Lekarze Szczecin

lek. dent. Magdalena Włodarczyk

m-stomatologia
Bronowicka 25C lok. U10
71-012 Szczecin

Dr Magda leczy moje zęby od wielu lat (leczenie kanałowe, licówki, koronki). Ostatnio przeprowadzilam się 400 km od Szczecina, ale gdy cokolwiek dzieje się z zębami, od razu wracam. Próby znalezienia stomatologa w pobliżu miejsca zamieszkania zawsze kończyły się źle i Pani dr naprawiała to, co innym nie wyszło (ostatnio kanalowka!). Delikatność, skuteczność leczenia, empatia i wiedza, to atuty, które w mojej ocenie są tu na najwyższym poziomie. Nie wyobrażam ...
Opinia dodana przez: Beata

mgr Magdalena Paszkowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia psychologiczna Psychotech
Śląska 22/2
70-434 Szczecin

Byłem nie przekonany do skonsultowania moich problemów z psychologiem ale teraz wiem, że była to dobra decyzja. Wizyta była bardzo owocna a Pani psycholog wykazała swietne zrozumienie problemu i wystawiła właściwą diagnozę. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Mirosław
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra
                                       lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Urolog
                                       lekarz Wojciech Bychawski

lekarz Wojciech Bychawski

Urolog, Chirurg ogólny

NZOZ URONEX (w przychodni MEDICA)
Traugutta 101
71-300 Szczecin

Pan Doktor uprzejmy, bardzo dobrze wytłumaczył wszystko. Zabieg wykonany bardzo sprawnie. Już po 2 godzinach od zabiegu całkowicie zniknął ból. Pozostaje mi tylko polecić Doktora 😄
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Radiolog
                                       dr hab. n. med. Miłosz Kawa

dr hab. n. med. Miłosz Kawa

Radiolog

71-022 Szczecin

Bylam u Pana Doktora w Medicusie.Tak wnikliwego badania usg barków nie miałam u żadnego innego lekarza, przyszlam z nawrotowym bolem..Niesamowicie kulturalny, ciepły, empatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta Lekarz .A przy tym skrupulatny, dokładny, perfekcyjny i rzetelny.Miał nosa co do mojej ostatecznej diagnozy, bardzo naciskał na zrobienie rezonansu kregoslupa szyjnego I to był traf w 10tke.Naprawde dobry, żeby nie powiedzieć cholernie dobry lekarz i wspaniały Człowiek.Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Wenerolog
                                       dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

dr n. med. Zdzisław Baśkiewicz

Wenerolog, Dermatolog

71-022 Szczecin

Ten lekarz powinien już nie leczyć i iść na emeryturę, przepisał 3 miesięczną kurację antybiotykami na trądzik (3 pryszcze), po odstawieniu trądzik okropnie się rozmnożył, z lekkiej postaci trądziku na jakąś masakrę. Plus antybiotyk wyjałowił mój organizm bo lekarz nie kazał brać probiotyków. Ten dermatolog nie leczy, tylko strzela z diagnozami i przepisuje silne leki jak cukierki. Omijać szerokim łukiem
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr n. med. Adam Spoz

dr n. med. Adam Spoz

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały dr jakiego do tej pory spotkałam.Z pełnym oddaniem poddałam sie operacji haluksów u dwuch stóp i to w czasie nie całe 4 miesiace jedna od drugiej!W chwili obecnej/21.02.2016/jestem w trakciedochodzenia do siebie po operacji.Nie miałam zadnych bóli,mało tego po drugiej operacji nie przyjęłam ani jednego srodka p/bólowego jakie dostałam przepisane.Szwy pięknie zrosnięte noga sprawna bez zadnych rechabilitacji.Czekam teraz na zdjęcie szwów i już połmetek do zakonczenia okresu pooperacyjnego i ...
Opinia dodana przez: Grazyna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Dermatolog
                                       dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

dr hab. n. med. Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

Dermatolog

71-022 Szczecin

Nie rozumiem wystawionych tutaj negatywnych opinii o Pani doktor Baśkiewicz-Hałasa... Pani doktor jest bardzo miła i rzeczowa, do mojego dosyć wstydliwego problemu podeszła z pełnym profesjonalizmem - na wizycie w gabinecie czułem się bardzo komfortowo, co jest bardzo dużym plusem, gdyż wcześniej trafiałem na lekarzy, po których miałem mieszane uczucia. Tutaj trochę tak "domowo" - bez stresu... Po diagnozie - od razu podjęte leczenie, Pani doktor wytłumaczyła na czym będzie ...
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Wojciech Boruciński

lekarz Wojciech Boruciński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Fachowy, rzetelny. Posiada ogromną wiedzę. Mówi dużo, ale na temat. Potrafi doradzić najlepszą metodę antykoncepcji przytaczając argumenty za jak i przeciw. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Magda Wójcik
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Urolog
                                       dr n. med. Michał Soczawa

dr n. med. Michał Soczawa

Urolog

EuroMedis
Powstańców Wielkopolskich 33A
70-111 Szczecin

Moja ocena przekazywania informacji o moim stanie zdrowia w skali do 10,oceniam na 10+++.Pan Doktor w sposób profesjonalny przekazał mi mói stan zdrowia i zagrożenia.
Opinia dodana przez: Roman B.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Terapeuta
                                       mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Okulista
                                       dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

dr n. med. Leszek Kuprjanowicz

71-022 Szczecin

Na skutek wypadku odwarstwiła mi się siatkówka w prawym oku. Dr Leszek Kuprajnowicz wykonał operację wpuklenia zatrzymując proces odwarstwienia a tym samym uratował mój wzrok. Bardzo dobry chirurg, profesjonalista i z dużym doświadczeniem, polecam i serdecznie pozdrawiam, Rafał M.
Opinia dodana przez: Rafał

mgr Ewa Sakwa

Dietetyk

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Klonowica 36/1
71-248 Szczecin

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Ortopeda
                                       dr Paweł Bąk

dr Paweł Bąk

Dom Lekarski - Przychodnia Turzyn
al. Boh. Warszawy 42
70-342 Szczecin

Cieszę się, że miałam okazję operować stopy u dr Bąka. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za wysoki profesjonalizm. Dr Bąk jest świetny lekarz, uprzejmą, taktowną i uważną osobą, która bardzo dobrze traktuje pacjentów. Szczerze polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Natalia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ręki
                                       dr n. med. Piotr Puchalski

dr n. med. Piotr Puchalski

Chirurg ręki

71-022 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Mimo młodego wieku zdecydowałam się wykonać u Pani doktor plastykę powiek dolnych. Zabieg zmienił moje życie, wreszcie pozbyłam się mojego największego kompleksu, worków pod oczami. Wszystko robiłam prywatnie w SCM estetic w Krakowie, na konsultacjach Pani doktor była bardzo rzeczowo i wszystko dokładnie mi wytłumaczyła. Zabieg bez komplikacji, szybko mi się zagoiło.
Opinia dodana przez: Julia
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg plastyczny
                                       lek. med. Michał Piotrowiak

lek. med. Michał Piotrowiak

Chirurg plastyczny

Mediklinika
Mickiewicza 55
Szczecin

Doświadczony chirurg i to z powołania, wspaniały, empatyczny człowiek. W październiku 2021 miałam wykonaną operację powiększania piersi- metoda pod mięsień. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Efekt wspaniały!! Blizny niewidoczne. Jestem mega zadowolona. Przed operacją konsultacja, z wyjaśnieniem wszystkich wątpliwości. Sposób bycia, podejście Doktora, sam zabieg i opieka Doktora po zabiegu- wspaniała. Co ważne, opieka i zaangażowanie Doktora nie kończą się wraz z operacją, w razie pytań czy wątpliwości zawsze jest dostępny ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Niestety, ale Pan doktor nie tylko nie wprowadza leczenia pacjentom nie tolerującym jego ulubionego leku, co wpisuje w kartę pacjenta coś, co nie miało miejsca (fałszowanie historii choroby?). Jeśli pacjent, po próbie leczenia antybiotykiem od p.Doktora, na który to antybiotyk miał silną nietolerancję, dostał od innego lekarza tej samej profesji inny antybiotyk, a pan Majewski raczy wpisać, że pacjent nic innego nie przyjmował, to wprowadza tym samym w błąd kolejnych ...
Opinia dodana przez: Anna