Lekarze Radom

lekarz Maria Schonthaler

NZOZ Borki
ulica Krasickiego 1
26-600 Radom

Pani doktor jest bardzo dokładna i z szacunkiem i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Na prawdę polecam.

lek. dent. Justyna Bocheńska

ulica Struga 54
26-600 Radom

Najlepszy dentysta w Radomiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Katarzyna Wiśniewska

Chirurg dziecięcy

NZOZ Beata Deryńska
Ks. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Specjalista w kazdym calu. Lekarz z powołania. Podchodzi z sercem i empatią do kazdego swojego pacjenta
Jestem bardzo zadowolona z leczenia, bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog. Polecam wszystkim. Justyna Ptasinska
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Anna Bąk-Chojnacka

11-go Listopada 69/77/23
26-600 Radom

Cudowny lekarz poprostu anioł skarb wśród lekarzy wszystko co robi robi z sercem rozmowa z Panią doktor to sama przyjemność,fachowość i dobre serce takich lekarzy brakuje
Opinia dodana przez: Jolanta
Byłem jakiś czas temu pacjentem na oddziale wewnętrznym gdzie pracuje Pan dr Dąbrowski. Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony jego podejściem do mojego problemu. Jest to człowiek szalenie konkretny, a jednocześnie skrupulatny, potrafi pochylić się nad problemem z którym boryka się pacjent oraz obrazowo i zrozumiale wytłumaczyć istotę schorzenia. Mi pomógł w 100% myślę, że trzymając się jego zaleceń długo jeszcze nie zawitam w szpitalu.

lekarz Monika Gajos

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Medycyny Rodzinnej i Gabinet Lekarza Rodzinnego
ulica Kilińskiego 15/17
26-600 Radom

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna. Bardzo przyjaźnie i ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Szuka rozwiązań dostosowanych pod danego pacjenta. Wizyta przebiegła pomyślnie. Pacjent zadowolony z procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Małgorzata Grel

Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Rehabilitacji w Centrum Radomia
Kazimierza Kelles-Krauza 32
26-600 Radom

Słowami trudno wyrazić niesamowite podejście do pacjenta. Ma czas na dokładny wywiad, obejrzenie i zapoznanie się z dostarczonymi wynikami i zdjęciami. Pierwszy raz spotkałam się, że lekarz wyciągał ode mnie informacje o moich dolegliwościach. Tą lekarkę w nocy o północy mogę w ciemno polecić. Pani doktor preferuje ćwiczenia w różnym wydaniu. Najważniejsze, że mi pomogła - bardzo pomogła. Pozdrawiam Małgorzata B.

lekarz Krzysztof Bocheński

Internista, Endokrynolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna"Danuta Macierzyńska i Partnerzy -Lekarze"
OLSZTYŃSKA 33A
26-600 Radom

Wizyta trwała dłużej, niż była umawiana (patrząc na to co ile są umawiani pacjenci). Czułam się wysłuchana i dostalam odpowiedź na wszystkie pytania. Mimo, że to była wizyta prywatna, lekarz sam zachęcał do zapisania się na NFZ, co jest dodatkowym atutem, lekarz z powołania a nie dla pieniędzy. Jestem bardzo zadowolona tym bardziej, że wcześniej spotkałam się już z lekarzami, którzy nie zlecali badań, tylko wypisywali recepty. Tutaj był dokładny ...

dr n. med. Bolesław Linda

Chirurg ogólny, Traumatolog

ulica Niedziałkowskiego 24/3
26-600 Radom

Bardzo miły i kompetentny. Wszystko dokładnie wytłumaczył także polecam.

lekarz Irena Frieman

FIZJO - med
Kilińskiego 6
26-600 Radom

Polecam, bardzo dobry lekarz. Niezawiedziecie się.

lekarz Zbigniew Witucki

POZ
spacerowa
26-930 Radom

Bardzo dobry lekarz,rzetelny pomógł synowi szybko i bez problemowo.

lekarz Wojciech Papiewski

Onkolog, Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Pan Doktor bardzo mi pomógł. Gdy inni nie poswiecali mi czasu zajal sie mna calym sercem. Polecam !!
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Grzegorz Szczęśniak

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Doktor Grzegorz Szczęśniak to dobry fachowiec, miły człowiek. Odpowie na każde pytanie pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Patryk

lek. dent. Urszula Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Hallera 2 lok. 5
26-605 Radom

polecam wszystkim mila atmosfera wielki kunszt
dzięki dr Czekańskiemu mam dwóch wspaniałych synów. odrzuca ode mnie jakiekolwiek obawy. Po ostatnich problemach i wizytach u profesorów gdzie wszyscy radzili mi usunąć macicę wróciłam do niego i bardzo dobrze zrobiłam. Wszystko mam na miejscu. Żałuję , że go "zdradziłam", więcej tego nie zrobię. To wspaniały lekarz.

lekarz Edyta Kazubińska

Przychodnia Słoneczna w Radomiu
Staroopatowska 1a
26-600 Radom

Wyjątkowa kultura i kompetencja. Cierpliwe wyjaśnianie pacjentowi w przystępny sposób. Wykracza ponad skalę pięciu gwiazdek.
Opinia dodana przez: Wojciech Chojnacki

lekarz Danuta Prażmowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Żeromskiego 115/117/5
26-600 Radom

P.dr Danuta Prazmowska to nie tylko cudowny lekarz,ale rowniez wspanialy czlowiek.To kobieta pelna empatii o wielkim sercu.Leczyla moja Rodzine okolo20lat. Wyjechalismy z Polski,ale wciaz pamietamy p.doktor.Takich ludxi sie nie zapomina.
Opinia dodana przez: Malgorzata Fusinska

lekarz Jarosław Ciszek

Gabinety Lekarskie USG. Anna, Paweł Kucharscy
Sienkiewicza 32
Radom

Lekarz godny polecenia. chodzę do niego od prawie 8 lat. Prowadził moje dwie ciąże i mimo, iż przy pierwszej panikowałam nigdy nie pozostawał obojętny wobec moich obaw. Polecałam go koleżanką i również były zadowolone.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Wiesława Pudzianowska

Neurochirurg

Widok 28/1
26-600 Radom

Gorąco polecam Panią Doktor !! Po prostu-kompetena,empatyczna,cierpliwa,serdeczna-i jeszcze wiele pozytywnych cech :) Jeszcze raz-POLECAM !!
Opinia dodana przez: Danuta