Lekarze Sandomierz

Alergolog, Pulmonolog

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Pani doktor jest najlpszym lekarzem jakiego znam. Zawsze poświęca duzo czasu pacjentom, nigdy nie odmawia. Z czystym sumieniem mogę wszytski polecić Panią doktor!!!

lek. dent. Krzysztof Buczkowski

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 43/06
27-600 Sandomierz

Pan Doktor to dobry specjalista . Groziło mi wyrwanie 12 zębów uratował wszystkie . Polecam z czystym sumieniem . Stomatolog godny zaufania zwłaszcza że z zębów juz prawie nic nie było !

lekarz Józef Kotarski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Armii Krajowej 1
27-600 Sandomierz

Doktor bardzo uprzejmy ma czas nie spieszy się wizyta 30 minut ,powoli przeanalizował wszystkie wyniki zbadał syna i powiedział o rzeczach których inni lekarze nie zwrócili nawet uwagi dał zalecenia do wykonania konkretnych badań ,polecam doktora ,niepotrzebnie jeździliśmy do profesor z Lublina która nic nie robiła .
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Piotr Sobolewski

Neurolog

Mickiewicza 12
27-600 Sandomierz

Wspaniały lekarz, jako człowiek i profesjonalista, wszystko się wyjaśniło na pierwszej wizycie, badania przeanalizowane sprzed lat nawet,bardzo dokładnie omówiona diagnoza i sposób leczenia, jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi, warto było jechać kilkadziesiąt kilometrów.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Małgorzata Błaszkiewicz-Brezdeń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Gabinet Dermatologiczno-Wenerologiczny ZDROWIE I URODA
Wiejska 5
27-600 Sandomierz

Świetna pani doktor kompetentna rzeczowa. Rozmowę zaczęłyśmy od tego , że muszę zacząć leczyć mój tradzik. Na efekty przyszedł czas ale jestem zadowolona nawrotów nie ma. Pani doktor usunęła mu takze brodawki. Polecam
Opinia dodana przez: Anna Błasiak
moi zdaniem jest to dr pelen szacunku wyleczyl mi dwoje dzieci a co do opini czy ma byc bardzouprzejmy moim zdaniem na pierwszym miejscu to dobre leczenie a dopiero uprzejmosc
Opinia dodana przez: diana

lekarz Antoni Rożek

Dobkiewicza 22
27-600 Sandomierz

Nie polecam pana doktora. Mimo wizyt prywatnie co 2 albo 3 tygodnie źle obliczył mi termin porodu. Przy zgłoszeniu się do szpitala z skurczami (niby jeszcze przed terminem) okazało się że jestem 2 tygodnie po terminie porodu.

lekarz Dominik Pawliński

Oddziały Szpitala
dr. Zygmunta Schinzla 13
27-600 Sandomierz

dr trudny w kontakcie bo szczery ale wiedza bardzo duża ! Wizyta bez zbędnych terapii i naciągactwa ! Polecam
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marek Loch

ulica Milberta 8/37
27-600 Sandomierz

Pan lekarz Marek Loch istotny Anioł. Byliśmy pod opieką pana doktora w szpitalu, robił mojemu synowi zabieg usunięcia migdałka. Naprawdę dobry lekarz z podejściem do dzieci. Umie zagadać dziecko tak żeby się nie bało. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Iwona Kowalczyk

lek. dent. Krystyna Spoczyńska-Lis

Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 5
27-600 Sandomierz

Pani doktor przyjmując na szpitalu oraz mając grafik od 13 do 19, zbiera się do domu o godzinie 17 mając wszystko i wszystkich pacjentów w d*pie. nawet jeśli będzie tam czekał pacjent z nagłą sytuacją i bólami.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. med. Marzena Ciszkiewicz-Wawak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Nie polecam, Pani powiedziała, że jak nie mam trądziku to niepotrzebnie przychodzę. (Mam atopowe zapalenie skóry, które nasiliło się, pokazałam Pani moje czerwone „plamki”, na co dostałam odpowiedź „Trzeba smarować balsamem.” Brak profesjonalizmu.

lekarz Wacław Podsiadło

Chirurg plastyczny

Sandomierz

nie polecam.nie pomgł mi. zla doktor. Wizyta za krótka. Gabinet obsurny. Tyle.

lek. dent. Irena Bill

Centrum Pielęgniarstwa Środowiskowo-Rodzinnego i Rehabilitacji przy Stacji Opieki Caritas w Sandomierzu
Opatowska 10
27-600 Sandomierz

Kilka lat temu a dokładnie 3 Pani zrobiła mi jedną plombę na dwóch zębach.Plomba po 2 tygodniach odpadła i niestety konieczne było skorzystanie z innego stomatologa.Szczerze nie polecam.Obsługa na poziomie komuny lat 60-tych.

lekarz Konstanty Dąbski

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Nie mnie oceniać wiedzę i umiejętności tego lekarza, ale jego stosunek do pacjentów jest straszny. Odpowiedzi jakich udziela na stronie abc zdrowie wołają o pomstę do nieba. Po prostu straszne, lekarz nie może w taki sposób traktować pacjentów. Nie mówię bo wiedzę i doświadczenie zapewne ma, ale te komentarze i sposób wypowiedzi sprawiają, że takim osobom poprostu nie da się zaufać, a proces leczenie bez zaufania przebiega ciężko i coś ...
Nie polecam. Wypadla mi blomba i uszczerpal mi sie zab. Dr nie raczyla pomoc tylko kazala isc do innego lub na pogotowie stomatologiczne w tgb
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Elżbieta Gawlik

ul. Adama Mickiewicza 59/1
27-600 Sandomierz

Serdecznie polecam Panią doktor - korzystam tylko z jej opieki ginekologicznej, bo jest najlepsza. Nie rozumiem krytyki pod adresem Pani doktor - uważam, że dobry lekarz nie musi nadrabiać słodką miną, bo najważniejszym walorem jest kompetencja i wiedza, umiejętność leczenia, a nie pozory.
Opinia dodana przez: Ilona
Miałam wczoraj wizytę w poradni przyszpitalnej w Sandomierzu. Drugą z rzędu. Boli mnie kręgosłup i mam rwę kulszową. Ledwo chodzę. Lekarka nawet nie zajrzała w rezonans. Nie zainteresowana niczym. Chamska, impertynencka, zadufana w sobie. Brak oglądy i podstaw kultury o kontakcie z pacjentem nie wspomnę. Jak już zaczęłam prosić a wręcz błagać to dała mi łaskawie na rehabilitacje i zastrzyki a po zwolnienie to wysyczała żebym poszła do rodzinnego. Ludzie ...
Opinia dodana przez: MONIKA

lekarz Renata Mirowska-Masternak

Psychiatra

Mickiewicza 51a lok. 4
27-600 Sandomierz

Nie polecam Pani doktor nie ma pojęcia o swojej pracy przepisywała leki cały czas z tej samej grupy mimo że powinna zmienić na inną grupe. Leczenie na zwłokę żeby wyciągać kasę. Omijać szerokim łukiem !
Większość czasu została poświęcona na opowiadanie w jakich to hotelach i gdzie Pan 'lekarz' się zatrzymywal zwiedzając świat. Żadnych konkretnych zaleceń przy ciąży, żadnych badań, "cytologie zrobimy kiedys"...
Opinia dodana przez: Krystyna

Adam Majchrzyk

Ortopeda, Traumatolog

Sandomierz

Zdecydowanie nie polecam tego pana. Pacjent dla niego to problem, którego trzeba się pozbyć jak najszybciej. Nie można uzyskać praktycznie ŻADNYCH informacji na temat stanu zdrowia i kierunku leczenia.(na pierwszej wizycie powiedział nam, że "on się nie zna") Niestety na moim złamaniu ten starszy już, lecz widocznie niedoświadczony "lekarz" się uczył, ZMARNOWAŁEM PO JEGO "SKRZYDŁAMI" OKOŁO 4 MIESIĘCY, w których to mój stan nie poprawił się, a wręcz pogorszył. Człowieku ...