Lekarze Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Sumienna i uczciwa. Przydało by się więcej takich fachowców w Rybniku.
Opinia dodana przez: Paweł
{'id': 30119, 'name': u'Rybnik'} Stomatolog
                                       dr n. med. Marcin Wieliński

dr n. med. Marcin Wieliński

Stomatolog, Chirurg transplantolog

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech
3 maja 7
44-200 Rybnik

Polecam wszystkim, drogo ale było warto!

lekarz Michał Holecki

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Edyta Fornal-Mazur

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ACER" Ilona i Stanisław Klon
Nowomiejska 6
44-251 Rybnik

Godny polecenia lekarz poświęca dożo uwagi pacjentowi. Pani doktor bardzo mi pomogła szczere podziękowania.
Opinia dodana przez: Wioleta Pifczyk

lekarz Anatol Bagiński

Psychiatra

ulica Kominka 31
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentny,przyjazny i znający się na rzeczy lekarz. Empatyczny lekarz,ktory wyjasnia i dopytuje jest dziś rzadkością a takimi cechami wyróżnia sie p.doktor. Podchodzi do pacjenta holistycznie.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wieńczysław Kuklewicz

44-200 Rybnik

Bardzo uprzejmy, kulturalny. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie wszelkich kwestii medycznych. W pełni polecam!
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Mariusz Puszkarz

44-200 Rybnik

Polecam Pana doktora. Jedyny lekarz który trafnie zdiagnozował moja przypadłość która dolegała mi od prawie 15 lat,leczono mnie lekami,rehabilitowano, nic jednak to nie dało,aż pewnego dnia Pani doktor neurolog przekazała mnie Panu dr Puszkarz. Po solidnym badaniu i przeprowadzeniu zdjęć i USG, poinformował mnie o konieczności endoprotezy barku prawego, po czym przekazał dane adresowe klinik które wykonuję tego typu operacje. Zabieg się udał,na ostatniej wizycie dr Puszkarz udzielił mi wyczerpujących ...
Opinia dodana przez: Stefania

lekarz Katarzyna Wilgus-Kubica

Przychodnia "CENTRUM NATURALNIE"
Żorska 267
44-251 Rybnik

Najlepszy lekarz polecam z całego serca prowadziła dwie moje ciążę zawsze były wszystkie badania wykonywane

lekarz Monika Jara-Wieczorek

44-200 Rybnik

Wspaniała lekarka, profesjonalnie, kompleksowo i szczegółowo bada oraz wyjaśnia. Świetne podejście do dzieci zarówno nastolatek, jak i ruchliwych, dociekliwych oraz opornych młodszych. Bardzo uprzejma, a zarazem konkretna. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Zbigniew Łyko

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Od ponad 30 lat jestem jego stałą pacjentką. Za każdym razem profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze objaśnia na czym będzie polegać leczenie, każdy jego etap. Co ważne zawsze ma czas i szczegółowo odpowiada na wszystkie zadane pytania. Specjalista godny zaufania i polecenia!
Opinia dodana przez: Izabela

Klaudia Rączkowska

Dietetyk

Gabinet Dietetyczny
Chabrowa 26A/38
44-210 Rybnik

Pani Klaudia co prawda nie jest lekarzem, ale ma bardzo dużą wiedzę i kompetencje. Pomogła mi zrzucić kilka kilogramów, teraz czuję się lepiej i waga się utrzymuje, zatem polecam jak najbardziej

mgr Agnieszka Walczak

Logopeda

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Ul.Floriańska 1,Rybnik
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentna specjalistka i w dodatku doświadczony nauczyciel co pomaga w terapii logopedycznej z dziećmi

mgr Karolina Kuś

Logopeda

Jeżyk
3 Maja 11
44-200 Rybnik

Bardzo dobry i kompetentny logopeda, bardzo przyjazna atmosfera i przyjemny gabinet!

lekarz Bogumiła Babczyńska-Kubek

Prywatny Gabinet Lekarski
Basztowa 32
44-217 Rybnik

Polecam wszystkim panią dr.Babczyńską jest super fachowcem w swojej dziedzinie ,chodzę już do niej wiele lat i mogę polecić każdemu :fachowa wiedza, konkretne leczenie Polecam każdemu kto dba o swoje zęby!!!!

lekarz Anna Pfeifer

Lekarz rodzinny, Pediatra

AD MEDICO Przychodnia Lekarska
Jankowicka 18
44-200 Rybnik

Świetna, cierpliwa i kompetentna pani doktor. Od lat leczy mnie i całą moją rodzinę. Zawsze ma czas na dokładne zbadanie pacjenta na rozmowę i wytłumaczenie diagnozy. Jeśli trzeba bez problemu kieruje do specjalistów lub na badania.

lekarz Rafał Woźnikowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

Barwna 18
44-218 Rybnik

Pan doktor wykonywał mi badania prenatalne w ciąży, bardzo miły uprzejmy, wszystko tłumaczył co widzi i co sie dzieje na monitorze USG. Mysle ze jak maluszek sie urodzi to bedzie pacjentem Pana Dr Woźnikowskiego:) Jestem zadowolona , polecam :)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tomasz Bąk

Internista, Gastroenterolog

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31
44-200 Rybnik

Niniejsza opinia umieszczona jest przez rodzinę Leopolda M. tj. 88 letniego pacjenta Pana Doktora Tomasza Bąk, na prośbę pacjenta, który sam nie posługuje się Internetem. Dziadek pragnie podziękować Panu Doktorowi za bardzo dobrą opiekę w czasie 3 tygodniowego pobytu w szpitalu w Rybniku Orzepowicach. Doktor Bąk leczył Leopolda M. cierpliwie, wnikliwie i co najważniejsze skutecznie. Miał czas i uwagę dla pacjenta, przeprowadził wszelkie badania, zdiagnozował problemy zdrowotne, przywrócił do dobrego ...
Opinia dodana przez: Leopold M.

dr Janusz Bieńkowski

Kardiolog

Gabinet
Kościuszki 61
44-200 Rybnik

Fachowy i godny polecenia lekarz dokładny w tym co robi nie pozostawi pacjenta bez postawienia konkretnej diagnozy
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Łukasz Otremba

Wandy 19/30
44-217 Rybnik

Najwspanialszy lekarz na świecie. Doktor z powołania.Super podejście do pacjenta, każdego wysłucha i poświęci swój czas.

lekarz Anna Palenga-Kowalczyk

Korfantego 11
44-200 Rybnik

Genialne podejście do dzieci. Byłem w grudniu 2015 r. na wizycie ze swoim 15 miesięcznym dzieckiem, które jak wiadomo jest bardzo wymagającym pacjentem. Serdeczna atmosfera, ogromna wrażliwość i co równie istotne niezwykły profesjonalizm. Ważne: zostaliśmy przyjęci pomimo nagłej sytuacji i napiętego grafika Pani doktor.Pomoc została udzielona bez jakiegokolwiek zbędnego komentarza. Dla mnie jako rodzica ideał lekarza w stosunku do dzieci. Myślałem, że tak wysoki poziom obsługi to tylko pobożne życzenia ...
Opinia dodana przez: Piotr