dobrze dobrze

lekarz Marek Fanslau

Psychiatra

Różana (za apteką)
83-400 Kościerzyna

Ja z dzieckiem byłam 14 razy u różnych lekarzy i miała 15 różnych podejrzeń w diagnozach(poważnie).Na 14 lekarzy,przebywaniu w klinikach,szpitalach,wzywaniu pogotowia-trafiło 2 lekarzy(w tym Pan doktor).Poświecił mojemu dziecku 2,5 godziny.Polecam każdemu takiego lekarza.Prosze mi wierzyć że trochę się najeździłam i ile razy mi wmawiano że córka jest,, perfekcyjnie zdrowa,,gdzie się okazało że ma-początki epilepsji.Dziękuje p.doktorze a Wam polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Maciej Tlołka

Pediatra, Neurolog dziecięcy

Cegielnia 1
83-400 Kościerzyna

Polecam Pana doktora. Super podejście do dzieci. Wieloletnie doświadczenie co widać od pierwszej chwili podczas wizyty.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dawid Mrozik

ul. Alojzego Piechowskiego 38/110
83-400 Kościerzyna

Lekarz zdecydowanie z doświadczeniem i wiedzą, to widać. Szkoda, że tej wiedzy nie przekazuje pajentowi, trochę brakowało mi interakcji, ale warto pytać - bo wtedy zdecydowanie ze szczegółami odpowiada. Wizytę miałem umówioną na 2tyg po moim telefonie, przyszedłem z diagnozą zablokowanyc 2 palców w ręce.
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Andrzej Golonko

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Salus"
ulica  Klasztorna 7
83-400 Kościerzyna

Jestem pacjentkom od 18 lat. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże. Zawsze rzeczowy, kompetentny, urzejemy. Wykonywał zabieg usunięcia endometrium i wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Teraz chodzę na standardowe wizyty i nie mogę napisać ani jednego złego słowa. Jest jedynym lekarzem, do którego chodzę bez obaw. Zastanawiam się skąd biorą się nieprzychylne, anonimwe komentarze. Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Agnieszka Jackiewicz

Szpital
A. Piechowskiego 36
83-400 Kościerzyna

Polecam Panią Agnieszkę Jackiewicz , balam się isc na wizytę z powodu niektórych opinii ale zaryzykowałam... Jestem po usunięciu dwóch guzków na głowie. Wszystko przeprowadzone sprawnie i w miłej atmosferze. Pani doktor uśmiechnięta i konkretna . Polecam :)
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Piotr Fornal

Kościerzyna

Chodziłam do różnych lekarzy, nawet do tych co pracują w szpitalu... w pierwszej ciąży chodziłam do kogo innego oczywiście było ok ale wizyty co 3 tyg trwały 3min i koszt był 150zł - niektórzy się pewnie domyślają o kogo chodzi - nie będę wymieniać nazwisk... do dr Fornala trafiłam świadomie mimo tych wszystkich opinii. Dla mnie jest rzeczowy co jest najważniejsze, trafiłam do niego już z problemem i kompletem dokumentów ...
Opinia dodana przez: Zosia
Pani doktor przede wszystkim oprócz tego ,że jest świetnym lekarzem to jest dobrym człowiekiem.Nie unosi sie pychą, wyższością nad pacjentem, rozmawia jak równy z równym, stara sie zrozumieć problem, wysłuchać i poradzić.Wielokrotnie wcale nie potrzebując godzi sie pomagać.I nie cyrtoli bez sensu tylko konkretnie mówi,szuka odpowiednich rozwiązań.Polecam z czystym sumieniem z całego serducha.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Włodzimierz Zrodowski

ul. dr. Leona Heykego 2/1
83-400 Kościerzyna

Cudowny lekarz, polecam! Byl pierwszym ginekologiem, u ktorego bylam, do dzis z zza granicy jezdze do niego, poniewaz w zadnym innym gabinecie nie czuje sie tak bezpiecznie, a zarazem traktowana profesjonalnie.

lekarz Beata Kamińska

Wenerolog, Dermatolog

Słowackiego 29
83-400 Kościerzyna

Dziękuję bardzo pani Beacie za bardzo dobre podejście do syna leczenia trądziku z stanami zapalnym leczenie długotrwałe ale z zmianami na lepsze nie ma lepszego lekarza podejścia Polecamy serdecznie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Marek Kuczmarski

83-400 Kościerzyna

Zupełnie przypadkiem trafiłam w jego ręce, bo w Kartuzach była prawie dezynfekcja SORu. Faktycznie na 90% jestem pewna , że to był on. Przekonały mnie te opisy bolesnych badań. To jest prawda. Na wstępie miał burzące, bo nie miałam wydruku KTG. A ja bardzo nie lubię być na dole i odpowiedź sama mi wyleciała więc się uspokoił. Zatrzymał mnie na wywołanie przed tym KTG. To była bardzo dobra decyzja. Byłam ...
Opinia dodana przez: Katarzyna