Lekarze Namysłów

lekarz Małgorzata Falenta-Hitnarowicz

Reumatolog

ulica Obrońców Pokoju 9A/2
46-100 Namysłów

Nie wiem co mam myśleć o Pani doktor...wg mojej opinii jest zbyt drobiazgowa i czepia się nadgorliwie różnych rzeczy w czym utrudnia leczenie pacjentowi, zamiast je ułatwiać... Nie okazuje emocji, więc ciężko stwierdzić co naprawdę myśli tym bardziej , że czasami bardzo mało mówi
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Ewa Brycka

Prywatny Gabinet Lekarski
Sejmowa 2 c m. 5
46-100 Namysłów

dobra dentystka, byłem z zębę.a potem z drugim bylem.

Barbara Felbel

Protetyk, Stomatolog

ulica Fabryczna 5
46-100 Namysłów

Najgorszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Piszę szczerze - nie złośliwie. Uprzejmość poniżej krytyki. Doradzono mi (pisząc bardzo delikatnie), bym wymieniła amalgamaty. Nie byłam przekonana co do tego pomysłu, więc zapytałam czy jest to konieczne - tak po ludzku, grzecznie. Wcześniej kazano mi tego unikać więc chcialam się tylko doinformować na ten temat. Zostałam mocno skrytykowana i przez najbliższe kilka wizyt Pani "doktor" odnośnila się do mnie bez szacunku. ...
Opinia dodana przez: Ola Cz.

lekarz Dorota Kęsik

American Heart of Poland Spółka Akcyjna Poradnia kardiologiczna Namysłów
ulica Mickiewicza 8A
46-100 Namysłów

Dziękuję,źe trafiłam właśnie do niej

lekarz Aleksander Wojtyłko

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej A.W. Med
Mickiewicza 8
45-301 Namysłów

Nasza przygoda z doktorem Aleksandrem rozpoczęła się przed trzema laty, gdy u syna pojawił się wodniak jąderka. Od samego początku zachwycona byłam podejściem, kompetencją i pewnością siebie dr Wojtyłko i od razu zaufaliśmy mu powierzając syna w jego ręce. Uważam , że był to jeden z najlepszych życiowych wyborów. Zabieg przebiegł pomyślnie, wręcz książkowo,pomimo wykrycia w czasie zabiegu niewidocznej przepukliny zagrażającej życiu naszego syna. Po kilku dniach Pan doktor sam ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Kos

pl. Wolności 3
46-100 Namysłów

Jestem zawiedziona tą lekarką. Dwa razy syn trafił na nią i dwa razy wizyta skończyła się na przepisaniu syropów na bazie bzu itp... ostatnia wizyta. - dziecko gorączkowało, zatoki zawalone że aż miło, kaszle a ona że to wirusowe i że mu przejdzie... 2 dni później wizyta prywatna u innego lekarza i co się okazuje? Zapalenie gardła i spojówek i antybiotyk.... Nie jestem sama za antybiotykami ale pytałam o coś ...
Opinia dodana przez: Viola

dr Agnieszka Dębicka

REJA 8
46-100 Namysłów

Gorąco polecam ! W tak dobrych rękach nigdy nie byłam. Pani doktor bardzo sympatyczna jak również załoga.polecam z całego serca !!!
Opinia dodana przez: Joanna
Bożenka zawsze spoko, konkretna babka !

lekarz Bronisław Kraczko

Ortopeda, Chirurg ogólny

46-100 Namysłów

Arogancki . Zależy mu na pieniądzach bardziej niż na pacjencie . Wpuszcza ludzi po znajomosci nie patrząc ze ktoś naprzyklad czeka dwie godziny z małym dzieckiem . Nie polecam . Warto jednak pojechać kilka kilometrów dalej do innego lekarza niż czekać w kolejce do tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Głąb

Urolog

46-100 Namysłów

Nie polecam tego Pana lekarza, przyszedłem z problemem niepłodności to poza tym nic Orawie nie mówił, patrzył 5 min na badanie Seminogram i powiedział ze trzeba je powtórzyć za jakiś czas i tyle :-( nic poza tym dramat co za podejście do pacjenta. Nie polecam nikomu
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Alicja Wawrzyniak

46-100 Namysłów

Od dłuższego czasu jestem pacjentem, jestem starszą osobą, i nigdy nie spotkałem się z nietaktownym sposobem traktowania mnie. Moim zdaniem, podejście było fachowe, kontaktowe. jestem zadowolony z Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Mieczysław

lekarz Mirosława Podoska

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Bardzo polecam Panią doktor, miła wszystko wyjaśnia co do operacji. Dlugo badała mnie żeby znaleźć guzka , profesjonalizm w swojej dziedzinie .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Drop-Kubów

Laryngolog, Foniatra

Sikorskiego 6 lok. 110
46-100 Namysłów

Do dr Ewy Drop-Kubów - mojej byłej już lekarki rodzinnej, zgłosiłam się z silnym bólem nogi. Na wizytach lekarka zachowywała się wobec mnie lekceważąco, nie była skłonna do wystawiania skierowań. Zawsze przekonana do swoich własnych obserwacji odnośnie mojego stanu zdrowia, często powtarzająca "Bo mnie na studiach uczono..." - tak jakby medycyna nie postępowała. Podważała moje decyzje o konsultowaniu się z lekarzami prywatnymi. Ale gdyby nie działanie na własną rękę, mnie ...
Opinia dodana przez: 123

lekarz Ewa Łabędzka

Dermatolog, Wenerolog

46-100 Namysłów

Najlepsza dermatolog, zawsze mi pomogła z każdym problemem skórmym, bardzo miła i kompetentna. Żaden pediatra nie potrafił pomóc mojemu maleńkiemu dziecku, 2 miesiące męczarni przez złe diagnozy, pani dermatolog zdjagnozowała poprawnie już od wejścia, jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna
Opinia dodana przez: Kornelia

lekarz Piotr Rogalski

ulica Obrońców Pokoju 9A/2
46-100 Namysłów

lekarz z powołania,jest to najlepszy lekarz dla moich dzieci,konkretny i bardzo dobrze się zna,nawet nie chcę słyszeć o innym lekarzu jak dzieciaki są chore polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dorota
Podczas badań mojego dziecka przez Pana doktora byłam pewna, że moje maleństwo jest w bardzo dobrych rękach. Poza tym na wszelkie moje pytania otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi i wszelkie moje wątpliwości były rozwiewane.

lekarz Ryszard Szymków

Namysłowskie Centrum Zdrowia Spółka Akcyjna
ulica Oleśnicka 4
46-100 Namysłów

Polecam tego chirurga uratowal mi noge od anputacji.

lekarz Edward Krajewski

USG, RTG

ulica Pocztowa 7
46-100 Namysłów

Wizyta prywatna. Brak podejścia do pacjenta. Zamiast otoczyć optymizmem i opieka straszył i wymyślam przedziwne diagnozy. Insynuowal choroby. Lekarz nie godny polecenia. Opis beznadziejny z błędami i z znaczeniem, że to na 80 procent pewny. Skasował 100 procent. Wyszłam wystraszona i załamana. Stary sprzęt. Dodatkowo bezczelny.
Opinia dodana przez: Kobieta

lekarz Dariusz Roszczypała

Dąbrowskiej 9
46-100 Namysłów

Pan doktor nieco roztrzepany, ale dociekliwy i kompetentny, mialam duzo szczescia, ze trafilam Na niego bo dopytywal i mial wiedze. Przeszlam przez tabun najlepszych specjalistow i co.. i doktor Roszczypala postawil domniemana przyczyne mojego zlego stanu zdrowia i mnie pokierowal dalej. To dzieki niemu moge nadal normalnie zyc.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Z całego serca polecam dr Długokęcką! Przemiła kobieta, a przede wszystkim cierpliwa. Ceny adekwatne do jakości usług i profesjonalizmu. Dziwią mnie negatywne opinie, bo leczymy się z całą rodziną u Pani doktor od lat i nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona.
Opinia dodana przez: Gabi