neurolog wrocław

Sortuj

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny " Latawiec"
Leśna 27-29
Świdnica

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od ...

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Dariusz Mieleniewski

Zwycięska 12A/5

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor jest przede wszystkim osobą otwartą, przy tym kompetentną. Poświęca czas pacjentowi, jest przy tym prze-uprzejmy. Potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę, daje sporo rad.
Bardzo ciepło polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

Barbara Pawlik

CM WEJHEROWSKA
ul. Wejherowska 28 bud 4

Średnia ocen: 5/5

Uszkodzony nerw strzałkowy. Po konsultacji moja opinia. Profesjonalizm w pełnym wydaniu, podejście do pacjenta bardzo wysoka klasa. Wyjaśnienie choroby, oraz przebieg terapii wytłumaczony na zrozumiały język. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Edyta Kowalczyk

Słowicza 6A/7

Średnia ocen: 5/5

Pani Doktor jest Bardzo dobrym Lekarzem , jest miła i uprzejma , nie zbywa pacjenta , oraz mam pełne zaufanie do kompetencji Pani Doktor , szkoda że straciłem z Pani Doktor kontakt , nie mogę teraz odnaleźć Przychodni Zdrowia w której pracuje , może ktoś wie i mi odpisze .

Opinia dodana przez: Jerzy Nowacki

lekarz Paweł Urbanowski

ulica Koszarowa 5

Średnia ocen: 5/5

Lekarz, który cały poświęca się pacjentowi. Jest bardzo kompetentny i pomocny. Zawsze uprzejmy i traktujący każdego z dużym szacunkiem.

Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Maria Ejma

Katedra i Klinika Neurologii Akademii Medycznej we Wrocławiu
Głowackiego 5a
Trzebnica

Polecam wizytę u tego lekarza. Poświęca odpowiednią ilość czasu. Jest kompetentny.

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny
Trauguta 116
Wrocław

Pani doktor prowadziła mojego syna na oddziale neurologii dziecięcej w szpitalu Marciniaka. Pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka, niezwykle kompetentna, chętnie udzielająca szczegółowych informacji. Poza tym niezwykła uprzejmość. Oby więcej było takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Olga

Barbara Wilczek

Gabinet lekarski

Wrocław

U Pani doktor leczyla sie moja corka i ja. Podejscie bardzo dobre. Umiejetnosci bardzo wysokie, efekt bardzo dobry. Polecam

lekarz Marta Dubik-Jezierzańska

Ślężna 158b lok. 9
Wrocław

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Właściwa osoba na właściwym miejscu!
Wspaniały lekarz, godny polecenia:)
Uprzejma, zawsze uśmiechnięta z niesamowitym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: dorota

lekarz Andrzej Wiak

prywatny gabinet neurologiczny
bezpieczna 5 A
Wrocław

Bardzo dobry lekarz- z powołania. Poświęca pacjentowi dużo czasu nie traktując jak przedmiot- bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Robert