Lekarze Lębork

Justyna Murawska-Janusz

al. Wolności 40a (parter
84-300 Lębork

Muszę przyznać, że obsługa lekarska na bardzo wysokim poziomie, polecam z cała stanowczością ze względu na profesjonalną pracę pani stomatolog oraz przyjazną atmosferę, dziękuję.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Piotr Lis

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

Przyjechałam na wizytę z Warszawy, lekarz z polecenia. Wszystko dokładnie wytłumaczył. Kompetentny, uprzejmy i zarazem zabawny. Atmosfera bezstresowa. Lekarz z powołania. Ma czas dla pacjenta. Dzięki Panu doktorowi rozwialam wszystkie swoje wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Piotra każdemu.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jarosław Feszak

Chirurg ogólny, Gastrolog

84-300 Lębork

Wspaniały lekarz, pełen empatii i zrozumienia. Operacja przeprowadzona wzorcowo, opieka po operacji również. Oddział oraz ludzie tam pracujący, którymi kieruje Pan Doktor zasługują na pełne uznanie. Polecam!
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Bartosz Jurkiewicz

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Lekarz Bartosz Jurkiewicz z Gdyni - bo o Nim chciałbym napisać. Najlepszy chirurg z jakim miałem do czynienia. Prowadził mnie przez 4 dni w szpitalu miejskim, przyjęcie na oddział, konsultacje, badanie kolonoskopijne po sam wypis. Niesamowita osobowość, początkowo miałem panikę kiedy dowiedziałem się, że niestety muszę zostać na kilka dni w szpitalu - myślę, że tyczy się to prawie każdego z nas - panika. Pan Bartosz niesamowicie ciepło - i ...
Opinia dodana przez: Robert
Świetny lekarz, poświęca pacjentce dużo czasu, zawsze uśmiechnięty i gadatliwy, co skutecznie rozładowuje stres. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentks

lekarz Brygida Markowiak

Lekarz medycyny pracy, Internista

Kusocińskiego 38
84-300 Lębork

miło spotkać takiego lekarza,który zawsze i dla wszystkich ma czas
Polecam. Młoda,miła i profesjonalna Pani doktor . Podczas mojej pierwszej wizyty u niej zrobiła: wywiad,usg,cytologię i bad ginekologiczne.doradzila antykoncepcję.nie spieszy się,skupia się na pacjentce.ja będę do nie chodziła.
Opinia dodana przez: Marzena

Andrzej Jeka

Protetyk, Stomatolog

Lębork

polecam wszystkim dobry specjalista .Wyrywał mi ząb całkiem bezboleśnie.

dr n. med. Leszek Lolo

Alergolog, Pediatra

Przychodnia
ulica Węgrzynowicza 13
84-300 Lębork

Najlepszy lekarz jakiego znam,leczy mojego synka od malutkiego ..zawsze życzliwy,pomocny ..polecam ❤️
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Wioletta Woźnowska

Psychiatra

tel kom. 793 312 397
Sienkiewicza 28
84-300 Lębork

Mogę z pewnością polecić. Pani słucha bardzo uważnie, jest sympatyczna i kompetentna. Nie jest tak, jak ktoś tutaj napisał, że rozdaje leki na lewo i prawo, tylko stosuje je jako ostateczność, co zdecydowanie świadczy o jej profesjonalizmie.
Opinia dodana przez: Tomasz

mgr Wioletta Wiczkowska-Etmańska

Seksuolog, Psycholog

marvita
lebork
84-300 Lębork

Pani Wiola to widać psycholog z powołania jak i przyjaciel chętnie chodziłem do Niej i rozmawiałem o trudnych problemach bo wiedziałem, że wysłucha, nie oceni a pomoże.Jest przesympatyczną osobą dla której nie są ważne pieniądze tylko zdrowie i uczucia drugiego człowieka. Dziękuję za wszystko Pani Wiolu :)Polecam wszystkim, którzy potzrebują psychologa
Opinia dodana przez: Tomasz Słupsk

lek. dent. Joanna Bednarczuk

al. Wolności 55g
84-300 Lębork

Pani doktor bardzo miła i uprzejma, doskonałe podejście do dziecka, jednakże koszt leczenia zęba mlecznego w wysokości 80zł a wcześniej 60 zł za zatrucie to już z lekka przesada. Łączny koszt leczenia zęba mlecznego 140zł.

lek. dent. Kasia Gącarzewicz

84-300 Lębork

Polecam, leczymy sie u Pani Kasi cala rodzina. Profesjonalna , dokladna. Zaluje ze nie od samego poczatku . Uzaywa nowoczesnych technologi w swoim gabinecie.

lekarz Alicja Lipkowska-Zagrajek

Laryngolog, Pediatra

Armii Krajowej 24b lok. 12
84-300 Lębork

MEGA POZYTYWNY LEKARZ!!!!!!!! Wogóle nie rozumiem negatywnych wypowiedzi pacjentów!Powinni sie wstydzić, gdy byli w potrzebie to wiedzieli gdzie się udać?! W pewną sobotę wybrałam się do mojego rejonowego pediatry ponieważ moje miesięczne dziecko dostało bardzo dużego kaszlu. Lekarz stwierdził, że małe dzicie-i tu uwaga:TAK MAJĄ!!!No i w nocy zaczęło się!Stan dziecka pogarszał się z godziny na godzinę, zatkany nosek, "charczenie" i nocka z głowy. W niedzielę z samego rana zadzwoniłam ...
Opinia dodana przez: Mazia2405

dr n. med. Stanisław Gałązka

Neurochirurg

marvita
lebork
84-300 Lębork

Trafiłem do Dr. bo parę lat temu wyciągnął praktycznie z wózka mojego brata. Teraz pomaga i mi, ambitny i doświadczony Neurochirurg. Po niecałym miesiącu całkowicie odstawiłem leki przeciwbólowe. Przyjmuje pacjentów z pełną powagą, konkretnie i na temat tłumacząc jak sytuacja wygląda w danym momencie i z czego można się spodziewać. Polecam zdecydowanie osobom szukającym pomocy, a nie pocieszenia.
Opinia dodana przez: Jacek

dr n. med. Mirosław Niewolin

gabinet lekarski
lebork.ul.slowackiego 25
84-300 Lębork

Mimo wielu nieprzychylnych opinii o doktorze zdecydowałam, że w mojej trudnej historii(stan po 3 CC) będzie to odpowiedni lekarz , by się mną zająć. 40 letnia praktyka w tym zawodzie bardzo mnie przekonała. I się nie pomyliłam. Lekarz bardzo miły, konkretny,tak wszystko cierpliwie tłumaczył jak dziecku w przedszkolu. Znam dziewczynę, która była u doktora na wizycie i obraziła się, następnie opisała go w internecie jaki to doktor jest chamski itd. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Elżbieta Kryczka-Skoczkowska

Laryngolog

al. Wolności 40 (Stary Browar)
Lębork

Znakomity lekarz. Dawno nie spotkałem się z lekarzem tak uprzejmym, empatycznym, przy tym imponującym specjalistyczną wiedzą i umiejętnością przekazania i wytłumaczenia diagnozy laikowi, jakim przeważnie bywa pacjent. Warto zaznaczyć, że wizyta odbyła się bez pośpiechu, który zwykle towarzyszy nawet płatnym, prywatnym wizytom. Jeśli czyta Pani opinie na swój temat - serdecznie pozdrawiam. Grzegorz - emerytowany policjant, polonista, ostatnio kierowca z wydm ruchomych w Łebie. Wizyta z dnia 1.08.2022.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Jadwiga Lewandowska

Lekarz rodzinny, Reumatolog

84-300 Lębork

Dopiero gdy człowiek zaczyna chorować to ma okazje naprawdę poznać swojego lekarza. Tak tez było w moim przypadku. Pani Doktor zasługuje na najwyższą ocenę. Zawsze przeznacza odpowiednią ilość czasu na badanie, wypyta o wszystko. Jest pełna empatii i troski. Kiedy to konieczne przyjedzie tez do domu. Nigdy nie bagatelizowała moich obaw. Zawsze wszystko wytłumaczy. Kiedy trzeba jest tez wymagająca, co jest wielka zaletą. Szczerze się martwi o moje zdrowie nigdy ...
Opinia dodana przez: Beata

Katarzyna Janusz-Pietrusewicz

84-300 Lębork

Pani Kasia to stomatolog z powołania a nie z przypadku. Jednak można wyleczyć żeby beż bólu a jednocześnie dobrze.Szkoda ze takich lekarzy jest u nas mało.
Opinia dodana przez: Teresa
Zaufanie do kompetencji oceniłam na jeden. Bo jak zaufać gdy pani przesypuje jakies kulki homeopatyczne z swojego dużego pojemnika do mniejszego w kształcie stożka dla nas. Poświęcony czas akurat prawda pani zawsze znajdzie czas za to należą się brawa. Tłumaczenie choroby? Nie otrzymałam. Przyszłam z gorączką i innymi objawami a słuchałam wrzasków na temat tego że córka jest chuda, było to dwa lata temu, dziś córka zdrowo się rozwija, nie ...
Opinia dodana przez: Olka