lekarz Renata Wodzisławska-Trzcińska

Pani doktor jest wzorem lekarza. Potrafi wyleczyć dzieci bez antybiotyków. Zleca odpowiednie badania. Wizyty przebiegają szybko i bezproblemowo. Jak się jest umówionym na godzinę to nie ma opoznien.

Z czystym sumieniem mogę polecić. Odpowiednie podejście do dzieci, próba wyprowadzenia z choroby bez antybiotyków. Ostatnio Pani Doktor, widząc nasz chory system służby zdrowia, pomogła nawet mojej mamie, przyjeżdżając do domu. Wielki szacunek.

Wielki szacunek.

Zaufanie do kompetencji oceniłam na jeden. Bo jak zaufać gdy pani przesypuje jakies kulki homeopatyczne z swojego dużego pojemnika do mniejszego w kształcie stożka dla nas. Poświęcony czas akurat prawda pani zawsze znajdzie czas za to należą się brawa. Tłumaczenie choroby? Nie otrzymałam. Przyszłam z gorączką i innymi objawami a słuchałam wrzasków na temat tego że córka jest chuda, było to dwa lata temu, dziś córka zdrowo się rozwija, nie odstaje waga od innych, a była taka z natury i była przebadywana w co pani nie wierzyła wciskając nam ciężkie choroby. Uprzejmość za wrzaski w gabinecie nie mogę dać nic więcej. A nie wspominać że wg pani dziecko było niedożywione a ja nie poważną bo dawałam jej zwykle obiady a kaszka która pani dała miała tak badziewny skład że psa szkoda byłoby tym karmić. Po 2 latach słyszę od przyjaciółki że też na panią trafiła i tak samo ...wrzaski...Zapamiętałam ta wizytę na zawsze.

superowa babka ,,zna sie natym co robi ,chodze z dwujka dzieci i do zadnego innego llekarza bym nieposzła..wielki pozytyw i szacunek

Godna polecenia!!! zdrowie dziecka na pierwszym miejscu, bez faszerowania odrazu antybiotykami.

nie faszeruje antybiotykami, potrafi wzmocnić naturalną odporność organizmu dziecka, pierwszy raz spotkałem się z leczeniem poprzez treningi oddechowe. no i oczywiście homeopatia:) polecam

Jestem osobą dorosłą. W dzieciństwie w latach 70-tych na każde przeziąbienie stosowano u mnie antybiotyki. Wskutek tego miałam częste infekcje górnych dróg oddechowych i grzybice. Terapia u Pani Doktor wzmocniła mój układ odpornościowy i teraz nie choruję każdej wiosny i jesieni. Moje dzieci leczyłam u doktor Wodzisławskiej. ,,Chłopy jak Dęby", a ja nie nie chodzę na L4!

Bardzo dobre podejście do rodziców, wyjaśnienie metody leczenia i wbrew oczekiwaniom podanie antybiotyku w ostateczności. Rzetelnie bada swoich pacjentów. Największy plus dla Pani doktor że można się z nią kontaktować w trakcie leczenia i wątpliwości telefonicznie. Minus: niekiedy długi czas oczekiwania na wizytę w poczekalni(w kolejce). Wiele dzieci uchroniła przed astmą i wyprowadziła z alergii.

Pani Doktor jest godna polecenia,bardzo pomogła mojej córeczce,raz uratowała ją od szpitala a raz od zastrzyków,antybiotyk podaje w ostateczności,jak coś się dzieje z moimi dziećmi nie idę do swojej doktor na książeczkę wole dać pare groszy więcej ale wiem że jest to z korzyścią dla moich dzieci bo nie truję ich antybiotykami

Godna zaufania, kompetentna, dyspozycyjna i zawsze służąca radą i pomocą. Prawdziwy lekarz z powołania znający swoich pacjentów od podszewki i przejmujący się ich zdrowiem. Gorąco polecam.