Lekarze Radom

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Prywatna praktyka
ul. Zbrowskiego 14
26-600 Radom

Muszę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę. Przyszedłem do niej z dużymi problemami nerwicowymi bez nadziei na horyzoncie. Pani Asia podeszła do tematu indywidualnie i bardzo niestandardowo, dzięki wspólnej pracy udało nam się je przezwyciężyć, a teraz- rok po terapii muszę powiedzieć że moje życie zmieniło się o 180* - za co pani Asi dziękuję :)
Opinia dodana przez: Daniel
Fachowiec + Człowiek = Kompetencja + Kultura + Przykład dla innych, bez względu na zawód.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Michał
Najlepsza Pani doktor w Radomiu. Może sprawia wrażenie osoby która się spieszy ale ja się jej nie dziwie bo jej telefon nie przestaje dzwonić a Ona chce pomoc jak największej liczbie osób i jestem pewna że tu nie chodzi o kasę. Wiele razy przyjęła mnie mimo że nie miała już miejsca Jest Moim lekarzem rodzinnym od 13 lat. Mam 4 dzieci i ZAWSZE mogłam i mogę na Panią doktor liczyć. ...
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Joanna Kielska-Bolek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Józefów
26-600 Radom

Świetny lekarz a do tego świetny człowiek. Ma niesamowitą wiedzę popartą doświadczeniem. Nie raz pokazała swoje świetne kompetencje. Bardzo serdzecznie polecam tego pediatrę.
Opinia dodana przez: Jakub
Witam. Jakiś czas temu byłam na wizycie z niemowlakiem u Pani doktor. Dodam, iż syn urodził się 2 miesiące przed terminem w związku z czym miał bardzo dużo kontroli u różnych lekarzy. Jednak mimo to nie miał pobranej krwi, więc Pani doktor zaczęła mnie obrażać, że jestem niewyedukowana twierdząc, iż to moja wina. To nie pierwsza wizyta u Pani doktor, która badała go pobieżnie, a jak pojawił się problem niepobranej ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Szewczyk

Chirurg ogólny, Neurolog

Radom

Swietny lekarz wspanialy mily ale ma swoje male wady poelcam bardzo

Monika Bator-Gregorczyk

"ENDOMED"
ulica Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Bardzo miła Pani doktor, ma dużo empatii i pozytywnego nastawienia do pacjentki. Dzięki tej doktor wyleczyłam swoją nadżerkę i parę innych przypadłości kobiecych. Mogę z całą odpowiedzialnoscią polecić tę ginekolog. Ja na razie dzieci nie mam, ale moja siostra chodziła w ciąży do tej właśnie doktor i była bardzo zadowolona zarówno z opieki ciążowej, jak i po porodzie. Niestety, nie udało się zorganizować obecności Pani doktor przy porodzie, ale i ...
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIDENT Anna Bąk, Anna Bartel-Metrzelska, Izabela Bauer-Bartosik
ORLĄT LWOWSKICH 7/2.
26-600 Radom

Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne. Diagnoza choroby trafna w 100%. Po 2dniach od wizyty, stosując się do zaleceń czuję, że wracam do zdrowia. Polecam niezdecydowanym.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Tomasz Czerniawski

radomski szpital specjalistyczny
Radom

Z czystym sumieniem polecam dr Tomasza. Moja diagnoza wśród innych lekarzy ciągnęła się w nieskończoność (około roku czasu), dopiero po konsultacji z doktorem Tomaszem, przeprowadzonej operacji - również z udziałem tego lekarza, odzyskałam sprawność! Pozdrawiam! 😊
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Robert Gaczyński

GABINET PSYCHIATRYCZNY
UL BATOREGO 11
26-600 Radom

Godny polecenia pomógł mi już 2 razy za każdym razem szybko i skutecznie. W Radomiu próbowałem krychnowic ale nikt nie pomógł mi jak on POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Michał

Piotr Kielski

Dent-Artis
Waryńskiego 9a lok. 7
26-600 Radom

Jak najbardziej polecam, ale tylko do rutynowych wizyt i badań. Być może wynika to z braku wystarczającej praktyki w szpitalu lub po prostu brakiem zainteresowania pacjentką nieprywatną, ale w moim przypadku prowadzenie ciąży przez doktora Kielskiego skończyło się zbyt późnym zdiagnozowaniem zatrucia ciążowego (gestozy) i tym samym zbyt późnym podjęciem odpowiedniego leczenia już w szpitalu (zresztą w zasadzie bez udziału w/w lekarza). Skutkiem tego były przedwczesne narodziny naszego synka i ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tomasz Terpiłowski

Chirurg naczyniowy

Venomedica
ulica Pamięci Katynia 12a
26-600 Radom

Wyrażam uznanie dla Pana doktora Tomasza Terpiłowskiego za kompetencję, profesjonalizm i troskę o pacjenta. Dziękuję całemu Personelowi Centrum za uprzejmość fachową pomoc. Polecam usługi medyczne Centrum Terpiłowski.
Opinia dodana przez: Jerzy

Marzena Staniszewska

Lekarska i Limanowskiego
26-660 Radom

Pani doktor leczyła mi zeby w 2012-2013 r. Miałam uzupełniane szyki, kanałowe i usowane trzy 8. Wyrywanie chociaż długo trwało OK, ale cała reszta to już porażka. Szyjki wypadły co u innego dentysty nie miało miejsca, inny ząb wypełniony a nie spiłowany wyczuwałam uzupełnienie poprawił mi inny lekarz. A kanałowe... do dziś mam z nim problem. Ząb boli i robi się ciemny. Moja siostra tez ma problemy przez PANIĄ doktor. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Henryk Pieczątka

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Polecam z czystym sumieniem, lecze się i tego lekarza, a bylam jeszcze u dwoch innych. Widac, ze ma ogromne doświadczanie, przede wszystkim mnostwo zrozumienia i cierpliwości do pacjenta. Slucha uważnie, jest bardzo uprzejmy i przepisuje leki, ktore sa potrzebne, zwraca uwage na samopoczucie po nich. Mam do tego lekarza 99%. Dawkowanie lekow tlumaczy i 5 razy zrozumiale i zapisuje. Nie nazywa chorob po imieniu. Moze to i lepiej, czuje sie ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Małgorzata Miękus

ulica Wysoka 12
26-600 Radom

Super lekarz. Bardzo rzeczowa pani doktor. Właściwa diagnoza. Okularki dobrane super. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Gorąco polecam.:)
Opinia dodana przez: Jolanta
Jestem bardzo zadowolony z Pana Stanisława, polecam bardzo gorąco! Bardzo szybko poprawiło się moje zdrowie po diagnozie doktora.
Opinia dodana przez: Kacper

dr Ewa Szczecińska

Pamięci Katynia 12 m. 15
Radom

We mnie Pani Doktor wzbudziła zaufanie. Zastosowała dobre leki, a przede wszystkim poświęciła mi dużo czasu. Jestem zadowolona z rozmowy z tą lekarką.

dr Anita Łabuszewska-Pyrka

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Wyzyty nie są prowadzone w pośpiechu. Na wszystko jest czas, można też o wszytko zapytać. Badania są przeprowadzane dokładnie i zrozumiale. Poza kompetencjami, Pani doktor to po prostu serdeczny człowiek. Polecam
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Joanna Podgórska-Żytny

Padewska 1/32
26-600 Radom

Najlepszy internista, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Wzór kompetencji, sumienności, rzeczowości.Poczułem, że ktoś potrafi jednak traktować pacjenta poważnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Alojzy

dr n. med. Andrzej Szmigiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

Centrum Medyczne Salute Oddział Leczenia Jednego Dnia
Zbrowskiego 63
26-600 Radom

Świetny fachowiec ,uratował mi rękę po dwóch partaczach którzy nie potrafili z diagnozować zerwanych ścięgien zgłosiłam się do niego w ostatnim momencie kiedy już mi zanikły mięśnie .z operował,pomógł z rechabilitacją ,świetny gość
Opinia dodana przez: marianna,lidia