Lekarze Wodzisław Śląski

lek. dent. Celina Cabała

Wałowa 43
44-300 Wodzisław Śląski

Polecam! Profesjonalnie i fachowo!!! Szybkie terminy i elastyczność godzin przejęć pacjentów...podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: AB

lekarz Ireneusz Biegalski

44-300 Wodzisław Śląski

Pan dr Biegalski,to wspaniały człowiek i super chirurg,operował mnie i dzięki niemu nie mam stomii.Dziękuję Doktorowi za to,że mój syn nie jest kaleką.Jeśli potrzebujesz dobrego chirurga,to polecam dr I.Biegalskiego.

Anita Oleś-Krykowska

Internista, Alergolog

Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, Oddział Chorób Wewnętrznych nr 2
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo się cieszę, że pani doktor przyjmuje już w moim mieście (C.M. Medhouse). Dzieki temu mogłem do niej szybko trafić z dzieckiem. Bardzo dobra i fachowa opieka! polecam!
Opinia dodana przez: pacjent

mgr MaŁgorzata Gliwa

Ortodonta

44-300 Wodzisław Śląski

SWIETNY SPECJALISTA. MOJE DZIECI NIE BOJA SIĘ WIZYT I CHĘTNIE LECZA ZĘBY. BARDZO MIŁA I UPRZEJMA OSOBA. ILOŚĆ PACJENTÓW SWIADCZY O JAKOŚCI USŁUG

lek. dent. Piotr Parchański

Wodzisław Śląski

Bardzo polecam tego lekarza.Jest bardzo dobrym specjalistą w wykonywanym zawodzie,oraz godnym polecenia podejściu do pacjenta.Razem z żoną jesteśmy pacjentami i jesteśmy mile zaskoczeni profesjonalizmem i uprzejmością tego lekarza.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Maciej Dragon

oddział wewnetrzny
Wodzisław Śląski

LEKARZ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. CZLOWIEK ANIOL. KONKRETNY I RZETELNY,NIEZWYKLE UPRZEJMY,ZYCZLIWY,ZAWSZE POMOCNY,ZNAJDUJACY CZAS DLA PACJENTA,BUDZACY JEGO ZAUFANIE I SZACUNEK.

lekarz Adam Riemel

44-300 Wodzisław Śląski

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, doskonała wiedza, wysoka kultura. Pacjent czuje się podmiotowo.
{'id': 23323, 'name': u'Wodzis\u0142aw \u015al\u0105ski'} Kardiolog
                                       lek. med. Patryk Hyła

lek. med. Patryk Hyła

Kardiolog

Zespół Poradni Specjalistycznych w Wodzisławiu Śląskim
44-300 Wodzisław Śląski

Pełen profesjonalizm. Lekarz o fantastycznym podejściu do pacjenta, empatyczny, zaangażowany, uprzejmy a nade wszystko kompetentny, rzeczowy a w konsekwencji skuteczny. Świetny specjalista i zarazem fajny człowiek.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Ewa Grzegorzek

26-Marca 164
44-300 Wodzisław Śląski

Jestem zauroczona podejściem pani doktor, oprócz tego, że jest miła i chętnie słucha, to przede wszystkim rzeczowo odpowiada na pytania. Lekarz godny polecenia.

lekarz Jarosław Skulski

Praktyka Lekarza Rodzinnego
Leszka 10
44-307 Wodzisław Śląski

Polecam dr. Jarosława Skulskiego . Konkretny lekarz o szerokiej wiedzy , kompetentny, zaangażowany no i przede wszystkim skuteczny . Wie jak podejść do tematu . Naprawdę polecam , właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Izabela Noster

44-300 Wodzisław Śląski

Pani doktor bardzo kompetentna. Spokojne podejście do pacjenta i jego pytań i wątpliwości. Kompleksowo otacza pacjenta opieką. Zawsze w kontakcie z pacjentem. Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Juszczyk

44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobry Lekarz 👍Super rozmowa z pacjentem lekka na wysokim poziomie która pomaga obniżyć stres i strach przed zabiegiem . Od samego początku do końca człowiek czuje się że jest w dobrych rękach co jest bardzo ważne jak dla mnie przed zabiegiem. Pełen Profesjonalizm.Szczerze Polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Bożena Frymer

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
44-300 Wodzisław Śląski

Dzień dobry, Dziękuję bardzo za dwie lub trzy tabletki na noc po wypadku na zjeżdżalni w parku nie krytym wodnym, bolał mnie brzuch, chodzi o brzuch, dziękuję
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Grzegorz Stanecki

Lekarz rodzinny

Praxis
Wyszyńskiego 41
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarz,który ma idealne podejście do dzieci, jak również do dorosłych. Mimo,że moja córka płacze przy każdym badaniu,nigdy nie usłyszałam złego słowa w tej sprawie. Kiedy chce zawsze mogę się zapytać o cokolwiek, co mnie nurtuje i wiem,że dostanę dobrą odpowiedź. Jeśli chodzi o uprzejmość, to chyba jeden z nielicznych lekarzy,który zawsze jest uśmiechnięty i kulturalnie rozmawia z pacjentem. Najważniejsze jest to,że ma czas dla każdego chorego,nawet jeśli lista jest pełna ...
Opinia dodana przez: Anna

Katarzyna Dzierżęga-Folwarczny

Radlińska 151
44-313 Wodzisław Śląski

Bardzo dobra dentystka z równie dobrym podejściem dla najmłodszych klientów

dr Gabriela Wajda

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wajda Gabriela
Wyszyńskiego 30
44-300 Wodzisław Śląski

Bardzo dobre podejście do pacjenta, czasami też się denerwuje ale na tyle osób przyjętych to każdy" legalnie" może mieć zły humor, dobrze doradzi, przeprowadzi wywiad i jak Pani Wajda uzna ,że należy poszerzyć badanie, kieruje na dodatkowe przeprowadzenie wyników i i umiejętnie dobierze leki. Personel pomocniczy (pielęgniarki) też miłe i fachowe w wykonywaniu swoich zadań.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Janusz Wójcicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Chirurgiczna
44-300 Wodzisław Śląski

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji – polecam

lekarz Ewa Knura

Rymera 301G
44314 Wodzisław Śląski

Byłam w Wodzisławskim szpitalu Pani dr była moim lekarzem prowadzącym Nie mam żadnych zastrzeżeń Miła, uprzejma, kompetentna osoba .
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Maciej Kubicz

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna J

lekarz Agnieszka Sobel-Juszczyk

Dermatolog

Specjalistyczne Centrum Dermatologii
Rynek 6
44-300 Wodzisław Śląski

Diagnozy są trafne, można powiedzieć, bezbłędne. Moja Mama była u Pani Doktor na rozpoznaniu pewnego schorzenia, po jakimś czasie okazało się, ze leczenie było skuteczne i dokładnie stan taki jak pani Doktor określiła. Dziękuję za życzliwość, wspaniałe podejście do pacjenta, do osób starszych i za profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Maria