Lekarze Tarnobrzeg

lekarz Andrzej Pyra

przychodnia specjalistyczna dla KOBIET
ul.1-go Maja
Tarnobrzeg

Świetny lekarz, do samego końca poprowadził moja ciąże, nigdy nie pomylił się w swoich „obliczeniach” i rozeznaniach chorobowych tak jak ma to w zwyczaju p. Dr. Juda
Opinia dodana przez: Weronika
Byłam u tej pani na wizycie w gabinecie publicznym. Nie zgodze sie z tym,ze jest nie uprzejma i nie potrafi leczyc. Jest swietnym specjalista i w dodatku bardzo miłą osobą. Oby wiecej takich lekarzy!

lekarz Tomasz Pawlik

Internista, Lekarz rodzinny

Tarnobrzeg

Bardzo kompetentny lekarz. Nigdy się na nim nie zawiodłam. Zawsze pomoże mi i mojej rodzinie na miarę swoich możliwości.
Opinia dodana przez: E

lekarz Antoni Rożek

39-400 Tarnobrzeg

Nie polecam pana doktora. Mimo wizyt prywatnie co 2 albo 3 tygodnie źle obliczył mi termin porodu. Przy zgłoszeniu się do szpitala z skurczami (niby jeszcze przed terminem) okazało się że jestem 2 tygodnie po terminie porodu.

lekarz Katarzyna Soboń-Baniecka

Internista, Endokrynolog

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Najlepszy lekarz na jakiego mogłam trafić, przemiła, kompetentna, świetne podejście do pacjenta, cudowna kobieta!!Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jacek Huk

Neurolog

Sienkiewicza 36/20A
39-400 Tarnobrzeg

W swoim życiu spotkałem bardzo wielu lekarzy. Do wielu mam szacunek i nadal się u nich leczę, ale jest też kilku, którzy określam jako wyjątkowi. Oni nie trafili do zawodu z przypadku. Z daleka czuć ich powołanie, troskę o pacjenta, kulturę, fachowość, nie odwalają fuchy. Szukają przyczyny choroby, a nie leczą zastany skutek. I taki właśnie jest Pan Jacek Huk.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Z Hara

39-400 Tarnobrzeg

a jak dla mnie jest dobry w tym co robi bez zbędnych ceregieli! ja Go polecam!!!!!!!

Ewa Juda

tarnobrzeg ul.Paderewskiego 75
39-400 Tarnobrzeg

Potwierdzam wszystkie negatywne komentarze. Pierwszą wizytę odbyłam z córką prywatnie (W przychodni koło tapimy) i lekarz była dla nas uprzejma, kontakt super, leczenie wdrożone. Druga wizyta po 3 tygodniach na NFZ - wyprosiła mnie z roczną córką z gabinetu chociaż było już grubo po naszej ustalonej godzinie, bo w pierwszej kolejności muszą być przyjęte prywatne pacjentki (w czasie godzin przyjęć na NFZ) Brak kultury osobistej i empatii dla dziecka, które ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jadwiga Molisak

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Dąbrowskiej 29 lok. 31
39-400 Tarnobrzeg

zdziwona jestem niektorymi komentarzami, bo chodze do tej pani i zawsze w sposob dokladny fachowy wyjasnia przebieg dolegliwosci i metody leczenia....zdumiona jestem tym ze wciska hormony, bo mi akurat odradza i wyjasniala dlaczego ....a poza tym czytam tez o sprawach zwiazanych z dolegliwosciami i idac do lekarza wiem o co pytac -i tym kt narzekaja czy krytykuja tez radze poczytac
Dr Cieslicki to znakomity specjalista, kompetentny, sprawny, profesjonalny I sympatyczny. Jestem Jego pacjetka 10 dni po zabiegu rekonstrukcji I plastyki stawu skokowego. Zabieg przeprowadzil dr Cieslicki w szpitalu w Tarnobrzegu. Jestem swiadoma dlugiego procesu powrotu do pelnej sprawnosci , ale dzieki znakomitcie wykonanemu zabiegowi jestem pewna, ze trod rechabilitacji bedzie tylko kontynuacja trodu dr Cieslickiego. Bardzo dziekuje "kadrze" oddzialu ortopedii szpitala w Tarnobrzegu za troskliwa opieke pooperacyjna, a dr Cieslickiemu ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Paweł Dyzia

Dekutowskiego 1
39-400 Tarnobrzeg

Zęby pięknie wyleczone z wierzchu. Kanały niedoleczone. Na ok. 1,5 cm kanału wypełnienie na około 1/4. Robi się stan zapalny. Teraz wszystko do poprawki. Nowe koszty. Za miłym uśmiechem i uprzejmością kryje się brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Wiola

lekarz Wiesława Pękalska

Przychodnia Specjalistyczna
Konfederacji Dzikowskiej 18
39-400 Tarnobrzeg

Tam to powinien sanepid sie pojawić. Brud na maszynie ,na tackach na ktorych kladzie narzedzia. Jakosc uslug tez pozostawia wiele do zyczenia.
Opinia dodana przez: Robert

Krystyna Stępień

Żeromskiego 5
Tarnobrzeg

nie polecam wizyty u tego lekarza. bardzo niemiła,przemądrzała, pacjenci są dla niej problemem. Nie rozumiem dlaczego nie pojdzie juz na emeryturę. nie chce wystawiać skierowań, krzyczy na pacjentów i jest wyniosla. najlepiej jest jak sie siedzi i przytakuje wtedy jeszcze jest ok, ale kiedy mamy jakies oczekiwania badz inne zdanie to lepiej uciekac. nie pozdrawiam pani
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Grażyna Belcarz

Lekarz rodzinny, Pediatra

11 Listopada 1/23
39-400 Tarnobrzeg

Lekarz krzyczala na moje dziecko i nakazala natychmiast wyjsc z gabinetu bi nie moze wytrzymac z moim dzieckiem. A dziecko normalnie sie bawilo i nie bylo nadmiernego halasu. Tragedia!
Opinia dodana przez: jedenPacjent

lekarz Marek Wasiuta

Chirurg dziecięcy

ul. Adama Mickiewicza 34D/11
39-400 Tarnobrzeg

Niestety ten lekarz nie ma sumienia. Ale rozliczy Pana Bóg. Wstyd, brak kompetencji. Nie polecam nikomu. Każdemu odradzam

lekarz Elżbieta Suwała

Neurolog

Zakładowa 50
39-400 Tarnobrzeg

Brak zainteresowania problemem, arogancja. Ignorowanie problemu. Po opisaniu objawów na pytanie dlaczego tak sie dzieje- p.doktor odpowiedziała-nie musi pani wiedzieć. Trafiłam ze skierowniem po szpitalu. Leku przepisanego w oddziale neurologii p.doktor stwierdziła, że nie zna.Przepisuje swoje leki nie zwraca uwagi, że nie mogą być łączone z tymi, które już przyjmuję. W międzyczasie umawia się na wizytę u kosmetyczki. Żadnych badań, a te które zrobiłam sama i są nieprawidłowe, ignoruje. Zdecydowanie ...

lekarz Mariusz Sarzyński

39-400 Tarnobrzeg

Z wielką nadzieją wyczekałam 2 godziny na wejście, niestety lekarz bez empatii, wrażenie ogólne złe.

lekarz Ewa Parcheta

Internista, Hematolog

Paderewskiego 4
39-400 Tarnobrzeg

Bardzo odradzam korzystanie z usług Pani lekarz. Moim głównym zarzutem jest stawianie diagnoz oraz przepisywanie silnych leków bez odpowiedniej diagnostyki (badań). Lekarz przepisał chemioterapię bez zbadania węzłów chlonnych, a jedynie po samej podstawowej morfologii. Moj tata po przyjmowaniu tych leków czuł się fatalnie. Na kolejnej wizycie lekarz postanowił odstawić te leki bez większego tłumaczenia i przepisał kolejne leki nie związane z chorobą. Tym razem postanowiliśmy zaciągnąć porady dwóch innych hematologów ...
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Beata Saramak

39-400 Tarnobrzeg

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką obojętnością, a wręcz wstrętem do pacjentów. Pierwsze pytanie jakie usłyszałem ,, po co pan tu wgl przyszedł". Zero zainteresowania stanem zdrowia. Lekceważące podejście, nie tylko do mnie ale również do innych pacjentów. Po "diagnozie" która właściwie nie była wgl podana, usłyszałem, że jeśli chce się leczyć to mam szukać prywatnych lekarzy. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego na temat pani doktor. ...

lekarz Teresa Podpora

Chirurg dziecięcy

Nadole 1
39-400 Tarnobrzeg

Beznadziejny lekarz, najlepiej mu idzie pisanie na komputerze. Zero zainteresowania pacjentem. Tragedia!!!!!