Lekarze Sandomierz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zakład Opieki Okulistycznej
Dobkiewicza 18
27-600 Sandomierz

Kompetentny,bardzo przyjazny w kontakcie,wsłuchujący się w potrzeby i oczekiwania chorego.Bardzo mi pomugł,polecam.

lekarz Marta Pałuba

27-600 Sandomierz

Zajebista babka!!! Chodze tylko do niej, nikomu więcej nie ufam, mojego ojca chorego na raka i z wadą serca prowadzi juz 11 lat, pomimo ze lekarze dali mu 3 lata życia, ale dr Pałuba,powiedziała ze damy rade i na razie super dajemy! Pani doktor serdeczne Bóg zapłać!

lekarz Włodzimierz Sobek

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Bardzo dobry lekarz nie liczy swojego poswieconego czasu,chetnie pomaga.Ceny w prywatnym gabinecie nie sa wygorowane.Powiedzialabym o nim drugi doktor Judym.Serdecznie Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Maria Promowicz

lekarz Anna Kalczewska

Psychiatra

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba :-)świetna osoba ...
Opinia dodana przez: zxcvv

lek. dent. Renata Jakóbczak-Dąbek

Gierlachów 104
27-600 Sandomierz

Najlepsza Pani doktor pod słońcem. Kobieta skarb, poradzi sobie ze wszystkimi problemami związanymi z zębami, jest genialna.

lekarz Adam Orłowski

Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz

Wspaniały lekarz. Z powołaniem. Na prawdę zależy mu na pacjencie. Do tego jest świetnym fachowcem. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.

lekarz Tomasz Mucha

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
ulica Schinzla 13
27-600 Sandomierz

Pan Doktor jest bardzo rzeczowy, rzetelny, uprzejmy, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania, jest bardzo rozmowny przez co wizyta jest mniej krępująca ;) Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Mariusz Graczyk

27-600 Sandomierz

Fenomenalne podejście do każdego. Oby każdy lekarz był taki. Byłem z dzieckiem, przebadał, postawił diagnozę, dzieciak był Wniebowzięty!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jolanta Zięba

Internista, Lekarz rodzinny

27-600 Sandomierz

Bardzo dobry rzeczowy lekarz. Nie pierwszy raz byłem u tego lekarza z różnymi problemami i nie chcę chodzić do innych. Zarówno rzeczywistość treści i działania jak i empatia którą chyba jednak mimo wszystko jajko pacjent nie powinien ale oczekuje. Bardzo pozytywny lekarz. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Sergiusz

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

27-600 Sandomierz

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

mgr Justyna Kiliańska

Logopeda

Gabinet Neurologopedyczny Justyna Kiliańska
Dobkiewicza 8
27-600 Sandomierz

Polecam z pełnym przekonaniem przesympatyczną, doskonałą w swoim fachu Panią Justynę Kiliańską.Poza ogromem pracy i zaangażowania, jakie wkłada w pomoc małemu pacjentowi, zaraża go ponadto uśmiechem i pozytywną energią. Profesjonalistka jakich mało!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mateusz Sobota

Kardiolog

Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego w Sandomierzu
ulica Schinzla 13
27-600 Sandomierz

Pan dr Sobota to wspaniały człowiek - kompetentny,miły i cierpliwy.Czułam się zaopiekowania.Dziekuje.
Opinia dodana przez: Aleksandra Waśko

Jacek Błoński

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgia Onkologiczna Cezary Łoziński
Sandomierz

Najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Złoty człowiek. Chciałabym żeby wszyscy tacy byli.

lekarz Marcin Grzesik

Neurolog

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GłosKa"
ul.Ożarowska 15
27-600 Sandomierz

Pan Doktor jest kompetentnym lekarzem, który nie bagatelizuje objawów bólowych i wszelkich innych dolegliwości towarzyszących chorobom . Z szacunkiem i należną uwagą odnosi się do pacjenta. W kontaktach zaskakuje normalną relacją, w której trudno byłoby się doszukać traktowania "z góry". Leczenie opiera na wymaganej diagnostyce oraz gdy wymaga tego sytuacja na konsultacjach z lekarzami innych specjalności, co świadczy o kompleksowości podejścia. Choć wiem, że na niektóre pytania o ból nie ...
Opinia dodana przez: eli

lekarz Przemysław Płaza

Zakład Opieki Okulistycznej
Dobkiewicza 18
27-600 Sandomierz

Bardzo dobry lekarz, taki ludzki, podejście ma do pacjenta bardzo spokojnie i życzliwie... Polecam Ilona
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Krzysztof Warzocha

27-600 Sandomierz

Wspaniały człowiek, ogromnie pomocny, lekarz z powołania. Wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo mi pomógł.

lekarz MaŁgorzata Wrona

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Pani doktor około 15 lat uratowała mi nogę. Pogryzły mnie meszki i ponad rok nic nie pomagało. Obrzęk, dziury ropiejące, rumień na nodze. Przypadkowo trafiłam do Niej i jedna maść robiona wg. przepisu Pani doktor za około 5 zł. pomogła. W ciągu tygodnia dolegliwości ustąpiły. Maria

lek. med. Cezary Sawulski

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Świetny i bardzo uzdolniony lekarz, widać że lubi swoją pracę. Polecam wszystkim! ____________________________________________________________________
Opinia dodana przez: jestem_józef

lekarz Monika Polit

Mickiewicza 47a
Sandomierz

Bardzo fajne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona. Z czystym sumieniem mogę polecić

lek. med. Jan Dąbal

Laryngolog, Otolaryngolog

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Po roku czasu męczenia się z zatokami Pan Doktor w końcu je wyleczył :) Świetny specjalista a w dodatku bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina