Lekarze Radom

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Śródmieście 1" w Radomiu
Staszica 6/8
26-600 Radom

Polecam Panią Wiolettę Sowińską-Abramczyk. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Wyleczała moją ciężką wadę zgryzu. Chodziłem w aparacie prawie 2 lata ale było warto.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Urszula Musielak-Telżyńska

Wyścigowa 8/17
26-600 Radom

Wspaniała Pani doktor-do dzieci rewelacyjne podejście, natomiast do rodziców surowa (ale to tak naprawdę zaleta!). Nigdy nie pomyliła się w diagnozie chorób moich dzieci,leczenie to góra dwa leki, dzięki którym moje dzieci pięknie zdrowiały. Wileki żal, że odeszła z przychodni w Radzyminie. Nie ma jej tam równych.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Jerzy Studziński

ul. Andrzeja Struga 6/4
26-600 Radom

Profesjonalizm w 100%. Lekarz znakomity ze swietna wiedza, cały czas sie dokształca i otwarty na nowe rozwiazania w leczeniu. Razem z fachowym personelem tworza zgrany team. Tu kazdy pacjent poczuje sie wyjatkowo. Polecam jak najbardziej:)
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Jarosław Kosowski

Neurolog

Prywatny Gabinet Reumatologiczno- Internistyczny
Focha 12/7
26-600 Radom

Bardzo dobry neurolog, poświęca czas pacjentowi, wszystko wytłumaczy, miły i rzetelny. jako jedyny poznał się na mojej rzadkiej chorobie i szybko ją zdiagnozował, a teraz prowadzi mnie i mój stan jest coraz lepszy. Polecam
Opinia dodana przez: Aldona

lekarz Irena Górska

Gagarina 25/36
26-611 Radom

Świetny lekarz, super specjalista, godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, lekarz z powołania, profesjonalne podejście do schorzenia pacjenta. Podejście do pacjenta bardzo konkretne i rzeczowe z wyczuwalnym zaangażowaniem. Godne pochwały. :-)
Opinia dodana przez: Ania
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Optometrysta
                                       mgr Patrycja Nowak

mgr Patrycja Nowak

Optometrysta

Okulista Radom
Witolda 6/8
26-600 Radom

Przez długi czas poszukiwałem specjalisty, który mógłby skutecznie pomóc mi w poprawie jakości widzenia. Z wielką profesjonalnością i precyzją, Pani Patrycja dokonała skutecznej korekcji mojej wady wzroku, co zaowocowało osiągnięciem optymalnej korekcji w okularach. Dzięki temu widzę teraz znacząco lepiej, szczególnie na oku dotkniętym niedowidzeniem. Jestem wdzięczny za jej zaangażowanie oraz wysoki poziom fachowości, który pozwolił mi odzyskać pełną klarowność widzenia. Z pewnością będę kontynuować moje wizyty w jej gabinecie ...
Opinia dodana przez: Paweł

Edyta Jaworska

Unident Gabinet Stomatologii
Piłsudskiego 4
26-600 Radom

Dzięki Pani doktor już nie cierpię.Wizyta w gabinecie Unident -bez bólu,kompetentnie i profesjonalnie.Polecam
Opinia dodana przez: Maja

lekarz Anna Frydryk

Internista, Diabetolog

Radomski Szpital Specjalistyczny im. Dr Tytusa Chałubińskiego - opieka stacjonarna
ulica Giserska 21

Mateusz Ciecierski

MAXMED Radom
ulica Osiedlowa 9
26-600 Radom

Z całego serca polecam dr Ciecierskiego! Lekarz z powołania! Posiada dużą wiedzę, jest kompetentny, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjentek-zawsze miły, otwarty, odpowiada na każde pytanie, nawet gdy wydaje się, że jest ono nie mądre, dużo tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Poza tym podczas badania ginekologicznego stara się być delikatny, mówi, co będzie wykonywał i czego można się spodziewać (czy będzie bolało/będzie nieprzyjemnie/poczuje chód/itd). ...

lekarz Leszek Zieliński

Gabinet Ginekologiczny ul. SIENKIEWICZA
Mickiewicze
Radom

Jego kompetencje oraz właściwe rozwiązywanie problemów interesujących pacjentów jest bardzo merytoryczne zawsze ma czas żeby to wyjaśnić. Takich lekarzy brakuje w naszej miernej służbie zdrowia!

lekarz Krystyna Zapała

gen. Bema 2 lok. 9
26-600 Radom

Witam mam 40 lat i żyję dzięki Pani Doktor w 1971 roku uratowała mi życie.moi rodzice spędzili mnóstwo czasu u pani doktor ze mną na rękach to ona jedna postawiła trafną diagnozę za co bardzo jej dziękuję!!!!życzę Zdrówka Pani Doktor!!!!!!!!!!Izabela Majewska dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za życie!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Izabelka

lekarz Stanisława Szcześniak-Mazur

Staszica 34 lok. 6
26-600 Radom

Pani doktor nie aplikuje antybiotyku a dzień dobry stara się zaradzic innymi sposobami.polecam fachowość gwarantowana.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo ...

lek. dent. Tadeusz Szczerbiński

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Radental"
Daszyńskiego 3
26-600 Radom

Najlepszy stomatolog w Radomiu, jak nie w całej Polsce! Tanio, profesjonalnie i miło! Polecam wszystkim! MIODZIO!
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Tomasz Szynkarczuk

Szpital
ulica J. Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Człowiek o wielkim sercu,bardzo pomocny o każdej porze. Miły , ta praca go nie męczy ,dziękuję Panie doktorze za moją naprawioną nogę
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Dorota Wręczycka-Głuchowska

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
ul. J.Słowackiego 236
Radom

Na wizytę do lekarz Wręczyckiej -Głuchowskiej szkoda pieniędzy, bo i tak trzeba iść do innego lekarza. Pani doktor nie potrafi nawet dobrać szkieł do okularów, a to chyba podstawowa wiedza.

dr n. med. Józef Misterka

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Prawdziwy lekarz z powołania, serdecznie polecam.
najlepszy lekarz stomatolog u ktorego bylam. profesjonalne podejscie. leczenie bez bolu i stresu. wspaniala opieka pani z recepcji. serdecznie polecam gabinet pana Huberta. do zobaczenia . Iwona Fowzul Ameer
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marek Stankiewicz

Internista, Gastrolog

Kochanowskiego 56
26-600 Radom

Bardzo polecam, jeden z bardziej uprzejmych lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze, cierpliwie słucha pacjenta, zadaje dużo pytań o objawy choroby i nie tylko, poświęca dużo czasu. Cena niższa niż u konkurencji, brak kolejek.
Opinia dodana przez: Qwerty