Lekarze Radom

Laryngolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA LEKARSKA "ZAMŁYNIE" SP.Z OO
Radom , ul. Klonowicza 10 /12
26-600 Radom

Dobry lekarz z dobrym podejściem miły wiele razy mi pomógł każda wizytę u niego dobrze wspominam jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: Marlena

Monika Sasal

Radom

Jestem w pełni zadowolona z usług Pani Doktor. Godnie ją polecam nie tylko znajomym a również rodzinie. Jestem osobą młodą, oczekiwałam od lekarzy wyrozumiałości, cierpliwości i kompleksowości - moje oczekiwania spełniła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr n. med. Dobrosława Sikora-Szczęśniak

ul. Główna 12/5,6,7
26-600 Radom

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek, mam ogromne zaufanie do Pani Doktor, u żadnego innego lekarza nie czułam się tak bezpiecznie, jestem po operacji usunięcia przydatków, zajęła się mną Pani Doktor, chylę przed nią czoła i polecam innym pacjentkom.

lekarz Tomasz Wąsowicz

Kardiolog

Poradnia Kardiologiczna
11Listopada 69/77
26-600 Radom

Lekarz bardzo konkretny i kompetentny. Bardzo spokojny. Poświęcił mi dużo czasu przeprowadzając całą niezbędną diagnostykę. Bardzo jasno i rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega moje schorzenie i dokładnie opisał co i dlaczego należy zrobić aby przywrócić mnie do zdrowia. Wszystko sprawdziło się w 100%. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Michał
Wspaniały lekarz. Jego podejście do pacjenta super. Jest bardzo uprzejmy, kompetentny zna się na tym co robi. Dziękuję Panie doktorze...:)
Opinia dodana przez: Lidia

dr Jacek Goliński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Focha 8/4
26-600 Radom

Super lekarz, nie byłam umówiona chodziło tylko o receptę Pani z recepcjii bardzo niemiła nie chciała mnie wpuścić bo " nie jestem pacjentką Pana doktora" i tak prosto z ulicy dostać sie nie da. Zrobiło Jej się głupio gdy Pan doktor mnie przyjął i to bez kolejki, super gość. Konkretny, wesoły, bardzo miły.Polecam.
Pełen profesjonalizm . Takich lekarzy w Polsce potrzeba . Podejście do pacjenta maxymalne. Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Seba

Małgorzata Mikulska

Laryngolog

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Pani Doktor miła i kompetentna. Doświadczony lekarz, którego warto polecić. Leczę się u niej od kilku lat!

dr n. med. Jacek Warso

Kardiolog

Prywatne Centrum Kardiologii
ul. Staszica 20 lok.1
Radom

Napisze krótko - dzięki doktorowi Warso żyję i pomimo ciężkiej choroby serca nadal jestem z rodziną. A te wszystkie zarzuty to chyba dzieło zazdrosnych kolegów po fachu, Żaden nie poświęcił mi tyle czasu co doktor.

lek. dent. Małgorzata Sys

Bławatna 19
26-600 Radom

Stanowczo polecam!! Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna i kompetentna, ze świetnym podejściem do dzieci. Gabinet świeżo po remoncie. Czysto i sterylnie. Polecam szczególnie dla osób które podobnie jak ja obawiają się wizyt u stomatologa.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Polecam,miła,uprzejma i kontaktowa. Trudny zabieg wykonany na trzech wizytach.Ostatnia wizyta w maju 2003r.

lekarz Bożena Lenkiewicz-Górska

oddział wewnętrzny
Radom

Kompetentna i bardzo miła pani doktor,niestety pracuje tylko na oddziale.

Marcin Bolek

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Wspaniały lekarz zawsze usmiechniety, pacjent jest dla niego najwazniejszy operował mają rękę zrobił to profesjonalnie szybko i bezboleśnie .W swoją pracę wklada swoje całe serducho Jest wspaniałym, miłym ,dobrym człowiekiem każdemu chce pomóc i poświęca dużo swojego czasu . Lekarz z powołaniem, najlepszy lekarz 😉Lekarz który ma WIELKIE SERDUCHO DLA PACJENTOW❤
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ewa Kielska

Laryngolog, Foniatra

epmed
Sucha 2
26-600 Radom

Na wizytę prywatną zdecydowałam się ponieważ na kasę chorych za długo musielibyśmy czekać, a nam zależało na czasie. Dla mnie wizyta u pani dr, była wymarzoną wizytą. Życzyłabym sobie takiego traktowania u każdego lekarza. Bardzo miła, uprzejma. Byłam na wizycie z 2 letnim synkiem. Nasza wizyta trwała 30 min i nie zauważyłam zniecierpliwienia. Wszystko dokładnie mieliśmy wytłumaczone. Świetne podejście do dzieci. Jak u nikogo synek dał sam sobie zbadać uszka. ...

lekarz Tadeusz Kalbarczyk

Internista, Kardiolog

Bursztynowa 6
26-604 Radom

Specjalista godny polecenia, konkretnie i rzeczowo podchodzi do sprawy przy czym potrafi podnieść na duchu i swoim miłym i spokojnym głosem ukoić nerwy i stres jaki niewątpliwe towarzyszy wizytą u lekarza. Trafnie stawia diagnozę przy czym nie straszy pacjenta co jest bardzo istotne. Polecam. Wspaniały Człowiek.
Opinia dodana przez: Jadwiga W. z Kozienic

lek. dent. Marwan Obadi

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Rehabilitacji w Centrum Radomia
Kazimierza Kelles-Krauza 32
26-600 Radom

Przyjechałem z Gdyni na weekend do Radomia. W przypadku bólu zęba w sobotę o godz. 15.00 nikt nie odbierał, albo proponowali poniedziałek... Natomiast Pan lekarz Obadi: 1) przyjął mnie od razu ( w sobotę) na godzinę 16.20 ( mimo, że pracują do 16.00) 2) wyjaśnił dlaczego tak jest, co będzie robił, co robi krok po kroku, i co mam dalej robić. Wyjaśnił dlaczego tak robi a nie inaczej. Wspomniał o ...
Opinia dodana przez: Piotr

Piotr Gierach

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ŻAK"
Malczewskiego 29
26-600 Radom

Doktor bardzo pomógł mi w uporaniu sie z bólami w stawie skroniowo żuchwowym. Świetny specjalista, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam

dr n. med. Jolanta Buczyńska-Chyl

Nefrolog, Internista

Specjalistyczna Praktyka lekarska
ul.Mireckiego 10 "Nel-Med"
Radom

bardzo miła Pani Doktor która interesuje się pacjentem i potrafi wprowadzić pacjenta w wiadomości o chorobie Ma czas dla chorego .Ja osobiście zawdzięczam Pani Doktor nowe życie .Jestem bardzo wdzięczna .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Artur Harabin

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Fantastyczny lekarz i człowiek. Podejście do pacjenta z sercem na dłoni. Dzięki panu Arturowi mój mąż żyje i miewa się dobrze. Czy to w szpitalu czy też na wizytach kontrolnych z mężem czułam się jakbyśmy mieli pana doktora na wyłączność. Specjalista w tym co robi.
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Dermatolog estetyczny
                                       dr n. med. Maciej Krajewski

dr n. med. Maciej Krajewski

Dermatolog estetyczny

Klinika Medycyny Estetycznej Krajewski - Radom
Gagarina 1
26-600 Radom

Zdecydowanie nie polecam !!! „Lekarz zainteresowany jedynie stanem swego portfela, a nie pacjentem.
Opinia dodana przez: Ania